Pasažéři (2016)

Musím říct, že jsem z filmu naprosto nadšený, a nebýt konce, který jsem si představoval tak trošku jinak, hodnotím jednoznačně za 5*. Nádherné po všech stránkách - příběh, hudba, herci, zpracování, efekty, náboj..nevím, co všechno mám vyjmenovat. Byla to jízda, náramně jsem si ji užil a moc rád se na to podívám znovu. Špička.

Noc plná zázraků (2011)

Láska nebeská v polském podání..tedy bez americké lehkosti, kýčovitosti a jednoduchosti. Film je to skvostný, úžasné postavy, krásné dějové linky a zejména velmi nenucené podání vánoční nálady. I když budu stále preferovat Lásku nebeskou pro její kýčovitost, věřím, že tento film má na to zaujmout mnohem širší spektrum diváků..hodně povedené.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Právě jsem se vrátil domů z kina. A chci ten film vidět znovu a hned teď. Svět HP miluju..tenhle film je jiný..jiné postavy, jiná země, jiné zvyky..ale jádro zůstalo stejné a je to pecka. Naprosto milá, napínavá a vtipná fantasy pohádka. Přiznám se, že hlavní dějovka filmu se mi úplně nelíbila..ale vše ostatní kolem toho se mi líbilo tak, že koho zajímá nějaký děj..chci víc toho světa, víc těch úžasných postav a zvířat, a víc scén, které mě rozesmějou k pláči. A Jacob je jedna z nejúžasnějších postav, co jsem kdy ve filmu viděl..dokonalost.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Sirotčinec mě dokázal naprosto nadchnout, a následně zklamat. První půlka filmů byla okouzlující, úžasný svět, úžasné postavy, přiměřená dávka povedeného humoru a zároveň slušná dávka napětí. Pak se to začalo všechno pomalu sypat. Na pomalý rozjezd se najednou začalo dít všechno podivně rychle..snaha ukončit rychle rozvinutý děj? Zejména mě pak zklamalo finále filmu, kdy humor předčil napětí..ale podle mě to úplně nebylo na místě. Epilog byl pak výsměch fanouškům. Nicméně. Film je to i přesto báječný. Už dlouhou dobu jsem čekal na fantasy, jaké jsem dostal v tomto filmu. Vizuálně vypadá film úžasně, je to Burton. Herecké výkony filmu dominovaly..naprosto dokonalá Eva Green v kombinaci s elegantním záporákem Samem L. Jacksonem..paráda! Všechny postavy vystupovaly nicméně dost věrně, z obsazení jsem hodně nadšený. Samotný film má úžasný spád..nedokážu pochopit, jak tu někteří píšou o nejdelších dvou hodinách v životě...film jsem hltal a hodiny bych u něj dokázal prosedět i čtyři. Jen prostě věčná škoda, že se rozhodli zabít pokračování..tento film by si místo Burtona a rodinné komedie zasloužil hororovější pojetí na pokračování..no co už..přečtu si knížky :-)

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Wow. Luxusní komedie na úrovni. Nic jsem neočekával, dostal jsem tuny milé zábavy a pár nezapomenutelných hlášek. Po dlouhé době totálně worth money za kino. 100 %, nemám co vytknout

Spring (2014)

Vskutku velice zajímavý film. Nepotěší fanoušky hororu, protože strašidelný opravdu není. Nepotěší fanoušky romance, protože některé scény jsou opravdu hnusné. Spolu s překrásným prostředím italské vesnice a úžasnými herci se jedná ale o opravdu okouzlující film. Pokud jste schopni přimhouřit oko nad scénářem místy přitaženým za vlasy, budete příběh filmu milovat. (4/5 - hvězdička dolů za některé hnusné scény..jsem slabá nátura a je mi špatně ještě teď :D )

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Oproti prvnímu dílu místy dost křečovité..zejména první půlka filmu dosti slabší. Pak se ale film docela příjemně rozjede..fajn zápletka, není to jen nudné pokračování co chce vydělat peníze v kinech. Mnohem více prostoru pro vyniknutí postav. Stále zábavné. Je to pecka :-)

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015) odpad!

NEUVĚŘITELNÁ sra*ka! Líbil se mi první i druhý díl, těšil sem se tedy na vyvrcholení téhle série. Tenhle film je ale šílené zklamání. Žádné napětí, žádné emoce, nulová návaznost filmu a až dětinsky zpracované pasti a scény. Chtěl jsem z toho kina utéct. Opravdu. Využijte své peníze lépe a stáhněte si to. Když už to potřebujete vidět..