Hulk (2003)

Hulka jsem nikdy neměl moc rád a tohle mi spíš než jako komiks přišlo jako drama o pokusu s nedozírnými následky než tak jak Hulka líčí komiks....

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Kdysi jsem tenhle seriál doslova žral. Vynikající efekty, spousta akce, sympatičtí hlavní hrdinové a hlavně zajímavý příběh. Jen škoda že postupem času začaly díly hodně slábnout.

Hvězdná brána (1994)

Velice povedené!! Skvělý, napínavý a logický příběh přímo nabitý akcí!! Jednoznačně nejleší Emmerichův film!!

Chalupáři (1975) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů komunistické doby a jeden z nejlepších komediálních seriálů vůbec, který dokazuje že něco kvalitního občas udělají i Češi!!!

Chaos (2005)

Ve všech ohledech průměrná a klišovitá detektivka, která se celou dobu tváří jako epizoda z nějakého tuctového televizního krimiseriálu, aby v posledních dvaceti minutách divákovi zamotala hlavu zajímavým, i když trochu kontrontroverzním dějovým twistem. Oceňuji scénáristickou snahu o sofistikovanou podívanou, ale klasické přímočaré akční béčko, ve kterém si to Statham rozdá se Snipesem a které jsem také původně očekával, bych si užil mnohem víc.

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Soutěž u které se mi napětím tajil dech. Vladimír Čech je výborný moderátor a svým šarmem dodal soutěži vše co potřebovala k dokonalosti. V produkci Novy je tohle opravdový zazrák!!

Chci to! (2007)

Dalí puberťácká komedie...narozdíl od některých dílů Prci Prci prciček má aspoň chytrý námět a vitpy na úrovni a to i když se jedná o takouvohle lechtivější tematiku..prostě britský humor se nezapře nikde!!!

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

Další český kiks....Sokolovského pokus o válečný seriál je jen nahlouplá komunistická agitka s příšernými herci rádoby chválící tehdejší dobu...nechápu jak to můžou ještě vysílat!!

Chobotnička (1983)

Není to tak špatné ale vz zásadě nic originálnho.....klasická hollywoodská story o pašerácích a zlodějích....ale Moorovo charisma z toho nakonec nadprůměrný snímek....

Chřestýši (1999) (TV film)

Televizní remake už tak blbého hororu ze 70. let.....film se snaží působit jako normální áčkový thriller, leč díky nablbé akce a nevěrohodným hereckým výkonů působí spíš hodně směšně..o hororovosti ani nemluvě...