Rebelka (2006)

Začátek nic moc, průběh nezáživný, konec super. Občas nějaká ta dobrá hláška. Tři * s odřenýma ušima.

Norbit (2007)

Jedna z méně povedených Murphyho komedií, slabší, ale i tak odpočinkově zábavná.

Jedna za všechny (2014)

Průměrná slaboduchá komedie pro ženy, co chtějí vypnout i to málo mozkových buněk, co jim v hlavě zbývá, a zasmát se tomu jak jeden vychcánek oblbuje a podvádí ženský, který mu to pak vrátěj i s úrokama a "velkej borec" pak vypadá jako totální idiot.

Bez kalhot (2012)

Chcete se podívat na pěkná vymakaná mužská těla? Tak se podívejte, ale víc od toho nečekejte.

Legenda o slavném návratu (2000)

Při sledování tohoto filmu jsem napjatě seděla a čekala jak se vše vyvine. Will nezklamal a tak trochu mi připadalo, že to celé táhne. Další obrovské mínus shledávám v tom, že jakmile doběhly závěrečné titulky, film se mi vypařil z hlavy. Škoda.

Transformers: Zánik (2014)

No - už trojku přehnali a přeplácali a tady mi ještě vyměnili hlavní představitele, takže nůůůůůďo....a navíc ten film měl 2 a půl hodiny !!!!!! Hrůza, všechno moc protahovali a vlastně se tam krom nějakých chabých akčních scén nic moc nedělo a na konci jsem si jen říkala: "Že já debil na to koukala, totální ztráta času". Jediný plus, co na tom bylo, že tam nechali mýho oblíbenýho Čmeláka a dali mu tam pár docela dobrejch hlášek. :) Jo a taky se mi líbilo, že konečně Optimus zabil člověka - mohlo to bejt klidně víc morbidní a mohli tomu věnovat víc času, ale i ta půlvteřinová chvilinka, kdy dostane "bídák" kanonem do hrudníku stačila, abych byla konečně trošililinku spokojená, že se můj náklaďáček trochu pochlapil. Mám takový pocit, že z filmů, co by mohly být fajn, se jen stávají sračky bez jakéhokoliv smyslu a jediným důvodem, proč jsou uvedeny na světlo světa je, aby si tam zase nějaká bloncka s umělýma kozama vyječela hlasivky a celým filmem proběhla buď v šíleně vysokých podpadkách (který se jí samozřejmě nikdy nezlomí a dokáže s nimi běžet stejně rychle jako namakaný chlapi v teniskách) a nebo v šíleně krátkých kraťasech, který se jí zařezávají do....no všichni víme kam a zadek to není.

Trainspotting (1996)

Vědět, že tam jsou scény s miminkem, tak se na to ani nedívám. Akorát mě to šíleně vytočilo. Jasně - chápu, že to není neobvyklý, že máma od malýho dítěte si z jakýchkoliv důvodů začne píchat, na dítě zapomene a dítě umře. Dokonce se, v jednom mi známém případě, stalo, že feťačka se se svýma kámošema tak sjela, že dítě upekli a snědli, v domnění, že je to prase. Ne - tyhle věci nikdy nepochopím, jsou to nezodpovědné ženy a takové by vůbec neměli mít děti. V takových okamžicích do mě vjede šílenej vztek a nejradši bych tu dotyčnou, zavřela do malé klece a nechala jí se válet ve vlastních výkalech, nedávala bych jí pít ani jíst a nechala bych jí chcípnout úplně stejným způsobem, jakým zabila svoje vlastní dítě. To je totiž smrt kterou by si ta dotyčná zasloužila. Jinak ten film nic moc. Místy dost přehnaný, jindy nedomyšlený a místy dost nesmyslný. Ukažte mi feťáka, který je závislý několik let, pravidelně si píchá do ruky a má žíly úplně v pořádku a v pohodě mu naberou krev ....to není realistický. Viděli jste někdy žíly feťáka? Rozpíchaný až hrůza... Další věc - ty jeho odvykačky - jen jedna jediná (to když ho k tomu donutili rodiče) byla trošku realistická - ty ostatní...no stupidní. Vím jak se cítím když zkouším přestat kouřit, nebo mi jen dojdou cigarety a na další krabku nemám - s člověkem to dělá divy, nálada se mění od vteřiny ke vteřině, nemůže spát apod. (a to se obyčejná cigareta dneska ani za drogu nepovažuje). Tady to vypadalo, jako procházka růžovým sadem, prostě si řekl přestanu a přestal...a střih na to jak je v pohodě a střílí na psa....trochu error. Pak se v klidu vrátí k jehle, aby mohli vydělat prachy na drogách a on pak zdrhne a je totálně vysmátej a hlavou mu běhaj plány, jak bude slušnej člověk a bude žít bez drog...no tak to už fakt přehnali...snad každýmu musí bejt jasný, že když si začal znova píchat (i když "jen" kvůli obchodu a zkoušce kvalitě zboží), za co ty prachy utratí...rozhodně nebude žít takovej život, jak si tam maluje...tak silně závislý člověk nemá silnou vůli ( což i v tom filmu ukázali) a když má prachy a jede v tom, tak je utratí za fet a to velice rychle a bude zase tam kde začal. Téma filmu dobrý, zpracování nedokonalý a nedomyšlený. Co nám film chtěl sdělit? Tak to tedy opravdu nevím...Jestli měl ukázat jak je suprový když jsi na drogách a že by to tak mělo být, nebo jestli naopak chtěl každého odradit od drog. Je to totiž v tomhle trochu sporné. Na jednu stranu zde ukazuje jak jsou drogy osvobozující, jak úžasně se člověk cítí, že je to pro některé lidi skvělý útěk od reality, ale na druhou stranu tu ukazuje i jaký hrozný následky jsou s tím spojený a přitom je ale stále nakloněný kráse drog. V tomhle je to asi jedinečný film. Proč 4 hvězdy?....to kdybych věděla....

Žena v černém (2012)

Začátek vypadá dobře, ale když už člověk čeká něco víc, tak nic...pořád to vypadá slibně, pořád to vypadá slibně a ještě furt to vypadá slibně a najednou titulky. :(

Nezvratný osud 5 (2011)

Čtyřka a pětka docela promakaný, hlavně ty krvavý scény, ale jinak nic moc, ale zas je to lepší než 1 a 2, ale pořád horší než 3. Tři hvězdy, ale se sakra odřenýma ušima. Docela mě překvapilo, že poslední díl ze série Nezvratných osudů navazuje na ten první - takže defacto je pátý díl první. Trochu na makovici, ale u takhle velkých sérií nic neobvyklýho, škoda že to člověka pak nasere a celkově mu to otráví zážitek z toho filmu. Tohle by neměli dělat, ale asi už jim došli nápady a nevěděli jak ty dva zabít - no tak je šoupli do letadla, co vybouchne v prvním díle. Ach jo.

Nezvratný osud 4 (2009)

S odřenýma ušima. Hezky propracované, ale jinak to stálo za prd.