Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles (2019)

3 hvězdy za pasáž v Arkhamu a konec jinak nic více. Z Robina tam udělaly úplného kreténa humorově je to slabé (jde vidět, že to dělal NIckelodeon stejně retardované vtipy pro 3 leté děcka bez mozku bez vkusu bez vtipu a bez smyslu pro humor jak na tom programu) a má oblíbená Poison Ivy je třeba bohužel nevyužitá. + za to, že želvy nevypadají tak postiženě jak nyní v té nové verzi. Do dalšího dílu bych klidně šel.

Školní nářez (2018)

Zhruba hodinu sledujeme dva kretény a jejich radosti a starosti na škole pak si asi režisér uvědomil , že točí horor tak tam narval něco hororového. Ty dvě hvězdy jsou za postavu Clamsie na kterou se dá jedinou dívat a za jednu scénu kdy umlátí k smrti jednoho mladého mutantíka jinak se nejedná o nic světoborného dokonce ani průměrného. Navíc to není taková kokotina jak Iron Sky Coming Race.

Iron Sky: The Coming Race (2019) odpad!

Pokud někdy vyjde žebříček největších kokotin co kdy vznikly a netočilo to Asylum tohle bude na předních místech. Upřímně lituji všechny co tomu dají více jak 2 hvězdy jelikož jim musí stačit ke spokojenosti hodně málo a vtipné by jim přišlo nejspíše i to kdyby se tam počůralo malé dítě a ještě více lituji ty lidi co na to přispěly jelikož než na to dat prachy to jich radši spláchnu do záchodu a vyšlo by to lépe .Už jednička nebyla nic světoborného, ale proti tomuhle byla boží. Celý film je neskutečně stupidní mlátí se ze lidé s dinosaury mobily zde zničí celou vesmírnou loď a vtipově než tohle je vtipnější i groteska Pat Mat případně klipy od Lollipopz. 5 procent za ty 2 vybuchlé mobily. P.s. pokud se náhodou těšíte na toho Hitlera nechte si zajít chuť je tam tak 5 minut.

I Spit on Your Grave: Deja Vu (2019) odpad!

Varování ministerstva zdravotnictví sledování tohohle filmu způsobuje fyzické i psychické problémy. Absolutně všichni herci jsou buď postižení nebo retardovaní (bohužel i ta přeživší z prvního dílu a její dcera) scénář pravděpodobně neexistoval (to tam jako v celé vesnici nebo kde to bylo byl pouze jeden telefon na benzince ani ta modelka nebo její matka neměly na telefon ) stopáž je uvalená (minimálně 2 hodiny odstranit) a ty zhruba 2 krvavé scény v roce 2019 nikoho z hororové letargie nevytrhnou. Tohle v roce 2019 poslat do distribuce mohl jen blázen jelikož tohle nemá co nabídnout. Jinak pro ty co nadávaly na remake a jeho dvě pokračování proti tomuhle to byly oskarové záležitosti. Optimálně je to na 2 hvězdy, ale za tu stopáž a to chování postav odpad.

Zlo s lidskou tváří (2019)

Přemýšlel jsem mezi 2 a 3 hvězdama nakonec dám 3 za ty archivní záběry na tom konci. Jinak je to slabota kdejaký dokument o vrazích na dokumentárních programech je na podobné ne li větší úrovni (navíc se zde řeší jen zhruba 5 vražd z cca 30 ne li více ). Do kina bych na to teda nešel. Jinak kdo chce vidět jak to bylo ve skutečnosti ať koukne sem https://www.csfd.cz/film/76411-ted-bundy/komentare/ (je smutné, že z 65 lidí to zmíní jen 2) tohle je daleko lepší a nabídne to více. P.s. u kdejaké sračky jsou tagy, které jsou úplně zbytečné zde není nic ani příbuzné filmy zde nejsou přitom zde může být třeba Ted Bundy 2002 a ty 2 dokumenty co se zde zmiňují.

