Herkules (1995) (seriál)

Budu zde opakovat stejný komentář jako u podobného seriálu Xena: Jo je to hodně blízko odpadu, ale jsem za tyto stupidní seriály, kterých vznikly z jedné šablony snad desítky, rád. Pouštím si je když ležím třeba s chřipkou nebo mám jinak zatemnělou mysl.

Xena (1995) (seriál)

Mr. GS (2008) (pořad) odpad!

Humor (jestli se tomu dá tak říkat) dvojice Suchánek-Genzer nemám rád. Občas se jim některý skeč povede, ale kvůli jedné průměrné minutě pro mně nemá cenu koukat na zbytek.

Nelítostný souboj (1995)

Perfektní akčňák s výborným obsazením několika z mých hereckých favoritů.

Věc (1982)

Jedna z hororových klasik se zajímavou zápletkou, která šikovně navozuje napětí během celého filmu až do konce.

Million Dollar Baby (2004)

Výborný film, kterému nelze nic vytknout. Snad jen určitá klišé, kterým se ale dnes už málokdo dokáže vyhnout.

Cesta do zatracení (2002)

Trochu mi neseděla linie nájemného zabijáka (Jude Law), kde se oproti mírné rozvleklosti filmu snažil Mendes narychlo vytvořit obrázek úchylného zabijáka. Ve výsledku jsem tápal, jestli je film o pronásledování M.Sullivana (Hankse) zabijákem nebo o jeho konfliktu s mafií. 60%

Babel (2006)

Slušný snímek, i když začínám pomalu pochybovat jestli Inarritu umí i něco jiného než spojovat zajímavé příběhy a dělat z nich filmy. Hodně se mi líbil herecký výkon Brada Pitta a marocký příběh.

Star Trek IV: Cesta domů (1986)

Klasický Star Trek, jeden z nejlepších dílů s kapitánem Kirkem. Ku cti je mu poměrně originální příběh a místy komické scény (Čechov na Sanfranciské křižovatce: "Chlédame nukleárny lódě").