Sbal prachy a vypadni (1998)

O malinko slabší předchůdce Snatche, ale Guy Ritchie tyhle narativní gangsta-šílenosti umí dokonale. Navíc nám vynašel parádního Jasona Stathama. A věřte, že tahle kombinace plus notná dávka černého humoru mínus nudné plkací pasáže o ničem plus kupa akce mínus zbytečná romantická vložka vás spolehlivě na ty necelé 2 hodinky připoutají do křesla/postele.

Pařba ve Vegas (2009)

Tak tohle byla bomba. Nijak extrémně originální, ale velmi svěží, zábavná a nepřepálená komedie (což u tohodle děje hrozí víc než velmi). Všechny postavy jsou skvělé, škoda, že mimino je tam tak krátce - v brýlích vypadá nejvíc tvrdě ze všech ^_^ Ještě bych pochválil hudbu, která je perfektně vybraná (pro mě aspoň) a Mike Tyson a jeho "oblíbená sekce" v In the air tonight od Philla Collinse je třešničkou na dortu této nadmíru povedené letní komedie.

Králové ro(c)ku (2006)

Až na finále se satanem a kvalitativní hudební občasník N.U.D.A.

Afro Samurai: Resurrection (2009) (TV film)

Nejlepší filmová hudba všech dob by RZA spolu s krvavými orgiemi v duchu předešlé série. Děj je tentokrát ještě o něco temnější a i spletitější.

Život není krásný (2008) (amatérský film) odpad!

Dokonalá ukázka nezvládnutého gorila-humoru, zcestného použití velmi nehereckých neherců (hlavní hrdina nejdřevnatější z nich) a naprosto šupácké kamery, střihu a absolutně beznápadité režie. Tento film není krásný, narozdíl od života.

Screen Test #2 (1965)

Výborný Hopper (děvčata šílejí), velmi dobrý Salvator.

13 Most Beautiful Women (1964)

Smutná slečna (na jméno si bohužel nevzpomenu) mě absolutně dostala...A že 13 holek (v Rudolfinu teda vlastně 3) bude hezčích než 13 chlapců (3), jsem tak nějak očekával.

Blow Job (1964)

Když pominu kdo komu, bylo to velmi zajímavé. Když to nepominu, je mi nevolno. Z hlediska uměleckého však vítězí varianta č.1 nad nemoderní xenofobíí.

Kiss (1963)

První koukatelná záležitost, která si skutečně na nic nehraje a hodí vám před xicht líbající se homosexuály (což vám dá chvilku námahu poznat, 6 lidí se na tom nemohlo dlouho shodnout).

Sleep (1963)

Humánní obdoba Empire. Člověk se přeci jen už ve spaní chvíli pozorovat dá,občas dojde i k převalení či posunutí peřiny ^_^ Naštěstí Andy záhy své opusy opustil.