Batman (1989)

První a až na Temného rytíře nej Batman co sem kdy vidě..Tim Burton udělal, narozdíl od Schumachera opravdu Batmanem se vším co k němu patří...prostě klasika...

Batman a Robin (1997) odpad!

Nejdebilnější áčkovej film jaký sem kdy viděl!! Schumacher si prostě po Batmanovi navždy nedal říct a natočil tuhle stupiditu!! Debilní scénář který nezachrání ani dobré herecké obsazení. Když Schumacher dostane na film málo peněz natočí měco mimořádného ( Volný pád ) ale na tohle dostal pěněz moc a vznikl rozjuchaný film kvalitou odpovídající televizním Teletubbies. Herci si sice namastili kapsy ( Arnie dostal za roli Freeze 22 melounů ), ale udělali ze sebe debily. Kdyby tam Arnold nebyl tak bych se smál jak ze sebe herci dělaj vola. Ale protože tam je, tak sem před obrazovkou pukla vzteky nad tím jak se můj nej herec ztrapňuje. Todle je jeho nejhorší film.

Batman začíná (2005)

Fascinující snímek!! Christopher Nolan dokonale vystihl batmanovskou temnotu ponurou atmosféru, přidal zajímavou zápletku, vynikající herce, kterým Christian Bale jednoznačně vévodí, nešetřil efekty a akčními scénámi a vytovřil jeden z nejlepších komiksových filmů všech dob!! Opravdu mistrovský kousek!!

Benga v záloze (2010)

Vcelku zajímavý pokus o vzkříšení žánru buddy movies, který se ovšem povedl tak způlky. I když se tvůrcům nedá upřít snaha, tak film je plný hluchých míst a celkově působí hodně přehnaně a nereálně. Celý snímek totiž sází na komediální talent Willa Ferrella a akční potenciál Marka Wahlberga, jejichž slazení ale nakonec nepůsobí tak zábavně jako sliboval nabušený trailer, a nepomohly tomu ani camea takových hvězd jako Samuel L. Jackson, Dwayne Johnson a Eva Mendes. Slabší tři hvězdičky.

Ber nebo neber (2007) (pořad)

Žádná slává to není ale v porovnání s pořady typu Volejte věštce se na to aspoň dá koukat. V pořadu není nouze o napínavé a vtipné momenty, ale tak i o ty trapné, které jsou způsobeny dementními soutěžícími, hostováním "celebrit", ale hlavně Zunou samotným, který i po letech ve zprávách na různých televizích moderování přesto nezvládá. Ale i přes tohle všechno jsem se občas v neděli rád podíval.

Beyblade (2001) (seriál) odpad!

Nepochopím jak takováhle kravina mohla rozpoutat takovou vlnu a zvýšit tržby vietnamcům prodávající plastové šmejdy s názvem Beyblade. Neskutečná trapárna, která se nepřímo opičí po pokemonech s tupým příběhem a ještě tupějšími hrdiny a ostuda japoneské animovaného filmu. Brrrrr....

Beze stopy (2002) (seriál)

Typická Bruckheimrovština. Nápad na seriál není vůbec špatný, leč díky tomu, že se seriál zabývá jen zmizeními, začínají být některé epizody hodně nudné, jelikož nemají po stránce originality co nabídnout. U seriálu co tak dobře začal je to velká škoda...

Bez soucitu (2010)

Tak já osobně nemám Morelovi co vyčítat. Neříkám, že se jedná o nějaké veledílo, ale minimálně v rámci akčního žánru obstává film na výbornou. Co na tom, že zápletka je jak z nějakého videobéčka a že si tvůrci s logikou a rafinovaností děje hlavu nelámou? Je sice fakt, že v některých momentech je film až moc předvídatelný, přesto děkuji Bohu zato, že v době plné počítačových a digitálních efektů se někdo vykašlal na moderní filmařské konvence a natočil ryzí akční béčko jak z osmdesátých let, které dává připomenout i dnes již takřka zapomenutému žánru buddy movie, čemuž nahrává i výborné herecké obsazení. Charakterní Jonathan Rhys Meyers dokazuje, že se neztratí ani v akčních rolích a John Travolta coby svérázný agent Charlie Wax si svoji roli drsňáka vyloženě užívá a navíc mezi oběma funguje naprosto dokonalá chemie. A ať je z profesionálního hlediska snímek jakkoliv špatný, já jsem rád zato, že i když už v dnešní době už asi není pro akční film místo, přece jen úplně nevymřel a že čas od času se objeví někdo, v jehož pojetí ožívá přesně tak, jak jsme na něj byli zvyklí. I když "jen" na hodinu a půl.

Bezstarostná jízda (1969)

Sex, drogy, rock´n´roll a dvě cool motorky. Místy trochu nudná a zmatečná klasika, jejíž výpovědní hodnota je ale obrovská.

Běžící muž (1987)

Správně brutální film se správně brutálním Schwarzeneggerem. Vcelku originální námět a dobře propacovaný scénář který jakoby nás varoval před neblahým vlivem televize na lidský mozek. Film sice není úplně dokonalý ( ti zabijáci jsou někdy až zbytečně moc sadomasochystičtí) ale rozhodně patří k těm lepším filmům z Arnoldovy filmografie a i k těm lepším béčkům 80. let.