• Thriller

5 Dead on the Crimson Canvas (1996)

Na první pohled se z toho táhl smrad rozpočtu kostelní myši, amatérismus větší, než první pokus Smutňáka přijít o panictví a tak celkový dojem stál za hovno. Zachránil to příběh a super výrazy herců v doprovodu "giallo" hudby ze 70. let ... Na konci jsem v tom naše víc, než jen zapomenutý Italský film..

Solar Anus Cinema (2010)

U podobných bizzare snímků jsem smířený s tím, že pro mě existují jen dvě možnosti hodnocení, buď odpad nebo plný počet. Celou dobu jsem si myslel, že tohle bude první kousek, kde dám snad průměr, ale po dýmce se moje smysly hned zpestřily a tahle noblesní psycho úchylka plná barev, explo bizzare a DeLuxe skřípavých a hororových zvuků u mě vyhrává na plné čáře..

Archer (2009) (seriál)

:D :D Muhahahaha :D Anooo, to je on, mého srdce šampión.. Dokonalá vykreslenost sebestřednosti a egocentrismu jednoho hlavního tajného agenta... love that shit

The ABCs of Death 2 (2014)

Já tu nebudu vypisovat písmenka a komentovat je, trochu si to zjednoduším. Jen na jedné ruce bych dokázal spočítat díla, která mi nesedla a to většinou ty animované... Jinak ultra brutální gore efekty a pěkný zážitek, oproti prvnímu dílu..

The Perfect House (2013)

Tohle se ke mě dostalo jen opravdu velkou náhodou a musím říct, že mi to snad seslalo samo nebe. Na dvou rukách bych snad dokázal spočítat povídkové horory, co bych uznal za nadprůměrné a jsou to většinou "duchařinky pičovinky".. Tady ale jsem se hned u první povídky zasekl a detailně se snažil zaměřit na každou nanosekundu tohoto začátku nepopsatelného teroru. Jako druhou povídku jsem čekal něco, něco lidského, méně zvráceného a krvavého, no ale někomu uřezat oční víčka a popřát mu dobrou noc mi moc morálnější nepřipadlo a už mi jen zůstalo doufat, že se to tou poslední třetí povídkou nepokazí. Ufff, to co přišlo, jsem fakt ještě nikde neviděl, byl to jeden z nejlepších home-explo zážitků..

The Canal (2014)

Hvězdičku za závěr, jinak bych neviděl nic jiného, co je rozmazané snad všude, kam moje hororové oko dohlédne. Na to, jak se to tady vychvaluje, jsem se strašně těšil, ale co už, sto lidí, sto chutí..

Předmět doličný A (2007)

Já si dovolím dát plný počet a proč? V porovnání s PA nebo REC, kde jsem se smál a cítil pozitivní vibrace, tak u tohohle snímku to bylo naopak. Yo, tatínek byl celkem smíchu ale celkovým dojmem to na mě zapůsobilo úzkostlivě. Jinak už to všechno tak nějak za mě napsali druzí ;)

Sodoma (1970)

Heh, Flipovi jsem se smál, jaká je to citlivá bábovka :D No ono se to opravdu těžko sleduje. Ještě když máte možnost sledovat v čisté kvalitě. Nevzpomínám si na větší ohavnost. Žaludek mi zvedala hlavně audiovizuální stránka filmu a k tomu to, co se na plátně odehrávalo, to je prostě mimo moji dimenzi chápání. Otto Mühl je hold jiný pán a díky takovým, se zrodili dnešní bohové hnusu a perverze jako M. Dora a K. Hussain ;)

Terror 2000 - Jednotka intenzivní péče Německo (1992)

Těžko si tento film dokážu zařadit do nějaké odrůdy. Skládačka složená snad z toho nejdivnějšího z nejdivnějších, surreal-bizzare-SHOCKING krimi/drama říznutý humorem černějším než černá ve skutečnosti je a do toho samozřejmě nesmí chybět noblesní explo. Film je těžce snesitelný až přímo nekoukatelný, který vám tlačí na mozek jako posranej tumor. Takhle nějak by asi vypadala tvorba S. Daliho, kdyby žil na konci 20. století. Díky bohu za nepřekonatelný výběr hudby, která tady ten jeden velký teror doprovází..