Zlatá maska (2020) (pořad) odpad!

Může být něco horšího než Ulice a Ordinace dohromady ano Zlatá Maska. Lituji všech zúčastněných tohle bude asi ten ´´inteligentní,, humor co paní Bohdalová kdysi vzpomínala, že má ráda, když se toho zúčastnila.

Terrifier (2017)

Tak si to projdeme dvě šlápoty jdou na Halloween z jakési párty jelikož jsou pod obraz (taxíky asi v Americe nejezdí a jít do hotelu je nenapadlo? ) nemůže ani jedna řídit tak jdou do restaurace kde potkají vraždícího klauna. Ten jich pak pronásleduje kdesi ve skladu a to je celý film. Rozpočet nebyl tak, že se to odehrává celkem v 4 lokacích (nahrávací studio na začátku zhruba 5 minut restaurace zhruba 10 minut sklad většinu stopáže a na závěr pitevna 5 minut) herci jsou příšerní a postižení mentálně minimálně jelikož pokud mám volný prostor skladu kam můžu utéct a vyberu si uzavřenou skříň tak jsem asi moc rozumu nepobrala. Jelikož jsem se od půlky nudil (nepomohly ani easter eggy na Saw a Texaský Masakr) tak jsem si to počítal minimálně 4 krát měly možnost ho zabít neudělaly to ani jednou. Jo a , abych nezapomněl nově zde postava přežije vystřelený mozek z hlavy jak to nevím možná to vysvětlí ve dvojce. 2 hvězdy za gore .

Noví mutanti (2020)

Tak tady vyloženě nevím čekal jsem rozhodně více , ale vyloženě zklamaný nejsem, ale zase , že bych skákal nadšením to taky ne. Problém je v postavách jediná zajímavá je Magik a z té udělaly namyšlenou krávu (neřeším jestli je to tak v komiksu nebo ne) ostatní stojí za úplné hovno (možná tomu uškodily ty přetáčky a to, že to oficiálně nepatří do univerza těžko říct) . Film ani nemá stálého záporáka a v podstatě ani děj celé je to o tom, že banda mutantů bez schopností (většina jich je otevře až na konci případně v několikaminutových scénách) si vykládá jaký život měly před tím než se tam dostaly pak máme scénu kdy nějakého mutanta napadne něco z jeho minulosti a takhle se to opakuje dokola. Čekal jsem , že hlavní záporák bude ten medvěd a půjde po nich místo toho se tam objeví cca 10 minut sejme jednu postavu a pak zmizí jeho výskyt tak pozdě nedává ani smysl jelikož , když ji ta doktorka chtěla zabít tak proč si ho nepřivolala na pomoc už tehdy? . V celém filmu je jen jedna bojová scéna co trvá cca10 minut a upřímně žádná hitparáda to není. Z těch x menovských filmů po X Men Apokalypsa nejslabší zlatý X Men Dark Phoenix. P.s. v kině nás bylo 5 :-)

Superman: Man of Tomorrow (2020)

Asi už došly nápady jinak nevím proč dělají znovu už poněkolikáté Supermanův origin jen s jiným záporákem a postavama. Postava Lois je pěkně animačně hnusná a navíc není ani vtipná jako v jiných animácích bývá naopak se mě líbil záporák navíc potěšil i výskyt Martian Manhuntera a Loba + brutalita (tohle nikdy v Marvelu neuvidíte tolik mrtvých co tady) . Optimálně 60 , ale 20 přihodím za záporáka.

Centigrade (2020) odpad!

Tak tohle byla ultimátní píčovina natočena údajně podle skutečné události. To budu více věřit tomu, že zítra cestou do práce potkám Scooby Dua než tomuhle. Tak, že ženská s chlápkem jedou na autogramiádu do Norska po cestě jich zavane sníh a oni tam uvíznou. Jsou tam cca 24 dní z nichž minimálně 20 udělá ta ženská pro svou záchranu úplné hovno v 7 dni zavolá svému fotíkovi (proč mu a ne třeba majiteli toho hotelu nebo záchranářům netuším ) a zbývající jeden den zhruba pobodá svého chlapa železem ze sedačky a rozbije okýnko. Skoro vše řeší ten chlap zatímco ona jen leží a sedí a říká hovna jako jsem unavená přesto zkuste hádat kdo přežije? (tady to sice omlouvá to, že je to podle skutečné události údajně, ale i tak už mě začínají srát filmy kde někdo dělá vše pro záchranu druhého zatímco ten druhý nedělá ´´nic,, a přesto přežije). Nevím nejsem znalec nebo odborník, ale čím tam teda dýchaly, když byly zavalení a na to, že si tam dělaly průduchy skrz ten sníh to teda nevypadalo (na nějaký iglú efekt seru) . Můj osobní názor je, že jich to prostě zavalilo (ne v takové verzi jak ve filmu) a oni se z tama nemohly dostat, ale mohly nějakým způsobem dýchat. 0 procent ztráta času pusťte si radši https://www.csfd.cz/film/224834-zavan-smrti/komentare/ sice to taky není žádná hitparáda, ale proti tomuhle je to zlaté.

