Láska padá z nebe (2019) (seriál)

Ani ne tak seriál, jako spíš 16 filmů. Ideální do karantény, popř. na proflákání dovolené. Ale ne, vážně. Ta stopáž je šílená, a vzhledem k tomu, že seriál snad nemá žádné hluché místo, je pro mě jen těžko představitelné, že se na to nedívám v kuse. Nechci zde mít žádný spoiler, takže hodnotím jen obecně. Naprosto dokonale vystihnuté prostředí KLDR a rozdílů v kultuře na poloostrově. Do puntíku propracované zajímavé charaktery. Úžasný soundtrack. Na romantickou komedii občas docela drsné drama. Vtipné scény opravdu hodně vtipné :D No a obecně vzato je to dost solidní doják. Celkově je to naprosto úžasná a krásná jízda, které člověk odpustí i občasnou kýčovitost připomínající Doktora z hor. Jen u posledních epizod musí člověk přimhouřit oči víckrát..což ovšem rádi uděláte, pokud se vžijete do silného příběhu a postav. Dávám 10/10, přidávám do oblíbených..a vzhledem k tomu, že je to snad má první zkušenost s korejskou tvorbou, musím říct..že jsem velmi mile překvapený. Je to opravdu něco jiného, než na co jsem zvyklý..ale je to boží. Jen jména postav si zítra pamatovat už určitě nebudu :D

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Všichni čekali, že Disney Star Wars zničí. No..v VII. epizodě se jim to nepodařilo, tak se museli vyřádit v téhle. Ty 2* dávám snad jen ze soucitu. Rodinná komedie z prostředí SW, která seká jednu vtipnou scénu za druhou, až už se vlastně ani nikdo nesměje..je mi z toho smutno.

Stranger Things - Season 2 (2017) (série)

Musím říct, že druhá série..ač nebyla tak napínavá a hororová jak jednička, líbila se mi ještě o kus víc. Naprostej luxus, výborná práce s postavama ♥

Který je ten pravý? (2017)

Nádhera :) Strašně milý film..není třeba se u filmů neustále bát, oddávat se akci, plakat u romantických klišé nebo brečet smíchy u přiblblých vtípků. Home Again (český překlad filmu se v tomhle případě opravdu nepovedl) je úžasný milý film..trošku komedie, trošku drama..v zásadě vás film zavede na hodinu a půl do L.A. plného velmi sympatických postav (zejména herci tomuhle filmu hodně pomohli) a originální zápletky..a zabaví, po celou dobu. O tom přece filmy jsou ne? Rozhodně můžu doporučit návštěvu kina..na ten film brzy zapomenu, ale potěšil velice a rád ho uvidím znovu :)

Svět podle Daliborka (2017)

Trošku až moc. Stačí si pustit trailer a pobavit se..ten film je..zvláštní..a ten konec? To je jako co? Zklamání.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

V tomhle pripade lituji, ze hodnotim filmy pomerne mirne. Na Mad Maxe mi tak chybi skala. Dal bych 6 hvezd. Uzasna jizda, ktere nemam co vytknout. Ten film bych si mohl poustet kazdy tyden. 110%

Rozpolcený (2016)

Po shlédnutí traileru jsem měl velké dilema - ano, film s takovouto tematikou chci hrozně moc vidět..ale dokáže ho někdo natočit a nepodělat? Nebudeme si nic nalhávat, ten film je fakt jako špatnej a v žádném případě se nelze bavit o hororu. Je to utahané, bez atmosféry, a film obsahuje tolik wtf momentů, až by se dalo polemizovat o béčkovérežii..Proč ale 3*? James McAvoy. Dejte tomu pánovi Oscara! Ne, opravdu oku lahodící herecké galapředstavení. Ocenil bych také více prostoru pro jeho postavu, ale snad v druhém díle. Příjemný film v úžasném hereckém podání a znamenitým motivem, avšak po stránce režie, kamery, hudby..celkově vzato atmosféry naprosto nezvládnutý. Místy znatelný i nízký rozpočet filmu..zajímalo by mě, jaký byl :)

Milionový nadhazovač (2014)

Spíše průměrný film..ale tak nějak mám slabost pro Indii. Dost příjemný film na večer :)

Suburra (2015)

Přál bych si dát tomu filmu víc hvězdiček. Kamera, střih, hudba a napětí, kdy člověk sleduje spoustu pomalu se rozvíjejících dějových linek, a čeká jak se protnout..no..očekávání stranou..ve výsledku z toho nakonec průměrná gangsterka se spoustou otazníků..asi mi to holt nesedlo..škoda..