Na vodě (2016) (seriál) odpad!

Další z tragických a nesmyslných seriálů,bohužel jsou ještě horší...

Kurs sebeovládání (2003)

Na vtipnou komedii dost málo. část z Johnem McEnroyem byla snad jediná co mě dostala a to je za 95 minut v komedii s Adamem Sandlerem sakra málo.35%

Volání o pomoc (2007)

Binder se nebál zariskovat a obsadit Sandlera do vážné postavy, ten mě mile překvapil, nicméně furt to není to jeho a jiný herec by byl vhodnější volbou.

Závod s časem (2013)

Slabé béčkové krimi s ještě slabší Selenou Gomez. 20%

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Dvě části filmu 1) Kvalitní, když Ryan nabaluje ženy. **** 2) Tragická, když se film mění na sladkou komedii Odpad! Z toho mi plynou 2 hvězdy za slibný začátek a nečekaně podprůměrnou koncovku.

Slepota (2008)

Pár opravdu vydařených psycho scén stačí na výborný film. Výborná Moore a námět. Škoda slabší koncovky,nicméně velice slušný postakopt'ák. 75%

Soudný den (2008)

Skvělý námět, bezva myšlenka, z tohodle šlo vytřískat velkofilm....Škoda 70%

Přenašeči (2009)

Jako labužník Postakoptilických filmů jsem se opětovně dočkal toho svého, ovšem v takovém specifickém podání od bratrů Pastorů. K hororu má tento filmík opravdu daleko, drama je to však slušné, originálný a napínavé. Jeden z těch lepších filmů o posta. budoucnosti. 70%

Room (2015)

Skvělé a originální drama, ve kterém vás hned od začátku scénář a režisér dostanou do pořádného napětí. Děj se totiž odehrává v nechutně malé místnosti kde je vězněna matka se svým synem. Po úspěšném útěku přichází další nepříjemná etapa a to život na svobodě, který také nedělá dobrotu. Trošku mě vadil věk chlapce, kterému je očividně více, než 5 let a nebo plán útěku, při kterém si matka byla tak jistá, že psychopat má auto s tím venkovním výklopem a přitom to tak zdaleka nemuselo být, jak to věděla, když 7 let neviděla venkovní život? CCA. 40 minutový oskarový film jde níž a níž a u konce už je to jen takové přežívání a nuda... Za úchvatných 40 minut filmu. 4.hvězdy

Dovolená za trest (2014)

Sandler pro mě není herec zvládne totiž jen žánr Komedie a to je vše, nicméně komedie umí bravurně to se musí nechat další dobrý výkon a plno vtipných scén zaručuje zábavu Jim Carrey a Sandler v komedii =sázka na jistotu.