The Pale Door (2020) odpad!

Banda lupičů přepadne vlak kde najde truhlu s ženskou. Jednoho pak postřelí tak potřebují lékaře a nejbližší je ten co jim poradí právě ta ženská tak jich tam vede a oni zjistí, že jsou tam čarodějnice co vypadají jak kdyby vylezly z hajzlu co jednoho z nich chtějí. Následuje scéna vykradená z Od soumraku do úsvitu 2 krvavé peníze akorát místo tam byla tudiž v kasínu tady je v bordelu a pak to jde do háje. Spoiler Přežijou 4 utečou do kostela tam dva umřou ´´bez boje,, zůstanou dva z toho jeden se obětuje a o posledním se nedozvíme nic jelikož je pak konec. Na konci to mohly být slušné jatka bohužel se režisér nezmohl na nic. 5 procent za to, že tam není jednonohý postižený krypl jak v Bone Tomahawk co vše zázračně vyřeší a jsou zde lepší herecké výkony než tam.

Alien Psychosis (2018) odpad!

Já myslel, že se dívám na horor a ono místo toho 3/4 filmu sleduji psychologické drama mezi těhotnou pizdou, jejím ochranářským fízlovským bratrem (hups spoiler stejně to není důležité pro film) a jejím přítelem co se vrátil postřelený z války. Cca 15 minut se tam něco dít ačkoliv to z názvem a obalem nemá absolutně nic společného celkově ani s předchozím dějem žádné kruhy v obilí se nevyřeší a spíše mě přijde, že si někdo chtěl zahrát na Znamení pak si řekl beztak točím sračku a změnil typ filmu. P.s. kdy ta ženská jako stihla porodit v posledním záběru ještě to děcko venku neměla a pak ho držel ten bratr navíc nic nenaznačovalo, že byla v takovém měsíci kdy půjde ven. P.s. 2 ten konec byl jako co tak, že jich bylo více to je sice pěkné, ale takových konců už bylo desítky 0 procent

Kingova pomsta (2016)

Na památku Bosemana, který dnes zemřel jsem si pustil tento film (nechtělo se mě dívat na Black Panthera chtěl jsem něco nového) a teda žádná hitparáda. Chlápek cestuje z Jižní Afriky do Los Angeles za sestrou, která má problémy tam zjistí, že něco posrala a snaží se ji najít. Film má více zpomalovaček než celá Justice League a celkově v žánru revenge patří k těm slabším. Navíc na to, že měl tu sestru tak rád tak si na ni pamatuje jen jednu vzpomínku jak běhá po pláži, která se opakuje minimálně 4 krát což je smutné. P.s. ten kluk měl rád asi pedofily , když místo , aby šel se svým tátou utekl kamsi do prdele. 40 procent

The Dead Center (2018)

Chlápek se zabije a jakýmsi zajímavým způsobem ožije a objeví se v nemocnici. Jelikož v něm cosi je (nevíme co nikdo si nedal ani tu práci něco vysvětlit) tak má 2 osobnosti a místní doktor se snaží zjistit jak se to dá léčit. 3/4 filmu slyšíme hovna typu viděl jsem umírat lidi vidím i ty co umřou , ale nic se neděje pak najednou zhasne světlo a někdo umře a tohle se opakuje dokola na konci máme menší masakr, ale opět ve stylu, že ten doktor chodí po domech a nachází mrtvoly tak, že celkem nuda. 1 hvězda za zabité děti a tlustou sestřičku, která vypadá jako by si odskočila někde z Mcdonalda. Pusťe si radši tématicky laděné https://www.csfd.cz/film/360385-tajemstvi-smrti-slecny-nezname/prehled/.

Štěstí je krásná věc (2020)

Když je na celém filmu nejvtipnější postižený kluk na vozíčku za , kterého mluví počítač a jakýsi cigán, který hrál v takové sračce jako je Most je to smutné. Přitom potenciál to mělo podle mě vysoký klidně to mohlo být i nové Dědictví bohužel se to zmohlo jen na cca minutu zpívajícího Petra Kotvalda a dál už jsem vše zapomněl. Navíc na to, že to byly vidláci z vesnice tak si těch peněz moc nevážily 40 procent.