Inferno (2016)

tak to bolo asi tak slabe ako keď nedoluhujete poriadne čaj .

Vražda v Orient expresu (2017)

Podľa mňa to nebola zlá myšlienka natočiť niečo také ako je tento film. Ale filmy chýba väčšia záhada alebo skôr povedané väčšie napätie ako tu pri tomto filme. S takýmto obsadením som čakal trocha viac. 65-70%

The Punisher (2017) (seriál)

tento serial je presne taky ako som chcel ... a jigsaw sa zrodi ... just wait bitches

Thor: Ragnarok (2017)

V tomto filme sa prakticky nedialo nic nečakane čo by diváka hned prekvapilo. Všetko sa nesie v humornej nalade az by som povedal že sa na tom film niekedy opiera a potom sa človek ťažko prekonvertuje do vážnej situácie.. 4fun film

Hotel Transylvánie (2012)

Čo ma najviac bavilo na tomto animáku je asi tá flexibilita hlavneho drakulu , ostatné bol len nejaký stereotyp ktorý už sme niekde videli. Vizuálne to bolo fajn a humorovo to bolo super . Dokáže to pobaviť mladú aj staršiu generáciu . 75%

Nikdy to nevzdávej (2008)

Tento film ma všetko. Az na to že nemá. Snaží sa to tváriť ako drsna športová drama a typický a uz stokrát omlety trojuholník 2 chlapci a jedno dievča. Príbeh je veľmi jednoduchý to aby teenegerske 13tky a pekný chlapci tomu rozumely,že keď sa viete biť a vyzeráte dobre , ste tym padom popularny a máte isté dievča. Proste jedno veľké LOL.Ale musím uznať že soundtrack a bojové scénky boli natočené veľmi dobre

Spojenci (2016)

Tento film je proste pecka . Nemám čo dodať . Proste emocionálne sa tento film pohybuje na vysokej hranici a veľmi sa mi páči postava Marion ktorá jej proste sadla úplne parádne . Som rád za filmy ako sú takéto ktoré držia diváka v deji a práve filmom ako je tento sa dáva titulok thriller .

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Po humorovej stránke perfektné. Človek sa vedel dobre nasmiať . Niekedy ten ten humor ale vôbec nemusel byť a bol veľmi tlačený. Po vizuálnej stránke mi to prišlo ako scifi pre malé deti ... jednoducho zlaté. A po stránke scenárovej ,príbeh atd to bola miestami nuda kde to zachraňovala roztomilosť malého groota . Pre mňa 70% a nižšie |videné v kine |

Stranger Things (2016) (seriál)

Seriál ktorý drží pozornosť diváka v každom zábere . A od tohoto tu seriály majú byť. Super len tak ďalej za mňa 85-90