Pomerančový kluk (1975)

Maminka Slunéčková si přiliš nerozumí se svým synem Otakarem Brouskem ml., nosí mu sice pomeranče, ale na tom se nedá stavět.Konec je otevřený...

Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)

Výborný, v podstatě konverzační seriál, který táhnou dva naši herečtí velikáni.

Kam čert nemůže (1959)

Faustovský film z raných začátků Jany Hlaváčové, celkem to jde.

Fontána pro Zuzanu 3 (1999)

Jeden z nejhorších filmů, které jsem viděl. Asi ho Rapoš natočil pro svou Evičku, aby se podívala do Afriky.Hrůza!!!!!

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

Tahle pohádka se mi líbila už v českých pohádkách Jana Drdy, filmové zpracování se povedlo-představitelky čarodějnic jsou téměř k nepoznání.

Slunce, seno, erotika (1991)

Z tohoto dílu se vytratilo kouzlo a pohoda předchozích, je to poznamenáno dobou-nemělo se to točit.

Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982)

Docela zajímavý nápad, jak by asi mimozemšťané pohlíželi na naše životní snažení, které opravdu místy působí komicky.

Král Šumavy (1959)

Ideologie stranou a pak je tohle jeden z našich nejlepších filmů a když si uvědomíme, jak to na hranicích vypadá teď, je to k neuvěření.Mladíci, kteří narukovali v té době na západní hranici, to neměli vůbec jednoduché. Lukavského důstojník Kot je jeho nejvýraznější rolí.

Peřinbaba (1985)

Mně prostě ten československý Fellinni nějak nesedí-to je samá alegorie a člověku pak uniká ten pravý smysl.

Silnice (1954)

Chudák Gelsomina, takové důvěřivé a naivní stvoření a ještě jí přijde do cesty darebák Zampano. No jo, život je prevít...