A co když je to pravda? (2005)

Velice slušná komedie, těchto romantických filmů jsou tucty, tento trošku vyniká dobrými výkony dvojice Ruffalo-Witherspoon. 55%

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Po praxi v kině jsem viděl několik nových filmů mezi které patřila také Alenka. Tuto sérii příliš neobdivuji a tak jsem se koukal jen na oko jako uvaděč, důvodem bylo, že mě film nedokázal oslovit. Pár povedených scén vyšlo vniveč, protože převládali scény nepovedené a rádoby vtipné. Zajímavé bylo, že film lákal spíš dospělé i když je to film dělaný pro děti tak třeba až mi bude 30 let tak také přijdu na chut'. No ale zatím prostě ne. 40%

Aljaška v plamenech (1994)

Dobrý námět na film, provedení horší, navíc Seagal je přesně to moje.

Americký gangster (2007)

Ridley Scott věděl co dělá k dispozici měl knižní předlohu dobrý scénář a po angažování Washingtona s Crowe se nic jiného, než pecka nečekalo a také to tak je, film má dobrou kvalitu a spád. 90%

Ano, trenére! (2015) (pořad)

Uvidíme, co bude dál... první díl velice špatný, tohle nikam nevede, třeba přijde zázrak.

Apocalypto (2006)

Úžasný film od Mela Gibsona jen mě zbývá otázka na Mela, proč šli několik dní do města z džungle, když pak byl v džungli za 30sekund?

Architektura (2009) (seriál)

Pěkné , jenže pro mě trošku nezáživně 50%

Auta (2006)

Asi nejlepší animák roku 2006. Lasseter, Ranfl výborná práce! Randy Newman se postaral o skvělou muziku OUR TOWN, která se stala oscarovým kandidátem. 80%

Auta 2 (2011)

Pro drtivou většinu lidí o kus dole, mě naopak přijde dvojka podobná v něčem lepší a v něčem horší, ale žádný propadák v tom určitě není. 80%