EXODUS: Bohové a králové (2014)

Tak to máte takhle, vono to jako nejni špatný, jen tomu musíte přijít kapánek na chuť. Von je to takovej kousek, kterej je tak vizuálně úchvatnej, že si tou bezbožnou slastí kompletně pobryndáte celej rozkrok, budete si k tomu ještě perverzně pochrochtávat a nenapadně se osahávat na intimních partiích. Vlastně všechno na tom filmu je celkem cool až na jednu věc - stopáž. Film je až zbytečně dlouhý, a to hlavně jeho střední část, která obsahuje cca pětašryrycetiminutovou nezáživnou část, která by mohla být nahrazena nějakým příjemným krveprolitím. Ale jinak nemám výhrad. S pozdravem, Paťák :-*

Lidská stonožka 2 (2011) odpad!

Ach jo, já radši nic psát nebudu...protože má mozková kapacita nedokáže obsáhnout a následně zpracovat všechny negativní a hnusuplné myšlenky vzniklé z tohoto filmu...tak radši zase čau...Bez dalšího pozdravu, Paťák :-O

Lidská stonožka (2009)

Božínku...tak si vám takhle jednoho bláheho letnězimního večera s nádechem podzimu připomínající jaro sedím a říkám si - jakou sračku bych si pustil tentokráte? Zabijácký buldozer? Ne, mechaniky mám dosti ve škole...Půl kilometrového žraloka co zápasí s počertech velkým hlavonožcem? Ne, na dokumentární filmy nemám dnes náladu...Ordinaci v růžové zahradě? Ne, dnes nemám masochistické choutky...Ale co takhle, co takhle film, jehož název zní už tak debilně, že cítím jak se mi rozpouští levá hemisféra? Jo! To je přesně to co potřebuji! Nicméně jsem nevěděl, že tohle bude film díky, kterému se budu navždy bát německých lékařů a vánoční trhy v Drážďanech už radši oželím...protože vytvořit několikachodové menu, které se na prožene zažívacím traktem tolikrát, že z něj na konci musí vzniknout briliant o velikosti vlašského ořechu, konzistenci tajícího sněhuláka a chuti škubánků ze školní jídelny, to chce opravdu kuráž! A proto si myslím, že na toho pána, který něco tak sofistikovaného a uhlazeného jako tento film se nedá zlobit, protože by mě mohl použít do dalšího dílů svého ultrahnusného díla, i z tohoto důvodu radši dávám alespoň jednu hvezdičku pro klid v duši, a proto abych se nemusel bát, že zbytek svého života strávím na všech čtyřech a mou jedinou zábavou bude počítání beďarů na zadnici toho co je přede mnou. Se strachu plným pozdravem, Paťák :-/

Očista: Anarchie (2014)

No mě se to jako líbílo :-O Zčásti to bude tím, že si na takovýhle snímky potrpím a zčásti, že si na ně fakt potrpím -_- Dokonce jsem takovej úchyl, že mě v té mé choré mysli na pár okamžiků problesklo, že bych snad dal i těch hvězdiček pět? :-O Jako vážně? Ano! Stalo se to, ale ta hvězdička jim utekla za to, že tomu filmu chyběla troška červené barvy a umělých střev...ne vážně...pokud chcete docílit synergického efektu mezi zábavou a gurmánským zážitkem, tak tam aspoň jedno vyvržení vnitřností nesmí chybět....a to tu bohužel chybělo...nicméně kladů bych našel určitě kbelík, jako například hlavního hrdinu, který mě kupodivu neštval a nepřál jsem mu, aby ho přejela tlustá žena v bikinách lízající šmoulovou zmrzlinu a řidící kombajn od Džona Dýra...dokonce jsem si přál, aby všechny bídníky okolo sebe kosil s nevídanou brutalitou, nicméně ta brutalitka tam kapánek chyběla (ale to už jsem psal)...a další věc, která mi trošku chyběla, byla absence jakékoliv pornoherečky z poprsím čísla milión, která by tam dělala kapánek parádu při scénách, ve kterých by hystericky panikařila a při pokusu o trapný úprk by mohl člověk pozorovat její krásné pevné pozadí...jo to mi tam chybělo...ale co mě tam chybělo asi úplně nejvíc a na to jsem si vzpomněl bohužel až teď (kdy už jsem línej věnovat ty dvě pikosekundy tomu, abych sebral jednu hvězdičku z hodnocení), je absolutně miniaturní prostor pro realizaci těch velice sympatických týpků v bílých maskách -_- poněvadž ty tam mohli udělat vskutku parádní rotyku :-O S pozdravem, váš pjůrdžující Paťák ;-)

Piraňa 3DD (2012)

Tak jo! Teď ste mě nasrali! Protože natočit takovou kojotinu, který z prvního dílu zůstali jen a pouze ty parádní výstavní dudy. Film už postrádá tu krásnou gore atmosféru, kdy motorové čluny svlékávají dívkám obličeje z lebek...co to má bejt?! Oukej, sexuální scéna s rybkou v ku*dičce je celkem povedená, tak stejnak! Ten film je tak dementní, že to nedokáže zachránit ani ten sebeukájecí pupkáč. Tak si už musí většina z vás řikat, co to ten kokot píše, když tomu dal tři pitomý hvězdy?! To je tak, protože i když je ten film tupá slátanina, která by mi mohla po dalším shlédnutí rozpustit mozek, tak je tam jedna ultra světlá stránka, která z hodnocení mínus milión hvezdiček získá hvězdičky tři, a tooo....no přece Dejvit Házlhóf!!!! Sám Mič Bjůkenen! S pozdravem, Paťák ;-)

Piraňa 3D (2010)

