Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad) odpad!

Za pomocí bulvárních novin, mediálních agentur, PR brainwashingu, vulgarit a tlačení emocí za každou cenu vzniknul čirý vykalkulovaný produkt, opravuji na odpad, s tou nejprimitivnější dramaturgií. Tenhle kanál zcela zapadá do laciné koncepce a psychologie tvorby TV nova.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

"Miláčku, samozřejmě nebyla to tvoje chyba, když tě trefil ten meteorit a všechno zničil."

Kdopak by se vlka bál (2008)

"Mami a ty už nejsi vyměněná?" V té české ubohé filmové produkci, která vznikala v době premiéry filmu se nedivím, že byl přijat tak dobře. V první řadě mě bila do očí nepřirozenost hlavní dětské představitelky. Takový přemoudřelý smrad s nepřirozenými dialogy mi zkazil celý film. Nechápu, proč si nedala paní režisérka větší práci při hledání přirozenějšího dětského herce. A vůbec nevěřím, že takhle dítě jejích věku mluví.

Stáhni mě do pekla (2009)

"Já jsem Rham Jas, věštec. - Já jsem Christine a to je Clay. To už ale asi víte, co?"

Vicky Cristina Barcelona (2008)

"Americans?" Tak tu máme jednoho španělskýho seladona z uměleckých kruhů "Life is too short" a dvě americký turistky. Jedna je strašně chytrá a nevybouřená měšťácká panička. Druhá nevyzrálá kráva, která si myslí, že cvakání s digitálem z ní udělá umělkyni. Společně mají to, že je vzrušuje muž, kterého nemohou mít. Jenže pak tu máme španělku, která když vstoupí poprvé na plátno si ho celý sežere pro sebe a ukazuje co je to herectví a temperament. Tradiční allenovský konverzační masakr, který není vždy úplně nutný.

Rok jedna (2009)

"Víte co je na Sodomě nejlepší? Sodomie." Ô Bóže jež si nám seslal tuto komedii smiluj se nad námi. Všecku tu trapnost a lacinou parodii sejmi z nás! Ušetři nám 97 minut hloupoučkého příběhu a obdaruj nás lepším scénářem, vtipnějším režisérem a ochraň tento celkem originální námět.

Bruno (2009)

"Pufy Fátr? Rýs Vitršpryncln? Štývý Wundabár? Vilhelm Šmit? Bredhn Pytlr?"