Temný rytíř povstal (2012)

Tento diel Batmana ma vcelku bavil a to hlavne vďaka pár obľúbeným ksichtíkom. Najma Anne a Hardy zaujali moju pozornosť. Potešujúce bolo aj to, že Batman dostával na frak od drsného Hardyho. A nielen on. Celkovo to bolo znesiteľnejšie, keď sa pozornosť presunula na teroristu v maske a nepoletoval tam stále len ušatý zmetek. Škoda len, že vždy vyhráva dobro nad zlom...

Nebezpečná rychlost (1994)

Popravde som z Reevesa nikdy nemala vlhké gaťky. Až doteraz... Rola záchrancu mu hrozne svedčala a so Sandrou im to parádne klapalo. Príjemne sa na nich pozeralo a určite sa nenašiel divák, ktorý by im nefandil. Škoda, že som túto vykopávku nevidela ako pubiš, bola by to pre mňa určite srdcovka jako hrom!

Vítězové a poražení (1999)

Bohužiaľ, ďalší z vysoko hodnotených filmov, ktorý ma vobec nezaujal. Nielenže mal trochu prestrelenú stopáž, ale bol z prostredia športu, ktorý som nikdy nechápala a možno aj preto mi nikdy neučaroval. Keby bol aspoň príbeh niečím zaujímavý. Ale to nie... A musím ofrflať aj kameru, strih a hudbu. Mala som z toho taký menší guláš. Tento štýl ma nebaví a asi nikdy baviť nebude. Jediné šťastie, že tam hral Al Pacino a ukázali trochu mužských musculatur, inak by to nestálo ani za deravý groš.

Batman začíná (2005)

Komiksový fanda niesom a superhrdinovia ma nikdy nebrali. Jedinou výnimkou je Spiderman. Ten je priam neodolateľný vďaka tej lepkavej veci, ktorou strieka všetko naokolo. Ovšem Batman nieje pre mňa ničím zaujímavý. Aj keď musím uznať, že jeho čierna pláštenka posobí hodne sexy. To, čo sa však skrýva pod tou pláštenkou zas až také príťažlivé nieje, rovnako ako prostredenie, v ktorom poletuje. A vlastne celý príbeh mi bol akosi ukradnutý a nebavilo ma to sledovať. Jediným žiarivým momentom bol Liam, ktorý aspoň na chvilku dokázal upútať moju pozornosť. A to nielen vďaka svojmu knírku ala „myšiak Monty“..

Faunův labyrint (2006)

Nechcem sa dotknúť tých pár stovák ľudí, ktorým sa toto dielo páči, ale vačšiu volovinu som snáď ešte nevidela. Zozačiatku som mala pocit, že pozerám temnejšiu verziu Alenky v ríši divov, ale po chvíli sa Alenka prevtelila do Koralíny, ktorá furt behala za tajomné dvere a riešila podivné úlohy s čudným capom. Celé mi to prišlo hodne nelogické, pochmúrne a miestami dosť nechutné. A naviac tam pobehovali nejakí fešáci s kvérami a rušili to fantasmagorické blúznenie malej holčiny, ktoré bolo fakt dosť uletené. Hlavne ten úchyl s ovisnutou kožou a hromadou detských botičiek. Ten bol fakt kůl. Jemu patrí moja hviezda! Inak to stálo za starú belú.

Inherent Vice (2014)

To bola snád nejaká halucinácia.. Chcelo by to ubaliť si aspoň jedného džointa a pozreť sa tomu na zoubek ešte raz!

The F Word (2013)

Ježíš... to bolo také rozkošné.. Príjemná romantika v podaní dvoch sympatických bláznov vo mne vyvolala hromadu sentimentu, až som mala slzy na krajíčku. Krásne sa na nich pozeralo, ešte krajšie sa ich počúvalo a našlo sa aj veľa vtipných momentov, pri ktorých som sa nahlas zasmiala (za to može hlavne jeho praštený kamarát). Ale aj napriek zábave som stále myslela len na jediné – Bože, toho chlapa chcem! Ale kedže je Zoe fajn holka, tak som jej ho dopriala. A že jak im to seklo! Mohla som len ticho závidieť.

Sbohem, baby (2007)

Zasrané fetky.. všetkým by som pobrala decká!

Únos (2012)

Kriminálky s Cusackom ma veľmi bavia a táto nieje výnimnkou. Skvelá podívaná, pri ktorej som sa ani na chvilku nenudila. Naviac zaujímavý záver, ktorý som veru neočakávala.

Tři metry nad nebem (2010)

Ach.. aký chico magnífico! Na tohto drsňáka na motorke bych dokázala čumeť celé hodiny.. výborná romantika so skvelou hudbou a k tomu trochu adrenalínu - perfecto!