Ohnivé oči (1984)

Velmi slušně zpracováno.. skvělí herci, skvělý nápad.

Hon (2012)

Mezilidské vztahy jsou prvopočátkem společenského života a ten musíme žít všichni, tím víc jejich narušení bolí a dere duši. A co teprv tehdy, když se stanete obětí opravdu nešťastného omylu vinou přílišné fantaziálnosti jedné malé holčičky... Děsivě působící snímek řadím k těm lepším ze severské filmografie.

Ve znamení Kon-Tiki (1950)

Úžasná dobrodružství jednoho z nejuznávanějších dobrodruhů této planety.

Zlatý důl (1982)

Démonický prospektor v podání skvělého a tolik přesvědčivého Hestona, až vás opravdu mrazí v zádech. Jedna z posledních, ne-li poslední velká a opravdu dobrá role tohoto velkého amerického herce.!

Vendeta (2011)

Mně se moc líbilo. Velmi temné poměrně akční zpracování s dobrou kamerou, energickým Vetchým a pokřiveným Kaiserem. Dobrý český film, po dlouhé době a v této kategorii.

Nákaza (2011)

Moc dobře zpracovaný snímek. Profesionalita každým coulem, herecké výkony velmi přesvědčivé a to obsazení tomu jen nahrává. Velmi kvituji vznik podoných "varovných" pokusů Hollywoodu, jsou totiž velmi třeba, po všech stránkách.!!!

Hrdost a sláva (2008)

Ne všechno je na první pohled viditelné, zvláště policejní korupce a zločinnost. Jedna rodina, jedno město, jeden policejní sbor a tři úhly pohledu, vyšetřovatel, pachatel a ten, co vše kryje.

Hlídka v Ardenách (1992)

Moc se mi líbilo zpracování a začátky sympatického dareby E.Hawkea.

Správci osudu (2011)

Velmi zajímavý nápad, skvělí herci a parádní prostředí-atmosféra. Mně se moc líbilo. Takové "prapodivně konstruované" romatické drama.!! :-)