Jarvis555

Jarvis555

• 10.4.2018  19:45

Krásny príklad toho ako dnes Hollywood ryžuje peniaze na značke. Pravý fanúšik Star Wars nepotrebuje komentár.

• 10.4.2018  19:36

Som fanúšik hokeja a tento dokument vo mne vyvolal silné emocionálne pocity že som prežíval radosť ako keby to vyhrali Slováci. Well Done Ondřej Hudeček.

• 10.4.2018  19:25
    Tvář vody (2017)

Guillermo del Toro natočil slušný príbeh s kvalitným scenárom, hudbou a veľmi dobre spracovaným retro vizuálom. The Shape of water vo mne v určitých momentoch vyvolal zvláštny pocit znechutenia a ako celok to bolo veľmi fajn. Na druhu stranu si myslím, že oscar mal skončiť v iných rukách. 8/10

• 10.4.2018  18:56
    Backstage (2018)

Odpad! Komerčná sračka kde nefunguje absolútne nič. Jednotlivé scény sú zostrihané nelogicky. Mám pocit že jeden záber točili tak 3 sekundy bum strih 3 sekundy strih po každej replike strih wtf. Tretina filmu vyzerá ako hudobný videoklip a do toho tie mizerné herecké výkony. Aspoň tie tanečné choreografie boli fajn len kvôli nim ta hviezdička.

• 29.11.2017  23:46

Problém číslo 1: Nové postavy nemajú dostatok času nato aby diváka oslovili. Jediný kto si ma získal bol Flash. Jason Momoa ma síce charizmu ale to proste nestačí a Cyborg to isté čo Aquaman len bez tej charizmy. Myslím si že tu malo DC zvoliť rovnaký spôsob ako Marvel natočiť sólovky a až potom vytvoriť spoločný snímok. Problém číslo 2: Absolútne nevhodný humor áno je vtipný ale do DC sveta, ktorý by mal byť temný vôbec nepatrí. Najväčší face palm (superman a bytovka WTF). Problém číslo 3: CGI veľmi často pôsobí ako počítačová hra čo je pri takomto rozpočte neodpustiteľné. Zhrnutie: Vysrať sa na ten jebnuty humor. Spracovať to temnejšie brutálnejšie a využiť potenciál postav a hlavne nekopírovať Marvel čo sa týka spracovania. Sám o sebe to nieje zlý film no bohužiaľ je zlé podaný. 6/10

• 29.11.2017  23:22

Príjemná akčná oddychovka so svižným tempom a sympatickým Tomom Crusiom na, ktorom stojí celý film. Filmov tohto typu sme mohli vidieť tucet a Barry Seal je dobrý priemer. 6.5/10

• 20.11.2017  22:07
    Wind River (2017)

Konečne oddych od Hollywoodských blockbustrov a filmov čisto pre zárobok. Wind River je veľmi kvalitný film s mrazivou atmosférou odohrávajúci sa v zasnežených lesoch ktoré tomu dodávajú ešte lepší nádych. Veľmi dobre napísane a zrežírované. Každý pocit postáv prežívate intenzívne. Dúfam že nomanináciu na oscara získa. 4 a 1/2 hviezdičky.

• 16.10.2017  23:37

Nečakajte nejaké dych berúce survival. Je to klasický romantický film s prvkom prežitia aby bol trošku zaujímavejší. Snímok ponúka milión krát obohrané scény, ktoré sme videli v x filmoch a je extrémne predvídateľný. Ale aj napriek tomu je to celkom fajn.

• 11.10.2017  22:03

Úžasne filmárske remeslo. Perfektná kamera, strih, réžia, herci všetko tip top. Potom tu nastáva otázka prečo 3 hviezdičky? Na začiatku filmu hltáte každú sekundu. Ste očarený perfektným vizuálom a tak sedíte a spokojne sa dívate. Problém nastáva asi tak po hodinke kde sa prvý krát pozriete na hodinky a začnete premýšľať nad tým že jedna scéna, ktorá mohla trvať asi 1 minútu tak trvá 5. A to isté dokola. Viem že Denis Villeneuve chcel natočiť dokonalý film a z časti sa mu to podarilo ale je tak nudný že vám už je jedno aký pekný záber, strih, či posun v deji vidíte proste len čakáte kým to konečne skončí.

• 10.10.2017  21:59
    To (2017)

Konečne horor podľa môjho gusta. Žiadne jump scare každých 5 minút ale chvályhodné budovanie strašidelnej atmosféry, ktorú spestruje podarený humor. Pennywise hraný Bill Skarsgårdom perfektný. Partia deti solídna až na pár menej výrazných postáv žid a černoch (meno si nespomeniem). Troškou mi ale vadilo, že príbeh je veľmi priamočiary a nejde viac do hĺbky. Tak či tak je IT zatiaľ jedným z najlepších filmov roka.

• 10.10.2017  21:49
    Věc (1982)

Atmosferická pecka doplnená skvelou hudbou a dobrým hereckým obsadením na čele s Kurtom Russellom. John Carpenter veľmi dobre pracuje s paranojou a ponúka znamenitý filmový zážitok. Bohužiaľ nemôžem súhlasiť s ostatnými, že vám Thing nedá v noci spať.

• 28.9.2017  20:44
    John Wick 2 (2017)

Rovnaká blbosť ako jednotka.

• 22.9.2017  03:24
    The Circle (2017)

Tak stupídne až to bolí. Vypol som to po hodine a zvyšok času pozeral do steny a poviem vám bolo to zaujímavejšie než táto sračka. Hermajny prepáč ale odo mňa máš mráčik.

