Hra na zajíčka (2010) odpad!

E-e?? Byl víc sjetej scénárista, režisér, ty dva, co se tam komíhali (tady se nedá použít termín hráli), kameraman nebo střihač? Protože tohle chtělo teda ale kurrrva kvalitní matroš na všech frontách. No, stih jsem to asi za 25 minut a i tak toho bylo ažaž.

Berlin, I Love You (2019) odpad!

Vydržel jsem to necelou hodinu a pak ... už jsem to nevydržel a šlo to pa.

Obchodníci s bolestí (2023)

Co nám to řeklo?? Že ve farmaceutických firmách (platí asi po celém světě) se točí ale svinský peníze a že zdaleka ne vždycky jsou křišťálovější než křišťál.  Zúčastnění, ti, co umí to svoje zobání patřičně prodat, si žijou jak prasata v žitě. Ovšem jen do doby, než se to provalí nebo se něco pokazí a spadne klec. Ani jedno není žádná převratná novinka. Dvě * čistě jen za Emily.

Prácička v Itálii (1969)

Jako dobrý, ale nemám rád filmy bez konce. Prostě jsem chtěl vidět i ten poslední pááááááááád.

Holčičí film (2022)

Tak nevím, jestli by se Finové neměli naplno věnovat radši destilaci vodky. Celou dobu jsem usilovně přemýšlel, která z ústřední dvojice (krasobruslařku vynechávám, na tu se jakž takž koukat dalo) je škaredější. Když pobíhaly po místnosti jen v negližé, bylo objektivně nutno uznat, že figury němely špatný, ale jestli byla ošklivější ta s ksichtem jak šmirglpapír, ale docela zajímavýma kudrlinama nebo ta s obočím napajcovaným dětským pudrem (nebo to byl Primalex či se snad fakt tak narodila??) a docela úděsným bobrem v podpaží (fakt je to z r. 2022?? No podle mobilů a aut asi jo), fakt se nemůžu rozhdnout, žádná Miss Finland rozhodně nebyla ani jedna z nich. Chvíli to bylo docela rajcovní, chvíli docela pitomý, chvíli zcela o ničem, jen prázdná vata, hlavně že bylo ve scénáři kam zakomponovat větu "můžu tě vylízat?". Asi se fakt radši věnujte té Finlandii, milí Finové.

Vražda v Paříži (2023)

Tohle bylo snad i o fous lepší než jednička, ale jednou taky stačilo.

Vražda na jachtě (2019)

Žádná velká sláva, ale jednou se to vydržet dalo. Uvidíme, co přinese pokračování.

Sebevražedný oddíl (2021) odpad!

Krystalicky čistá sračka. Tywoe to snad není možný, co je někdo schopen vyplodit....

Charlieho andílci (2019) odpad!

Že mám tuhle kokotinu staženou hnedle ve dvou verzích, to jsem ani netušil, to jsem odhalil až na druhý pohled. Takže rychle s tím z disku pryč. Já fakt nechápu, kdo je ochoten natáčení těchto kinematografických skvostů financovat.

Charlieho andílci (2000) odpad!

Chtěl jsem dát jednu * za obsazení, ale ne, prostě to nešlo, tak to bylo místy (dost často) blbý.