The Price We Pay (2022)

No pokud to porovnám s Play Deadem co jsem viděl včera tak Play Dead je asi lepší dějově tohle má zase lepší gore a mutantku suma sumárum je to na stejné úrovni nejspíše.   4  chlápci vyloupí zastavárnu situace se vymkne z rukou jednoho tam majitel  postřelí , řidič jim ujede (později umře)  a zůstanou 3 (jeden vypadá jak Jefrey Dahmer)  přičemž tam postřílí rukojmí a nechají si jednu ženskou co se tam objevila. Pak jim zdechne auto a oni se zakempí kdesi v jakémsi baráku tam žije chlápek s mutantní ženu co zabíjejí lidi a jejich orgány prodávají na černém trhu. Bohužel než dojde k rozuzlení uplyne více jak půlka filmu a ten zbytek už to moc nezachrání. Na to co tenhle Japončík předvedl v hororovém žánru je tohle i hodně krotké je zde jedna rozmašírovaná mrtvola po nárazu tlakové láhve a to s tím plotem pak už nic . Je to na trošku lepší úrovni než třeba takový Turistas Go Home.  60 procent

Play Dead (2022)

2 chlápci chtějí kohosi oloupit situace se vymkne kontrole a ten oloupený jednoho z nich postřelí (vydávají ho za mrtvého) druhý teda uteče za sestrou se ukrýt . Policie zatím po něm nejde , ale má problém  v tom, že si postup té loupeže  nahrály na mobil a ten mobil je v márnici tak se jeho sestra falešně zabije s tím, že ten mobil získá.  Tam narazí na patologa co zabíjí lidi a jejich části těl prodává na černém trhu a ten ji nahání.  Další z průměrných hororů/thrillerů (od režiséra remaku Mého Krvavého Valentýna) co jsou v distribuci  na konci se to bohužel vleče a už nudí.   60 procent zítra mám v plánu tematicky podobný Price We Pay tak uvidím jaké to bude na porovnání.

R.I.P.D. 2: Rise of the Damned (2022)

Jedničku jsem tehdy viděl a nelíbila se mě zpětně si na ni ani nevzpomínám tuším, že jsem jí dal dvě hvězdy, i když komentář jsem si tam nenašel. Dvojka je na tom podstatně hůře (navíc se zde vykrádají poslední Krotitelé Duchů i tam byl portál kde lezlo zlo na zemi)   vznikla bez povšimnutí a vyšla na Netflixu a točil ji chlápek co má na kontě jeden asi kvalitní horor (přes 50 procent na csfd a jakousi komedii co má 39 procent) tenhle chlápek hrál i v seriálu Pána Šelem třeba (jsem ani nevěděl, že byl seriál). Nějaký chlápek  kope zlato udělá díru a vleze do něho démon  nakazí i další své kámoše a posuneme se dále kde šerif vdává svou dceru vběhnou tam desperáti   a zastřelí ho.  On se objeví po 3 dnech v ripd  s tím, že je  tam otevřený portál kde ti démoni lezou do světa a pokud ho nezavřou bude konec světa. Na pomoc má Johanku z Arku (wtf?) a , aby jich nepoznaly jsou černí a navíc je on ženská (asi pokus o vtip nefungující). Zjistí, že tam ten chlápek unáší lidi a chce po nich, aby kopaly tu díru s tím, že až se zvětší vlezou do nich ti démoni a bude konec světa do té doby je drží ve vězení kde mají na sobě plynové masky, aby se neudusily. Vtipy jsou zde tragické a většinou založené na tom, že   dvě ženské spolu mluví v mužském tvaru nebo, že se zde urážejí černí (se docela divím, že to Netflixu prošlo). Triky stojí taky za pendrek  a příběh takřka není akce je zhruba v prostředku kdy zabijou jednoho démona a zaráz tři a pak nic až v závěru což je spíše digibordel . 20 procent za tu jeho dceru co se tam ohřála krátce a nestihla mě nasrat.

Karanténa smrti (2022)

Slasher jak ze staré školy (myšleno v dobrém). Točil to režisér Univerzálního Vojáka 3,4 a scénář k tomu napsal chlápek co psal scénář k Vřískotu1,5, Tajemství Loňského Léta nebo třeba Fakulty.  V době kovidu jdou dvě holky a později i jeden kluk do chaty otce jedné z nich tam jich nahání vrah.  Za normálních okolností je to 60 procent , ale ten důvod proč to dělá (je obsažen v názvu) si zaslouží hvězdu navíc. Díky za titulky Lordek v roušce (ta černoška by z něho měla radost) 80 procent

Čung_E (2023)

Promarněný potenciál na to jak je to krátké (překvapivě asijský film co má pod 2 hodiny) je to nudné . V roce 2100 cosi žijí lidi na Marsu mají tam kolonie 3 ty kolonie se vzbouří a válčí proti nim. Lidi mají jednu hrdinku co zabila hodně robotů při poslední misi , ale selhala ti roboti ji zatkli a mučili ji  lidi ji pak zachránili její vědomí vložily do robota a zkoušely  napravit její selhání s tím, že zjistí kde je chyba a pak ji pošlou zpátky. Bohužel většina filmu stojí na místě kde několik osob pořád vykecává zajímavá  akce je jen zhruba 25 minut před koncem a končí to otevřeně  v podstatě nijak (možná plánují pokračování). Ta akce je dobrá, ale je jí málo jen za ni dám ty 2 hvězdy a ještě chválím nápad udělat z hrdinky odboje pornorobotku.  40 procent více ani omylem

Curse of Humpty Dumpty 2 (2022) odpad!