Sněhová královna: V zemi zrcadel (2018)

Tady už jde vidět, že se prostě vaří z vody první díl se svezl na popularitě Frozenu a jelikož asi hodně vydělal tak si rusáci řekly, že to budou vařit a vytáhnou z toho ještě více bohužel i na úkor postav a scénářů jelikož všechny důležité postavy co byly v jedničce jsou i zde a některé dokonce i bez vývoje (Z Orma je stejný blbeček jako byl v jedničce zatímco tam to bylo vtipné, když už se na to dívá člověk počtvrté nudí to) . Nicméně kromě 2 dílu, který je absolutně tragický se jedná o vyrovnanou sérii, která je koukatelná (jsou daleko horší animáky co jdou o kin nebo na dvd). O logice a scénáři se radši nevyjadřuji tak, že král disponuje moderní technikou a natrhne mu zadek ženská s jednou pirátskou lodí máme zde i narážku na Transformers a dalo by se pokračovat. P.s. 1 spoiler to s tou Gretou mě přijde jako docela úlet všechny díly sázely na to, že byla obyčejná holka co se postavila neobyčejným lidem a tvorům a tady z ní udělají dračici (dokonce v růžovém). P.s. 2 jelikož zde už není žádná potitulková scéna tak se jedná nejspíše o poslední díl což trošku i zamrzí jelikož kdyby byla v dalším díle Gerta v podobě dračice a proti někomu bojovala mohlo by to být slušné fantasy Scénář 60 procent Humor tragický 0 Děj 60 Postavy 40

Tylko nie mów nikomu (2019)

Zajímavý dokument na aktuální téma, který se, ale bohužel na konci vyšťaví a dojde mu dech. Pozitivní na tom je i to, že je to z Polska kde je každý druhý svatý a má svatozář a , že je ukázané jak se to ututlává. Jediná věc co mě mrzí bylo obviňování Jana Pavla 2 neříkám, že byl svatý, ale takového viníka bych z něho nedělal. Toto by mělo povinně běžet na programech Čt místo 99 procent sraček co ten program nabízí klidně i místo zpráv.

Aladin - Jafarův návrat (1994)

Absolutně tragické pokračování, které nedoporučuji nikomu. Nemá to scénář, logiku (Jasmína Aladinovi nevěří a za 5 minut zpívá o tom jak ho miluje?) a po dějové stránce to též za moc nestojí. Jafar se zde rozjede až tak zhruba v 30 minutě ze 66 Jasmína a Aladin jsou tam do počtu a co je nejhorší Jago už nehláškuje a o písních se radši ani nevyjadřuji . 20 procent za jednu vtipnou scénu s Jafarem na té popravě a 20 za film více si to nezaslouží, Těch 56 procent co to aktuálně má je těžký úlet kdyby to netočil Disney má to tak 40.

Aladin (1992)

Tak tady není absolutně co řešit jasných 5 hvězd. Animák na který budou vzpomínat generace lidí myslím, že takové Toy Story 1 až 10 (číslo zkomoleno naschvál kdoví kolik to bude mít ještě dílů) se proti tomuhle může jít bodnout. Plusové body navíc za toho papouška ten měl luxusní hefty navíc splnil co slíbil a narval do sultána ty sušenky:-).

Aladin (2019)

První film od Ritchieho, který jsem zvládl dokoukat celý (u Artuše jsem se poblil už u traileru a u Sherlocka jsem to vypl po 10 minutách) což je nejspíše dáno tím, že to mělo nějaký scénář a plány a nedovolil mu nikdo , aby se odvázal (díky bohu za to hlavounům v Disney) . Plusové body navíc za Jasmínu, která je opravdu kočka a chemie mezi ní a Aladinem opravdu funguje a hodí se k sobě a za tu komornou (ta vyplodila i několik vtipných scén) , která se též k Willu Smithovi hodí. Měl jsem obavu z Jafara, který na mě v traileru působil tragicky, ale ve filmu jsem s ním problémy neměl. Nová píseň Speechless je povedená akorát ta feministická scéna co je na konci u ní mě přijde uvalená a tipuji, že v arabských zemích s tím budou mít problémy, že ženská zpívá něco ve stylu, že se nenechá zastrašit a bude slyšet. P.s. menší detail na konci, když si Jafar přál být nejmocnější bytost na světě a džin mu to splnil tím pádem nemohl mít Jafar nad sebou nikoho dalšího tak, že ta scéna co se pak stane nedává smysl nevím jestli to bylo tak i v animáku nebo ne, ale je to nedomyšlené. Edit po shlédnutí animáku se má situace takhle v animáku si přál být džin tak, že to bylo vysvětleno dobře tady nic o džinovi neřekl tak, že to nedává smysl, že byl v lampě.