• 29.8.2017  00:34

Myslím si že cieľom filmu nebolo vystrašiť diváka ale zanechať odkaz a myslím že to sa mu podarilo viac než dobre. Spôsob rozprávania príbehu Emily Rose bol perfektný. Spojiť súdne pojednávanie s exorcizmom a pozrieť sa na to z oboch pohľadov bol veľmi dobrý nápad. Herecký výkon Jennifer Carpenter na jednotku. 9/10

• 9.8.2017  21:53
    Uteč (2017)

Natočiť takto super film za 5 miliónov ? Klobúk dole. Strach, a napätá atmosféra fungujú perfektne. Get Out taktiež ponúkne veľa zaujímavých zvratov a nepustí vás ani na sekundu. Škoda toho prehnaného záveru. 8/10

• 9.8.2017  21:39
    Pátek třináctého (1980)

Toto bol horor ? Bezduché vyvražďovanie. Absolútne zle natočené. Bez nápadu bez deja. Hodina a pol veľkej nudy ani som tom nebol schopný dopozerať.

• 21.7.2017  00:40

Príjemný film na spôsob nedotknuteľných. Humor funguje veľmi dobre hlavné duo sympatické výkon hercov uspokojujúci. Ak neviete čo si so svoju polovičkou pozrieť toto určite nesklame. 7/10

• 19.7.2017  00:02

Pomaly, perfektne a emocionálne vyrozprávaný príbeh boja medzi ľuďmi a opicami doprevádzaný príjemnou hudbou. Vizuálne efekty na špičkovej úrovni bojové sekvencie taktiež. Zo záveru mohli tvorcovia vyťažiť viac inač najlepší diel série. 8.5/10

• 12.7.2017  22:01

Perfektne výkony hercov. Geniálny scenár. Škoda že to nemá žiadnu pointu. 8.5/10

• 7.6.2017  23:05

Po nie veľmi vydarenom 4. diele sa piráti opäť vracajú a to v oveľa lepšom svetle. Pôvodne 3 diely sa mi páčili viac ale tento snímok nijako nezostáva a ponúka slušnú pirátsku zábavu. Plnú sympatických hercov a dobrých akčných scén len mi tam chýbal nejaký poriadny lodný fight. Posledných pár minút dojemných a nostalgický teším sa na 6 diel. 7/10

• 7.6.2017  22:52
    Mimi šéf (2017)

Očakával som zábavu pre malých aj veľkých bohužiaľ je to len pre malých. Ak ste starší divák tak sa možno pár krát pousmejete a to je tak všetko. 4/10

• 7.6.2017  00:14
    Divočina (2014)

Reese Witherspoon si prechádza duševnou očistou na ceste dlhej 1000 míľ a po hereckej stránke sa na ňu pozerá viac než uspokojujúco. Škoda že ma film príliš pomalé tempo. Taktiež mi tam chýbal nejaký zvrat alebo niečo čo by to trošku oživilo. Chválim výber záverečnej pesničky, ktorá to celé príjemne ukončí. 6/10

• 6.6.2017  16:11
    Wonder Woman (2017)

Wonder Woman nesklamala ale ani neprekvapila. Ako sme u DC zvyknutý tak opäť ponúklo zopár klišé hlavne vo správaní postáv. Inak sa jedná o fajn film s dobrými bojovými sekvenciami a celkom fajn príbehom. Škoda toho predigitalizovaného finále, ktorým akosi stále nemôžem prísť na chuť. BvS mi ulahodil viac preto ostanem pri lepších 3 hviezdičkách. 6.8/10

• 6.6.2017  16:10

Po Nedotknuteľných ďalší super výkon Omar Syho. Inak príjemný snímok na jedno pozretie. Nič nepokazí ale ani neprinesie ako oddychovka akurát. 6.5/10

• 6.6.2017  16:08
    Rocco (2016)

Snímok, ktorý nám ukáže čo sa skrýva za oponou porna. Rocco zaujímavo vysvetľuje čo preňho sex a točenie porna znamená. Na jednej strane to vníma ako ťarchu niečo čo ho ubíja a na strane druhej bez toho nedokáže žiť považuje to za zmysel svojho života. Film smeruje k nie veľmi vydarenému finále kde sa Rocco rozhodne skoncovať so svojou kariérou a nakrúti svoj posledný film. No a prečo nevydarené? Scény sú bez štipky vášne nič z toho nieje cítiť jedine čo vidíme je spotený Rocco ako to do niekoho búši no slabota. Prijal by som viac detailu aby tie scény mali nejaký šmrnc. Taktiež mi veľmi chýbalo vyjadrenie Roccovych detí ako vnímajú jeho prácu je tam s nimi síce pár rozhovorov ale tie nám nič nepovedia. Netvrdím že sa jedná o zlý film ale dalo sa ta spraviť aj lepšie 6/10

• 6.6.2017  16:08
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

Zatiaľ najslabší diel zo série Defenders. Ak by som mal Iron Fista porovnať s Daredevilom tak fist je slabší o 50% a to vo všetkom . Zle natočené súboje bez výrazného efektu.Charizma hercov slabá. Ešte, že tam je Ward, ktorý to všetko trošku zachraňuje. Najviac nepochopená vec bola absolútne žiadne využitie schopnosti iron fist, jedine načo bola dobrá bolo rozbíjanie stien that´s all. Pre mňa osobne sklamanie. Najlepšie postava WARD. 5/10