Císařův pekař - Pekařův císař (1951)

Skvělá historická alegorie se skvělým Werichem, kterou kazí jen chytře napašovaný budovatelksý podtext....štěstí že z toho Frič udělal takovouhle klasiku a ne budovatelský odpad....

Byl jednou jeden král... (1954)

Nemám rád pohádky a tahle není výjimkou..studiový paskvil s neuvěřitelně trapným Werichem, nahlouplým scénářem a otřesnou hudbou...nevím co na tom vidíte..příšerná dětinskost!!

O medvědu Ondřejovi (1959)

Tohle mě nikdy nebralo....přihlouplé exteriéry padesátých let, tupé dialogy a neuvěřitelně dětinští herci...nemám rád takovéhle kýčovité umělosti!!

Neprůstřelný mnich (2003)

Tak tenhle snímek mám opravdu moc rád! Skvělé vtipy, výborná akce a originálně zpracované klišé. Co víc si přát??

Avatar (2009)

Jeden z nejlepších nejúžasnějších filmů jaký jsem kdy viděl!! Naprosto dokonalé!! Cameron je mistr na efekty a kvalitní filmy a vytvořil nádherný příběh plný špičkových efektů, dechberoucí akce a dojemných okamžiků. Jamesova fantasie nezná mezí a snímek opravdu vypadá jako kdyby byl natočený na jiné planetě. K tomu ještě skvělá hudba profesionála Jamesa Hornera a výborní herci. Sigourney Weaver nezklamala a Sam Worthington příjemně překvapil. Bezpochyby nejlepší vesmírné sci-fi a po Terminátorovi 2 Cameronův druhý milník v oblasti speciálních efektů.

Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (seriál) odpad!

Češi kriminálky opravdu neumějí a tohle je přímo vrchol. Příšerné náměty, příšerní herci, příšerné písničky, příšerné vtipy a neuvěřitelně stupidní scénáře. Jeden z nejhorších detektivních počinů vůbec!!

Polární expres (2004)

Velmi milé překvapení..filmový génius Zemeckis se námětu zhostil opravdu dokonale a vytvořil překrásnou a originální animovanou road-movie s přímo geniálním Tomem Hanksem, kterého jsem se v animované podobě zprvu bál ale nakonec jsem byl velmi potěšen!!

Dinosaurus (2000)

Jako kluk jsem se na to díval pořád....skvělá animace, místy dojemné momety, povedené vtipy...jeden z mých nejoblíbenějších animáků...

X Factor (2008) (pořad) odpad!

Superstar na bledě modro..ale za hovno to stojí pořád!!