Zrození Planety opic (2011)

No tak tohle byla bomba, z ukázek jsem si myslel, že film nebude tak na úrovni. Pak jsem četl různé recenze chváli a vysoké hodnocení mě nabudilo tak moc, že jsem myslel, že nakonec budu zklamaný. Naopak to splnilo mé očekávání na 100%!!!! Celou dobu v kině jsem obdivoval super efekty opiček (jak živé) a stupňující se příběh k očekávanému finále. Mám strašnou náladu se podívat na všechny planety opic :-)

Krev na křídlech (2010)

Hodně podprůměrný thriller :-( lákalo mě obsazení v čele s krásnou Megan, které patří jedna *, dále Murray, který v roli gangstera nebyl špatný (patří mu druhá *) a Mickey, který mě nějak neoslnil. Myslím, že tento příběh se mohl natočit o hodně líp a tvrdím si říct, že to byla skoro ztráta času...ještě, že ta Megan aspoň trochu ze svého těla ukázala :-)

Cizinec (2010)

Tak tohle bylo velký zklamání, prvních 20 minut bylo rozjetých docela dobře. Potom to začalo být strašně utahaný a konec jsem malinko předpokládal :-( Mít k dispozici takový herce jako je Depp a Jolie a udělat z toho tenhle podprůměrný thriller, opravdu škoda. Chtěl jsem dát jen 1*, ale za přenádhernou Jolie musím přimouřit oči :-)

Triangle (2009)

Chytrý horor, který mě tolik nepřekvapil jak jsem čekal, ale je to lepší průměr 6 z 10... Mám rád filmy, kde se ''proplétají okolnosti a nic není jasný, až do závěrečných titulků'', nutí vás to koukat až do konce bez pauzy. Myslím, že žánr se hodí dokonale horor, mysteriózní, thriller.

Sherlock (2010) (seriál)

Brilantní záležitost, dokoukal jsem první díl a jsem moc zvědav na další. Sherlock v dnešní době od anglických tvůrců je neokoukaná plná dobrých nápadů!

Zelený sršeň (2011)

Musím říct, že na nový film od Gondryho jsem byl zvědavý, však ještě dnes mám v hlavě jeho mistrovský dílo Věčný svit ..... a také Prosíme přetočte, který pro mě kultovní nádech :-) Proto jsem měl strach co předvede ´´s komiksovým´´ Zeleným sršněm. Akční jízda s hodně vtipnými scénami zvládnul a já jsem se v kině opravdu bavil, přidal tomu hodně Seth Rogen, jeho hlášky(hlavně projev) to je bomba! Jeho parťák se také neztratil a vytvářejí spolu skvělou dvojci, kterou marně hledáme v podobných filmech o dvojci parťáků(Poldové). Diazová je pořád kočka, i když ve filmu nemá tolik prostoru a záporák super Waltz. Doporučuju zajít do kina nebo si vychutnat filmek u obří telce s 5.1 zvukem :-)

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Příběh hraček byl, je a asi vždy bude nejlepší animák! Jednička, dvojka, ale i trojka jsou dokonalý!

Jonah Hex (2010)

Docela zklamání, trailer opět nabídl to nejlepší z celého filmu. Je to taková matlanina o ničem s pár dobrými scénami + dokonalou Fox, za kterou přidávám jednu *!

Predátoři (2010)

Hodně slušnej rozjezd filmu, taková atmosféra byla skoro jako v prvním díle. Bohůžel druhá půlka snímku už nebyla taková jízda. Bylo tam sice akce dost, ale něco mě tam chybělo. Takže z původních 4* musím dát lepší 3*. Jinak jsem se fakt bavil, je to rozhodně lepší než alien vs. predator!

Okresní přebor (2010) (seriál)

Hodnocení po úvodním dílu. Příjemný překvapení pokud jde o produkt novy :-) Jelikož jsem z vesnice a miluju fotbal tak míň jak 5* dát nemůžu. Příjemně překvapil L.Sobota a samozřejmě si to hodně užívá O.Vetchý. Nebojí se v seriálu mluvit na plnou pusu (vulgárně) což dobře vystihuje právě vesnický život. Těším se na další díly...