Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 8 bodů
Jindřich
Jindřich indrik
Beroun, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Dokumentární
Sci-Fi
film
seriál
TV film
divadelní…
pořad
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Flight of the Conchords
(2007)
Městečko Twin Peaks
(1990)
Monty Pythonův létající cirkus
(1969)
Simpsonovi
(1989)
Červený trpaslík
(1988)
Česká soda
(1993)
Profesionálové
(1977)
M*A*S*H
(1972)
MacGyver
(1985)
The Wire - Špína Baltimoru
(2002)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(9)
Rabina
clump
Jacques1
Freckled
quorra
Ateina
lupus
karmazine
mamet