13. okrsek (2017) (seriál)

oddychový seroš z krimi prostredia. Veľmi mi to pripomínalo hru Watch Dogs. Reeves je skvelý, policajtka má charizmu, Aida je neskutočne sexi a zvyšný sú slušný a občas i vtipný sekundanti. Niektoré diely lepšie niektoré horšie, ale stále v pohode a ja dávam silné 4*. Škoda, že po 1 sérii to utli.

Mlha (1980)

B-čko jak vyšité ale Carpenter aj z toho vie vytvoriť vcelku podarený film. Síce úplne bez krvi(a v niektorých scénach to krv chcelo) a z trošku pomalším plynutím deja. Napriek tomu spokojnosť a silné 4*

Spy Game (2001)

Nezaujalo, ale hodnotenie nedávam lebo film nie je zlý len nie pre mňa.

Operace Entebbe (2018)

neviem síce prečo je to tu tak zhejtované, lebo to vôbec nie je zlý film. Áno pár vecí prebehne inak ale šak hneď na začiatku je to podotknuté. Dobre vykreslená linka s teroristami aj s politikmi, akurát vojaci dostali málo priestoru. A chápem, že hejt asi schytáva ten film zato, že akcia záverečnej záchrany je príliš krátka a navyše prelínaná scénami s divadla, ale mne to sadlo a tá pesnička my bude ešte dlho hrať v ušiach. Ja dávam 4* ale kedže vidím hodnotenie, jednu prihodím.

Vzpomínky (2006)

tak toto bol teda nárez. Washington veľký šéf jak furt. Kopa známych osôb vo vedľajších úlohách (najmä ešte nevyžratý Kilmer poteší) a hnusný záporák Caviezel. Nápad s cestovaním je tiež fajn, obzvlášť pasáž s Humvee je neskutočná pecka. Ja som veľmo spokojný.

Pomsta (1990) odpad!

Na počudovnaie tá romantická linka sa my neskutočne páčila a bavila ma. Avšak keď by sa mala tá pomsta začať naplno, tak tá pasáž stála za kokot a úplne ma nudila. Akurát na slečnu Madeleine sa pekne kuká.

Půlnoční běh (1988)

Príjemná humorná jednohubka. Mohla byť kus akčnejšia ale De Niro a Grodin sú dobrá dvojka.

30 dní dlouhá noc: Doba temna (2010) odpad!

Nuž hneď po jedničke som sa vrhol na dvojku a mal som sa na to radšej vymrdať. Bože môj s tak dobrej pecky urobiť takto drblé pokračovanie. Akože najprv to začína celkom sľubne ale keď sa objavia tí "profíci" ktorý tvrdia, že majú skúsenosti s lovom upírov a hneď pri prvej akcii s nimi upíri vytrú koberec, tak je vám jasné, že to neni dobrý film. Aspoň mne to z toho jasné bolo. Vypol som, dávam odpad a nikdy som o druhom dieli 30 dní nepočul.

30 dní dlouhá noc (2007)

Na tento film som natrafil úplnou náhodou, už ani neviem ako ale to je jedno. Film je skvelý, v zaujímavom prostredí, s dobrou hovorovou atmosférou, skvelým Hartnettom a Melissou, tiež záporák Huston má čo do seba i keď nemá veľa priestoru. Akcia slušná, nuž ja nemôžem inak ako za plný počet.

Závod s časem (2000) (TV film) odpad!

Nápad super, ale prevedenie žiaľbohu na riť.

Časové pásmo bylo změněno