Crash Road (2007) odpad!

Některý odpad je grandiózní, veselý, hravý, přítulný :-). Tenhle by měl jít jen do koše, jinam nepatří.

Tajnosti (2007)

Asi nejlíp to zhodnotil ve svém komentu mistr Tetsuo a mě se nechce vymýšlet "vlastní slova". Příběh je dobrý, ale to zpracování s řadou nereálných figurek fakt divné. Ten frajírek z obchodu s hudbou je vyloženě na pěst. Jenže Alice Nellis má kliku na výborné role a na Bittovou + epizodky Rodena, Krobota a Remndové se nemůžete zlobit. jen třicátnice Martička Issová by fakt už neměla hrát děcka.

Nekonečný víkend (2008)

Trošku hloupý střih a pár scén je spíš trapných. Ale herci, stoupňování napětí a ten nápad se mstící se přírodou vše vynahradí. 70%.

Tron (1982)

Tenhle film je stejně starý jako já .. a taky má pořád koule.

Noc drůbežích mrtvol (2006)

Vedle Toxic Avenger a Atomového gymnázia tohle považuju za nejlepší tromáckou věc - muzikálové čísla, trommaties a poslední půlhodinka by se mohla klidně měřit s Braindead.

Nestyda (2008)

Ale jen za tu scénu s učitelem v bordelu.

Tajemství (2006)

O.K. O.K. nalepil jsem si teda stokorunu nad dveře, abych na ni dycky viděl a čekam jak zbohatnu. Hodně optimismu a pozitivní energie tenhle film nalije do žil. .. Možná to bylo tím pivem, které jsem popíjel při sledování ... ?

Rudý písek (2009)

Tohle mi přišlo jako hodně blobá napodobenina Mrtvé hlídky. Jenže ono to je od tvůrce zajímavých a svěžích Mrtvých duší. Film jsou samé divné (ani ne) polohalucinace, hloué tlachání, nějaké jakoby symbolismy a to je vše.

Ohnivé vozy (1981)

Tak tady jsem až do závěrečných titulků nepochopil oč jde, proč si režisér zvolil tohle téma, kdo je kdo, kontexty situací.

Časové pásmo bylo změněno