Svatba na bitevním poli (2008)

Podstatně víc koukatelné než se traduje. Ale podruhé opravdu už ne. 50%.

Žralok v hlavě (2005)

Jako půlhodinový filmík by to bylo vynikající famácké (nebo adekvátní školy - abych kdyžtak neurazil) závěrečné cvičení. Ale jako celovečerák hrozně natahované. Kaiser je super casting. Maria Procházková bude za 10 let taky super.

Příušnice (1998) (studentský film)

Skvělé nápady. Jeden z nej studentských filmů co znám a který si pamatuji i po letech.

Run! Bitch Run! (2009)

Docela slaboučké, levné a bez nadsázky.

Gympl (2007)

Humor není trapárna ... Kde asi vzal vorel tolik neherců? Postava školníka ovšem zastínila všechny... (slovy klasika fišáčka)

Symptom Pandorum (2009)

Začíná to jako komorní scífko pro dva lidi. Po půl hodině se z toho stane variace na The Descent. Aby se v druhé části přešlo na Vetřelce 3. Jen tá poslední půlhodina mi trochu vadila. Každopádně hodně nadprůměrná záležitost.

Crash Road (2007) odpad!

Některý odpad je grandiózní, veselý, hravý, přítulný :-). Tenhle by měl jít jen do koše, jinam nepatří.

Tajnosti (2007)

Asi nejlíp to zhodnotil ve svém komentu mistr Tetsuo a mě se nechce vymýšlet "vlastní slova". Příběh je dobrý, ale to zpracování s řadou nereálných figurek fakt divné. Ten frajírek z obchodu s hudbou je vyloženě na pěst. Jenže Alice Nellis má kliku na výborné role a na Bittovou + epizodky Rodena, Krobota a Remndové se nemůžete zlobit. jen třicátnice Martička Issová by fakt už neměla hrát děcka.

Nekonečný víkend (2008)

Trošku hloupý střih a pár scén je spíš trapných. Ale herci, stoupňování napětí a ten nápad se mstící se přírodou vše vynahradí. 70%.

Tron (1982)

Tenhle film je stejně starý jako já .. a taky má pořád koule.