Saw 5 (2008)

Jatka jako vždy!

Případ nevěrné Kláry (2009)

Zvláštní děj, zápletka stála za prd starý báby a toho sexu a plácání o nevěře tam bylo příliš.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Dvojka byla o něco slabší než jednička, která mě přímo rozmlsala. Čekal jsem od druhého dílu lepší výkon, ale málokteré pokračování překoná svého předchůdce. Děj měl celkem přehledná místa až na poslední souboj – tam jsem se trochu zamotal :) Mnoho nových robotů a neobyčejná bitka mezi nimi a lidmi mi přišla spíše komická. Každý krok se dal dobře předpovídat, že lidé zachrání Optima a že zlobiví nepřátelé z kosmu dostanou na zadek. Jinak pohodové pokračování…možná nás překvapí i třetí díl - samozřejmě doufám, že opět s Megan Fox :)

Maverick (1994)

Příjemná komedie s Melem Gibsonem a Jodie Foster. Velmi legrační scénky z prostředí domorodých indiánů či zápolení u pokerových stolů si nenechte ujít, opravdu jsou super.

Navždy mladý (1992)

Příjemný slaďák, který zaujme spíše zpracováním a nápadem než samotným dějem. Mel Gibson mohl dát do této role víc. Elijah Wood je tu ještě jako malý kluk, určitě stojí za povšimnutí. Na snímek bych do kina nikdy nešel, ale zaslouží si dobrých 75 %.

Fantastická cesta (1966)

Na rok 1966 má tento film skvělé efekty, které právem vybojovaly Oscara. Jedná se jednu z prvních cest do nitra lidského těla...zmenšenou lodí s lidskou posádkou.. .skvělý nápad, který byl později mnohokrát okopírován.

Terminator Salvation (2009)

Tento terminátor se bohužel nedá srovnávat s T2, kde kraloval Arnie. Bohužel v tomto snímku se mihne jen na okamžik a to ještě díky počítačovým trikům. Děj je akční, ale velmi rychlý a tudíž i nepřehledný. Pro fanoušky je zde celá škála různých potvor od Skynetu. 4. díl není špatný, ale snad PĚTKA udělá krok jiným směrem nejlépe k dvojce. Čtyřka postrádá napětí a pocit pochmůrné budoucnosti. Je to slabých 70 %.