Pátý element (1997)

"Velký bada bum bum" :D Není co dodat...snad jen úžasná Milla, drsnej pohodář Bruce, záporňák Gary a ukecanej Chris...co víc si přát u skvělého akčního sci-fi...

Popelka (1969) (TV film)

Nejkrásnější Popelka, kterou znám...kam se to hrabe na Tři oříšky pro Popelku (i když Libuška je úžasná). Myslím, že Faye to napsala úpně přesně. Mluvíš mi z duše, děkuji.

Bídníci (1998)

Silný příběh, silné emoce a hlavně úžasné obsazení a zpracování. Bulela jsem jak malá...nebylo to proto, že by to bylo tak smutné, ale proto, že to bylo TAK krásné.

Princ Egyptský (1998)

Pěkná pohádka na motivy biblických příběhů, stejně jako Josef, král snů. Pěkně udělaná s pěknými písničkami. Nejsem nijak nábožensky založená, ale takhle zpracovaná bible se mi líbí a ráda se na to kdykoliv znovu podívám a s chutí.

Kick-Ass (2010)

No větší kravinu jsem snad ještě neviděla. Totálně ujetej biják, neuvěřitelně kýčovitý kostýmy, debilní hlášky....prostě výbuchy smíchu po celý film. Ani jsem se od toho nedokázala odtrhnout a hltala jsem to jako bych čuměla na nejkrásnějšího chlapa na světě. Vřele doporučuji - následná dobrá nálada zaručena :D

Kick-Ass 2 (2013)

Mnohem lepší než jednička, bylo to propracovanější, sice míň výbuchů smíchu (tedy aspoň v mém případě), ale zas to kvalitativně bylo mnohem lepší než jednička. Jinak to samozřejmě byla totální kravina, ale to většinou filmy pro zasmání jsou :D :D :D

Dr. House (2004) (seriál)

Hugh Laurie podal Gregoryho House úžasně. Ta jeho osobnost mě totálně dostala. Sprostej, cynickej, sobeckej, drzej narkoman a génius, co je vlastně v jádru duše romantik, milující člověk co trpí...a vše to nakonec působí tak, že je to strašně sexy chlap. A ta doktorská omáčka kolem...stejně tomu normální člověk nerozumí :)

Jak vycvičit draka (2010)

Miluju Bezzubku :D Nevím co tomu vytknout. Můžu na to čučet pořád dokola.

Beowulf a Grendel (2007) (TV film) odpad!

To co jsem viděla, mě donutilo ten film smazat a už nikdy si na něj nevzpomenout. Byl by to film s dobrýma hercema, dobrou hudbou a scénářem, ale totálně to zkurvili příšerou kterou tam nasadili - efekty jako ze špatné počítačové hry. Ten film to totálně pohřbilo - takže už vím, proč jsem o týhle verzi ještě nikdy neslyšela.