Okrsek 49 (2004)

Ty flashbacky mě zabíjely!!! Ta balící scéna v supermarketu, následná pitka v baru a ranní vzájemné miluji Tě, to jako vážně???......no ale nějak debilní režisér svůj příběh musí začít a má tu jít hlavně o hasiče a oheň..... ovšem, když ti páni hasiči pak jak debilové pochodujou po střeše hořícího baráku aby poklepáváním zjistili co je zřejmé už jen z toho co vidí kousek od sebe na propadnuté části střechy a plamenech., tak je to na pováženou a je jasné, že tuhle sračku nemá smysl dál sledovat...... a 71%? Are you kidding me???

Comet (2014)

Zajímavé, fakt zajímavé konverzační romantické dílko made in USA. To prolínání různých časových linií jednoho mnohaletého vztahu mělo své kouzlo. A úžasná kamera to kouzlo ještě znásobila. Nejvíc na mě zapůsobilo jejich seznámení se při pozorování padajících hvězd, které dostalo i nejvíce prostoru a bylo nádherně rozkouskováno od začátku do konce filmu, kterýžto ani koncem nebyl. Chtě nechtě jsem tam viděl záblesky Před úsvitem. Bylo to uvěřitelné, přirozené a fakt romantické. Stejně tak jejich rozchod po telefonu neměl chybu a špičkově gradoval a hlavně s těma kudrlinkama byla Kim přímo k SEŽRÁNÍ! Apropó hlavní představitelka, na tu si musím posvítit, kvůli ní bych i já začal věřit na opravdovou lásku navždy :-)

Poruno no joô: Nippon sex ryokô (1973)

Trocha toho násilí na začátku a je z toho na konci láska jako trááám. Žádná sláva tahle cesta Japonskem, ale nad vodou to drží povedenej a nadrženej japonské looser, jehož šílený taneček je teda něco a taky krásná seveřanka s pohledem tak smutným, že jednomu ji bylo fakt líto. "Tour Japonskem zhýralým, temným a hříšným."

Krásná a zvrácená (2015) (TV film)

Paz Vega, Paz Veg,Paz Vega.......má dávná láska je stále krásná a zvrácená a tady si střihla sexy bitch tak bravurně, že to se mnou dělalo divy.

Doktor Strange (2016)

"NENÍ TO KRÁSA? SVĚT MIMO ČAS, MIMO SMRT." Tož jasan, krása vizuální to byla vskutku nesmírná až z toho všeho šla hlava kolem. Počátek byl opravdu počátkem, který byl tady rozvinut do netušených obrazových a trikových rozměrů. Dějově to ale Počátku nesahalo ani po kotníky, takže prostě po Marvelovsku skvělá oddechovka na jedno použití a jede se dál...

Bitva o Moskvu (2016)

Ať už smyšlený příběh nebo ne, každý kdo se o druhou světovou zajímá ví, že ruský voják byl ochotný za vlast život položit, lehat pod pásy tanků či se vrhat proti kulometům. Takže nahlíženo touto optikou, je to vcelku reálný válečný film, zobrazující jak to na frontě v určité fázi války mohlo vypadat. Začátek je takovej nemastnej neslanej, ale jakmile se zalehne do zákopů a spustí se dělostřelecká palba začíná pravá válečná vřava, která je natočená hodně dobře a záživně. Že se Němec občas chová naivně se dá odpustit. Kdo k tomu přistoupí jako k válečnému filmu bez nějakých předsudků a řešení co je pravda a co lež bude spokojen.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Muž z oceli mě hodně bavil, pro mě to bylo naprosto nejlepší a nejpropracovanější zobrazení Supermana ever. Takže to propojení a návaznost byla super a ten Supermanův vnitřní boj i to jak ho přijímá společnost, to mě bavilo mnohem víc než ty akční scény. Ale tak nějak to nejrušivější a nejblbější bylo to naroubování tam Batmana. Ta cesta k jejich soupeření byla pitomá a nevěrohodná stejně jako jejich náhlé prozření a udobření, vážně to muselo být kvůli desetiminutovému vzájemnému souboji?? Škoda toho, jinak to dávalo smysl a nebylo to vůbec špatné. Viděna 3hodinová ultimate edition. Edit 30.11.17 na druhý pohled mně už to propojení těch dvou gerojů až tak moc nesmyslný nepřišlo takže jdu s hodnocením navrch, oproti srandičkovýmu Marvelu mně přece jen asi víc sedí ta ponurá nálada DC

Batman se vrací (1992)

Tahle stará netopýří chuťovka se mně úplně vypařila z mozkovny, a tak jsem až šokován jak výborná věc to je. Skoro dokonalý mix bizarních obrazů, temné a ponuré atmosféry a dech beroucí hudby. A jako třešinka na dortu svůdně rozporuplná catwoman. Tenhle film je až démonicky smyslný, wooow.

Den patriotů (2016)

"THIS IS OUR FUCKIN CITY!!!!!" a jelikož je to BOSTON, je to kurva zčásti i moje město v kterém jsem něco zažil, mimo jiné i "jedenácté září" a tak kurva vím, co to doopravdy je ten tu tolik proklínanej americkej patriotismus a že ne vždy je to něco špatné!! A tak ti Ty zkurvysyne VERBALE říkám, neotírej se o "moje" město a "moje" lidi, víš velký hovno......je jedno kolik nevinejch lidí mohamedánští pomatenci zabijou, jednoho nebo sto, vždy si to zaslouží náležitou reakci a tahle fantastická filmová rekonstrukce ukazuje tu kurevsky správnou, bo ti dva zmrdi se nedostali z toho města ven, i když to znamenalo ho prakticky uzavřít a nařídit lidem aby zůstali doma a nikam nechodili a udělali z mnohamilionové metropole na chvíli město duchů, kde se neschová ani myš! Jaký kontrast s tím, jak si jinej mohamedánskej zmrd po tom co v Berlíně na vánočních trzích zabil mnoho nevinných lidí klidně cestoval vlakem do Francie, dále Itálie a kdy nakonec Německo ani neocení italské policisty co ho zneškodnili za to, že jsou prý rasisti......k tomu se dá říct jediné, bůh ochraňuj Evropu a máme kurva co závidět američanům!! A tenhle film je místama tak napínavej, že to je až neuvěřitelné, když člověk od začátku ví co se zhruba bude odehrávat a ta pouliční přestřelka fakt vynikající. Jeden z nejlepších filmů podle skutečné události co jsem kdy viděl.