Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
tama_pinzef
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Sci-Fi
Hudební
film
seriál
koncert
hudební…
USA
Velká Británie
Austrálie
Německo
Itálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Arrow
(2012)
Dva a půl chlapa
(2003)
Sue Thomas: Agentka FBI
(2002)
Teorie velkého třesku
(2007)
Bylo, nebylo
(2011)
Castle na zabití
(2009)
Sběratelé kostí
(2005)
Doktorka Quinnová
(1993)
Dr. House
(2004)
Mentalista
(2008)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel