Dámy nebo nedá mi? (2002)

Zabavna stupidni komedie se skvelym Williamsem, spousta dobrych scen.

Umění lhát (2009)

Nudné od začátku až do konce, s nevýraznými hereckými výkony, ve filmu prakticky bez děje a nápadu.

Lucy (2014)

Vizuální onanie bez jakéhokoliv děje s radoby filozofickým podtextem. Jediné co ve filmu za něco stojí je Skárletino pozadí.

Wolf Creek (2005)

Hezky nudný cestopis, kde je snad nejvic WTF momentů najednou. Závěr sice už byl lepší, ale film to nezachrání ani neudělá.

Sex Tape (2014) odpad!

Nedokážu pochopit jak tohle někdo může vydávat za film. Je to hrozný šajze! Škoda jen že nejde udělit nižší hodnocení.

Interview (2014)

Tak už sou zase amíci ti nejlepší! Všichni ostatní sou lůzři a nic nesvedou. Nechápu proč se do toho zase serou, ví jakej asi Un bude a takhle se do něj naváží, říkaj si o to pitomci. Jedna hvězda za trio s kytarama, který mi přišlo vizuálně i akusticky perfektní. Nechápu, jak mohl film dosáhnout na takovéhle hodnocení.

Pot a krev (2013)

Hezky natočená věc o super retardech, kterým nevyšlo snad nic tak jak si představovali. Místy to byla i fakt prdel.

Všiváci (2014)

Byl by to povedený film, nebýt závěrečné přestřelky, která to celé shodila a posadila na prdel.

Zakletý v čase (2009)

Film mě tak strašně nudil, že sem vydržel jen do svatby. Vizuál je hroznej a příběh to samý. Podle mě ale dobrej nápad, i když s opravdu špatným zpracováním. Nedokoukal jsem takže nehodnotím. Nevěřím ale, že by se to po svatbě mělo ztrhnout k nějakýmu megazvratu na superbiják. Zdejší hodnocení pravděpodobně vybičovaly matky na mateřské, co už neví kudy z nudy.

Equalizer (2014)

Dlouhé, nudné a hrdina příliš přitažený za (ne)vlasy. Dokážu sám vyřídit křídlo ruské mafie a k tomu mám přečteno skoro sto knížek. A nevím jestli sem zapomněl, ale podle mě ve filmu ani nebylo vysvětleno co byl zač, než se stal prodejcem hobby potřeb.