LazyTown (2004) (seriál) odpad!

Tezky odpad. To mohl vymyslet jen nekdo s tezkou poruchou osobnosti nebo na drogach. Dost by me zajimalo, jak se to mohlo dostat na obrazovky. Dost pochybuju, ze to nejake ditko dokouka az do konce, aniz by ho to nejak nepoznamenalo.

Nezlomný (2014)

Cekal jsem to horsi, ale prekvapilo me to. Neni to sice na 5 hvezd, ale film neurazi a naopak me velice chytil.

Ohnivý kuře (2016) (seriál)

Milé překvapení. Hodnotím i po 20 dilu stejne.

Dobyvatelé ztracené pravdy (2007) (seriál)

V kazdem dile minimalne 4 svedci, kteri za 5 dolaru odprisahnou, ze videli, kdyz byl jeste Semik hribe. Vsechny tvory natacej pouze v noci, kdy je samozrejme videt uplny ho+no a kazdy sustnuti znamena dukaz, ze je v miste neco nevysvetlitelneho. Dukazy ukazuji udajnym odbornikum, kterym ukazou rozmazeny nic a odbornici nemaj vic co rict, nez ze nemuzou vyvratit dukaz vyhynuleho tvora. No i tak davam 3 hvezdy za snahu a da se ba to koukat pred spanim.

Osudový dotek (2004)

Jeden z nejlepsich filmu, ktery byl natocen.

Blesk z čistého nebe (2012)

45% film je samé klišé, ale dalo se na to koukat. Hl. Postava strasne nesympaticka , avsak slecna mooc pekna. Ta zveda hodnoceni.

Pyramida (2014)

47% je podle me az moc dobry. Je to becko, krere se ale dobre rozjede. Pote uz dej pokulhava a celkove to neni vic jak 40%