Pat a Mat znovu v akci (2018)

Pata a Mata jsem jako malý vždy miloval. Nevím jestli to je tím, že jsem starší, ale tohle je hrůza. Vůbec to není vtipné a vůbec mě to nebavilo. Ty situace, které ''řeší'' jsou nezajímavé. Mluvení Pata a Mata mě velmi zklamalo. Tato pohádka byla vždy založena na tom, jak je úžasné, že nikdy nepromluvili ani slovo a i tak jsme se váleli smíchy po podlaze. Myslel jsem si, že to bude jeden příběh na celý film, ale jsou to několik epizod spojené dohromady, což znamená, že to není film. To rovnou mohli nechat epizody jako to bylo kdysi a nedělat z toho film, když to ani film není.

Špindl (2017)

Rozmýšlel jsem nad čtyřmi hvězdami, ale pak jsem si řekl: Proč? Vždyť se mi vlastně všechno líbilo. Opravdu nerozumím z jakého důvodu je tento film tak špatně hodnocen. Bavilo mě to a párkrát jsem se zasmál i nahlas, což se u mne děje opravdu výjimečně. Anna Polívková byla skvělá jako vždy a také mě moc bavil Oldřich Navrátil. Nejlepší pro mě byla úplně stupidní scéna s kalhotkami. :-D

Všechny malé zázraky (2020)

Moc pěkný a dojemný film, herecké obsazení skvělé. Ellie se do této role neskutečně hodila. Ten její smutný výraz mě vždy dostal. Trochu mě mrzelo, že to nedopadlo dobře, ale tohle nebyla pohádka...

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Děj je nudný...nebavilo mě to a nemohl jsem se dočkat konce. Dobře, přistál letadlem na řece. Konec, tečka. Proč natahovat více jak hodinu zbytečné vyšetřování o tom, že mohl doletět na letiště, a tím, že přistál na řece ohrozil cestující. Ale vždyť nikdo nebyl zraněn a vše dobře dopadlo, tak co je za problém? Samozřejmě v tak stresové situaci jako je pád letadla se nedivím, že neměl vůbec čas na to, spekulovat, jestli doletí na letiště nebo ne. Přece to nemohl riskovat. Tím by podle mě ohrozil cestující mnohem víc. Toma Hankse mám rád, díky němu jsem film už v polovině nevypnul.

Princezna z cukrárny (2018)

Nejlepší vánoční film všech dob! Herci úžasní, děj úžasný. Doporučuji.

Ženy v pokušení (2010)

Moc mě to bavilo. Děj je skvělý. Herci jsou skvělí. Trochu mi bylo líto, jak to dopadlo. To bych trošku pozměnil. Nejvíc mě bavila Eliška Balzerová. :-D

Trosečník (2000)

Nikdo by jsme nechtěli zažít to co Tom. Ve scénách na ostrově byly unikátní záběry. Vůbec se mu nedivím, že si vytvořil kamaráda míčudu. Akorát mi ho bylo moc líto, když o něj přišel. Neumím si představit, že nějaký můj známý se po letecké katastrofě, kdy si všichni myslí, že zemřel najednou po několika letech objeví. Zázrak. Opravdu úžasný děj. Jedna hvězda dolů za to, že mě to vůbec nebavilo po tom co se vrátil z ostrova.

Nová generace (2018)

Byla to moc fajn pohádka, plná dobrodružných momentů. Děj je skvělý, hlavní robot je příjemný. Mai mě někdy štvala svým chováním k robotovi. Bylo mi líto, jak to skončilo, vymyslel bych konec filmu jinak.

Letový režim (2020)

Zbytečný nudný film. To, že nemá u sebe mobilní telefon je nějaká zápletka? Mě to přijde úplně normální.