Pohádka pohádek (2015) odpad!

Ne...ne...že ne?? Že nebudeme předstírat, že tohle měla být pohádka?? Protože takovou svým způsobem odpornou a nechutnou píčovinu jsem teda už zase dlouho neviděl a doufám, že zase dlouho neuvidím!!! Co tohle kurva bylo?!? Na co si to tady kdo z tvůrců hrál?!?

Svatby pana Voka (1970)

Protentokrát s**t na nějakou historickou věrohodnost či reálnost, tohle je prostě koncert prakticky všech zúčastněných, kde jedna hláška střídá druhou:).

Pouta (1995)

Na dnešní poměry už hodně nudná podívaná z poloviny devadesátek. Posledních pár minut byla pak už docela fraška.

Máma (2019)

No to byla ale kravina. Jedna * za Octavii Spencer, dokázala celkem věrohodně zahrát i takovýho magora, ale jinak asi škoda slov.

Pornografický vztah (1999) odpad!

Vydržel jsem to jakž takž soustředěně sledovat asi půl hodiny, pak přišla ke slovu šipka "vpřed". Vlastně tak nějak vůbec netuším, co mělo tohle randění dvou už ne zrovna mladíků v kavárně a hotelovém pokoji znamenat. Stejně jako jsem nepochopil tu formu vyprávění jakýmsi "výslechem" kýmsi. Stejně jako moc nechápu ta většinou pěti a čtyřhvězdičková hodnocení a komentáře. Na tento typ filmového umění asi nejsem geneticky nastaven.

Únos Stelly (2019)

No to byla ale blbost. Několik mega éček - a nikde žádný policajti, nic. Kradený auto taky nikdo nehledá. Stella se dovolala na policii, a přesto nic. Za únosce - roubík bych jistě volil jinej, to jen tak na okraj:). Barák jako kráva, ve kterým není ani noha, ale zase až tak úplně vybydlenej nebude, když tam jde elektrika a teče voda, že ano... Že se to odehrává někde v Německu a je to celé anglicky, to je asi ten nejmenší problém. A nakonec jako co, Stelle přišlo vhod větší než malé množství zelených papírků, které původně patřily jejímu tatínovi? No, asi se moc rádi neměli, bych si tak tipnul.

Šílená matka (2015) odpad!

Neuvěřitelně ukecaná kravina. Ale zase jsen utoho přečetl několik článků o aktuální sněhové kalamitě.

Hra na zajíčka (2010) odpad!

E-e?? Byl víc sjetej scénárista, režisér, ty dva, co se tam komíhali (tady se nedá použít termín hráli), kameraman nebo střihač? Protože tohle chtělo teda ale kurrrva kvalitní matroš na všech frontách. No, stih jsem to asi za 25 minut a i tak toho bylo ažaž.

Berlin, I Love You (2019) odpad!

Vydržel jsem to necelou hodinu a pak ... už jsem to nevydržel a šlo to pa.

Obchodníci s bolestí (2023)

Co nám to řeklo?? Že ve farmaceutických firmách (platí asi po celém světě) se točí ale svinský peníze a že zdaleka ne vždycky jsou křišťálovější než křišťál.  Zúčastnění, ti, co umí to svoje zobání patřičně prodat, si žijou jak prasata v žitě. Ovšem jen do doby, než se to provalí nebo se něco pokazí a spadne klec. Ani jedno není žádná převratná novinka. Dvě * čistě jen za Emily.