Mr. GS (2008) (pořad) odpad!

Ano, byla to jen otázka času, kdy se programový ředitel n@vy zamyslí a pokusí se vyšlehnout kopii "Uvolněte se, prosím" Jana Krause. No a ten Genzer&Suchánek s Tele Tele přece nemůžou být špatní. Jenže oni jsou, a ještě zoufalejší byl výběr hostů. Za všechny příklady jako vrchol demence rozhovor s bývalým členem bývalé kapely Lunetik...

Padlé ženy (2002)

Nechápu, že vůbec něco takového bylo možné ještě v druhé půlce 20. století. Nezvedá se mi ani tak žaludek s toho svinstva lidského, nýbrž toho v církevním podání. Pokrytectví, čiré zlo v rouše beránčím. Upálit!

Kdo je tady ředitel? (2006)

"Zasraní Dánové! Kvůli vašemu žvanění jsme trpěli 400 let!"

Let číslo 93 (2006)

Sugestivní. Chaos, boj o život, země, náraz, tma. Jeden z filmových okamžiků, který vám navždy uvíznou v paměti.

Wanted (2008)

"Tohle jsem já, jak znovu přebírám vládu nad svým osudem. A co jste do hajzlu udělali vy?"

Kurz negativního myšlení (2006)

Jo! Plivanec do tváře všem srdcervoucím a lítostívým filmům o podobných osobních tragedií. Skvělé a nezapomenutelné dialogy, výborně vypointované jednotlivé části. Tenhle film mi dal v hodině a patnácti minutách daleko více než desítky dokumentů či osobních zpovědí lidi postižených takovým osudem.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Proč je nejlepší? Protože na rozdíl od amerických animáků si Vlk vždycky zapálil pořádný bezfiltrový cígo!

Adaptace (2002)

Je sobota večer. Objevil jsem Charlie Kaufmana a Nicolas Cage mi teprve podruhé prokázal, že umí ještě hrát.