No páni, to je teda dosti ulítlá chujovina! Ale musim říct, že mě celkem ta pí*ovina celkem zabavila...no přeci jen...kozy...ryby...silikonový kozy...krev...obří silikonový kozy...motorový čluny skalpující mladé kozy...a zase ty parádní velký kozy. Takže jestli hledáte film, u kterýho si s kámošema rozděláte pytlík "lejsek" a spláchnete to nějaký lahodným nápojem, tak je to právě to co hledáte! U tohohle se musíte prostě řezat. A když se vám to z nějakého důvodu nebude líbit, tak si řeknětě: "Sakra! V kterom jinom filmu se mi poštěstí vidět Mr. Wallace jak dělá sushi za pomocí lodního motoru?". S pozdravem, Paťák ;-)

Na hraně zítřka (2014)

Hůůůůů....hááááá....jooooo....tak todlenc bylo celkem "kůl"...podobně jako Bill Murray si "Krujzík" vyzkouší jako to je přesně vědět kdy si kdo uprdne a koho kdy rozmašíruje sestřelený "hájtech" letadýlko...byť mám Tomína celkem rád, tak mě poměrně dosti bavilo jak se furt mordoval a dostával přes sedínku...a co se týče Emilky, která se svou povahou asi inspirovala "Klintem Ístvůdem ejekej Dirty Harry" tak ta tomu taky dávala celkem štávu....tou štávou myslim, že tam byl aspoň někdo kdo hlavnímu hrdinovi prohnal kulkou hlavu minimálně "babmilijónkrát"...ale když to vemu kolem a kolem, tak to bylo fakt hustý a bavilo mě to jako prdění ve vaně...s pozdravem, Paťák ;-)

Úsvit planety opic (2014)

Tak jo...tak jo....sou všude kolem...sou to super vopice...nejedna z nich by dokázala nahradit toho pána na "čété jedna", který tlumočí ve znakové řeči. Já jsem teda poznal leda kůlový o tom kdo je hlavním tahounem a kdo do toho dal víc srdíčka a tak dále a tak dále...já jsem prostě poznal, že to je fakt "kůl" řežba, která má parádní spád od začátku až do konce a příznivce všeho opičího musí prostě bavit...no řekněte sami, copak by vás mohl nebavit film kde opice řídí tank?! Mě teda ne! Co bude příště? Opice hrající pokr? Opičí "dejnyjel krejk"? Pro mě za mě, ale hlavně ať je to taková petelice jako doposud. S pozdravem, Paťák :-)

Strážci Galaxie (2014)

Jo to jooo...to je něco pro Paťáčka...nejradši bych dal 6,89542 hvězdičky, ale jde dát jenom pět...prostěě pokud jste takový tupouni jako já, který se bezbožně vyžívaj v tomhle žánru, tak si při koukání asi pobryndáte rozkrok. A narozdíl o "evendžrů", kde byla jedna půlka týmu dosti kůl, ta druhá stála za těžký vy víte co, tak tady byla celá parta ultra těžce kůl (teda aspoň "grůt" byl tak sladkej, že bych si ho namazal na chleba a světě div se i pan "jsemultragigantickákorbatakmivšichnizáviďte" Bautista byl jednoduše dokonalej). Takže jestli jste ty těžce sofistikovaní hypertýpci, kteří si rozanalyzují film do takřka pornografického detailu, tak si trhněte ploutví, páč máte určitě hroudu ultrachytrejch keců o tom jak ten film mohl být lepší, ale nebyl...naopak pokud jste paťákosauři, tak si nechte chutnat. S vysmátým pozdravem, Paťák ;-)

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Ááááách jo :-( Proč?! Vy netvoři...vy ďábli...vy koko...no to je jedno...prostě a jednoduše, tohle je extrémní prů*er :-( Jako zapřísáhlý "Bčkový" fanda jsem se po předchozích dvou suprových (v případě dvojky dokonce gigasuprové) dílech těšil na masakr a on příjde takovejhle kopanec do koulí :-( Už od začátku mi bylo jasné, že tu není něco v pořádku, protože při kosení nepřátel neukápla ani kapinka krve, prostě nic, trochu mi ti řadoví záporáčci připadali jako postava Karla Ruprechta Kroenena s jeho léty vysušeným a vykrveným tělem. Další "pročmitohleděláte" moment přišel s prvním výbuchem, který byl více než pravému ohni podobný situaci, která nastane, když v The Sims nevyndáte jídlo z trouby. Tak si řikám kam se asi poděly všechny kůl efekty, ale budiž, neboť s PG13 bych se asi klasických jatek nedočkal. Ale bude to ještě horší! [teď bacha, možná mi sem tam ulítne nějakej lehkej SPOILER :-) ] Během další půlhodiny se z "ekspendabláků" stává pouze jednočlenná skupina v čele se Slyem, který stále dokola řeší, jak by se ten film dal ještě asi víc po*rat...a to se mu vede, neboť sestavit novou "krů" v čele s katastrofálním wannabe Herkulem, je fakt síla. Nehledě na to, že je ve filmu obsazená cela plejáda "kůl" staříků, kteří se sem tam občas jenom tak mihnou, aby se neřeklo (viz. Árný). Když teda doufáte, že se všechno aspoň zlomí na konci, kdy očekáváte tu famózní řežbu, která má vést k surovému vyvrhnutí seržanta Riggse. Ale co se opět stane? Kulový h*vno!!! Takže sečteno a podtrženo. Jsem pěkně naštvanej, protože jsem se na tenhle kousek těšil jak dítě na vánoce a dostal jsem maximálně tak pěknou kopačku do vajec. Se smutným pozdravem, Paťák :-(