Asi je to prequel k jedničce té jsem dal jednu hvězdu tady nevím co chválit. Na začátku sledujeme ženskou jak humptyho dumptyho tvoří on ji pak zabije pak se posuneme  k 5 holkám co jdou na ozdravný pobyt kdesi do oblasti kde jí trávu a žijou s přírodou. Tam je i humpty dumpty co je s pomocí jejich vychovatelky a jakéhosi chlápka zabíjí.  Je tam i jejich retardovaný syn co neví na čí straně je. Vraždy jsou nudné a ani jedna nezaujme humpty dumpty je tam ještě méně než v jedničce  případně je tam ve zbytečných scénách (humpty dumpty spí humpty dumpty tančí). Film byl nízkorozpočtový (ne, že by jednička byla taky drahá) a odehrává se na jednom místě kde jsou karavany. Jediné co tam jde pochválit je ta zrzka  co i roztáhne nohy za ni tak 5 procent.

Hjemsøkt (2017) odpad!

To byla , ale sračka za horor se to považovat ani nedá navíc ta sračka mě sebrala 8 gb prostoru v notebooku . Ženské zavolají, že jí umřel otec tak ať si jde vyřídit papíry (ačkoliv žádný pohřeb nezařizuje tak, že kdyby tam nebyla nic se nestane možná to v Norsku funguje jinak) . Tak tam přijde a zařizuje prodej baráku do toho se jí tam objevuje a mizí jakési děcko. Pak zjistí, že její matka to děcko držela kdesi ve sklepě (proč nevím nevysvětlí to) a pak tam nešťastnou náhodou umřela  a ona tehdy byla u toho. Jediné co tam stojí za pochvalu je příroda, ale za to hvězdy nedávám. P.s. top reakce  na nalezení mrtvoly jdu k zrcadlu upravím se a nebudu to řešit takhle se snad nikdo nechová. 0 procent

Kde zpívají raci (2022)

Ten film je dobrý , ale má dva problémy za A) většinu času se nic neděje  B) ta zápletka je debilní a stojí jen na tom, že ona  má u sebe jeho čepicu což není ani důkaz jelikož s ním chodila a mohl jí ji věnovat. Věřím tomu, že kniha může být dobrá film, ale není.  Děj je zhruba takový dvě děcka na kolech najdou mrtvolu přijde tam policie a zjistí, že mrtvý spadl z nějaké věže patolog zjistí, že to nebyla nešťastná náhoda, ale, že ho někdo zabil a měl na sobě červenou vlnu. Jelikož poblíž žije holka tak ji jdou zabásnout a najdou u ní jeho červenou čepicu. Jelikož diváci o ní nic neví tak je nám nabídnutá její backstory, která je zhruba taková žila s matkou a otcem a kamarády v bažině kamarádi odešli za lepším otec mlátil matku aj ji matka to nevydržela odešla a umřela na leukémii otec po čase taky odešel a už se nevrátil tak, že ona žila sama. Našla si kluka zamilovala se a on odešel na školu slíbil, že se vrátí , ale nevrátil tak si později našla druhého ten jí , ale neřekl, že je ženatý ona se to dozvěděla a poslala ho do prdele což on psychicky neunesl a stalkoval jí a to je ten mrtvý kluk ze začátku. Tak, že dojde k rozsudku a máme konec a pak zjistíme kdo to udělal což je hodně velká souhra náhod, ale řešit to už nemíním. Celé to zachraňuje hlavní herečka a dojemný konec 60 procent P.s. Kde vůbec brala peníze na ty rtěnky, make up a ty šaty nemluvě o tom, že na holku  z bažin byla hodně pěkná. Je tam řečeno, že mezi lidi nechodila a prodávala jen škeble což jí asi na to vše nevydělalo. Později sice získala peníze za tu knihu, ale i tak chování neměnila.

Přání k narozeninám (2022)

Původně to mělo jít do kin v roce 2022 a pak se to posunulo na rok 2023. Babka slaví narozeniny a chce , aby ji příbuzní navštívily ti ji navštíví až na jednoho co je 5 roků nemocný 5 roků ji nenavštívil (to jim to nebylo divné?) a nechce ji navštívit, protože je teplý  a nechce jí to říct tak ona ho jde navštívit. On to nechce přiznat tak hraje jakoby se sestrou (to nevěděly, že má sestru?) divadlo , že jsou manželé do toho té sestře současný přítel ztratí děcka. Bohužel je to průměrné a jediné na co si ve filmu po konci vzpomenete je to, že tam hraje Klus homosexuála. I vtipy jsou jednoduché na , které hned zapomenete příklad tati co je to buzna to je člověk co má pořád teplotu. Jinak scénář a vše je vyloženě na náhodu například ať mě nikdo netvrdí, že v 21 století neví 7 leté děcko číslo na policajty nebo na tísňovku případně je tak blbé, že se na něho někoho neoptá. Ještě horší je představa , že se nedokážou optat ani nikoho kam jedou neumí asi číst a mají peněženku, ale nedokážou opsat číslo z mobilu a zavolat třeba z budky.  Chlápek si hraje na detektiva, ale nepřijde mu divné, že dva chlapi co se ošahávají  asi spolu něco mají. 40 procent jediné co to zachraňuje je ta scéna s policajty nebýt jí jdu ještě níže.

Catwoman: Hunted (2022)

Catwoman bojuje proti Leviathanu a jednou jim ukradne nějaký šperk ten šperk je, ale označený nějakýma vojákama , kterým pomáhá Batwoman ti jí navrhnou, že pokud jim proti Leviathana pomůžou zruší všechny obvinění proti ní. Je to takový lepší průměr 60 procent