Pach krve 3 (2009)

Dobré pokračování série

Ženská věznice (2006)

Zvláštní film vězenkyně jsou přivezeny do džungle kde pracují a případně jsou i tyranizovaný. Klasické schéma nazi explotation movies takže nechybí nahota trocha toho násilí a podobně nakonec utečou ale zjistí že jsou na ně pořádány hony (nejlepších 30 minut film). První cca 1 hodina je seznamovací s trochu náznaků a podobně a poslední půlhodina se zvrhne v slušný masakr, který končí zbytečným happyendem za těch posledních 30 minut hvězdu přidávám . Dvd Premiéra Vapet dne 02.02.2010

Mučedníci (2008)

Martyrs jsou ukázkovým příkladem že jde natočit v dnešní době dokonalé explotation pozn: narozdíl od Boba Weinsteina jsem to shlédl celé v poho asi je moc měkký

Vraždící buldozer (2009)

1 hvězdu za to že to bylo lepší než předchozí režisérův film Vzkříšení Duchů (jde vidět že se lepší ještě 4 takové a dosáhne na vrcholu)

Sadistický experiment (1976)

1 hvězdu dávám za snahu a konec který tenhle film zachraňuje od odpadu jinak je to hrůza.

Tábor číslo 5: Dívčí peklo (1977) odpad!

Tak tohle je nejhorší film z celé trojky (Pekelná Bestie SS Sadistický Experiment Tábor Číslo 5) příběh stojí za prd v podstatě to samé co Sadistický Experiment ale v horším provedení a s horším gore.

Návrat do domu hrůzy (2007)

Už původní Dům Hrůzy se my nelíbil ale tohle je daleko horší příběh je o ničem jediné co to zachraňuje je gore (konkrétně scéna roztržení na kousky) nicméně triky jsou hodně ubohé když už dělám film krvavý tak aby to nebylo trapné

Vraždy podle abecedy (2008)

V rámci žánru průměrný thriller akorát ty duchy mrtvých si tam mohli odpustit