Stillwater (2018)

To si takhle 6 chlápků zašlo k vodě zachlastal a zahulit po cestě narazily na jakéhosi dealera a dvě šlápoty a užilo si. Ráno se jich, ale probudilo jen 8 a postupně to ubývá. Mezitím jeden co sloužil v Afghánistánu měl posttraumatický stres a hráblo mu a postupně jich ubývalo tolik až to skončilo u čísla 4 a pak 5. Tragický thriller s tragickými herci, který se snaží na konci šokovou rádoby pointou, která, ale nefunguje. Za to roční čekání na titulky to nestálo a nedivím se ani tomu kdo na nich původně dělal , že to vzdal. Ta 1 hvězda je tomu uživateli kdo je udělal za práci a to utrpení co musel zažít, když to překládal. Nedoporučuji nikomu.

Annabelle 3 (2019)

Vynikající završení trilogie Annabelle (počítám, že čtyřka už nebude), které je spíše než pokračování takovou ukázkou toho co nás v dalších dílech série čeká. Jako horor to funguje parádně a ačkoliv nikdo nezemře tak atmosféra by se dala krájet. Doufám, že vzniknou spin offy jak těch svatebních šatů tak toho pekelného psa. Jinak díky blbečkům tady na csfd , že to tu spoilerují ve velkém asi ho mají malého tak si tím něco léčí

TvMiniUni: Zloděj otázek (2019) odpad!

V roce 2019 něco takového může poslat do kin jen blázen nebo někdo mentálně retardovaný. Proti tomuhle jsou i Hurvínek a kouzelné muzeum nebo kozí příběhy oba veledíla. P.s. v zajímavostech se píše Barbora Poláková se při čtení scénáře rozbrečela já to mět před sebou tak bych se spíše poblil P.s 2 začínám chápat stát že nepodporuje tak moc českou filmografii neboť kdybych měl dávat prachy do takových ´´projektů,, tak bych to radši prochlastal například.

Kouzelný park (2019)

Tohle je film tak pro 5 leté děcka nic více nic méně. Někomu to ke štěstí bude stačit (koukám, že tady se sešla skupina hodně nenáročných lidí, kteří vidí animák a hned dávají 4 a 5 hvězd) a někomu kdo by chtěl více naopak ne. Humorově je to tragické (pokud Vám teda nepřijde vtipné, že zde medvěd minimálně 5 krát za film usne nebo se nezasmějete Indovi, který chce sbalit holku a ta ně něho háže bobek) a i z příběhu se dalo vytěžit více k tomu připočtěte navíc feministickou vlnu (v popředí je matka s dcerou a ačkoliv jim otec pomáhá stále se to věnuje jen jim dvěma, dcera se musí starat o ´´dospělého,, otce,,). Pochválit se zde dají songy a animace (produkoval Nickelodeon)

Psí poslání 2 (2019)

Oproti jedničce rapidní zlepšení jak po humorové tak po dějové stránce. U jedničky mě štvalo rozmělnění do několika linek kdy vedlejší lidské postavy neměly co nabídnout nebo měly epizodní role tady je to opak většina lidských postav má dobrý a zajímavý příběh a je to dojemné.

Hotel Mumbai (2018)

Hned ze začátku mě překvapilo, že to není indický film , ale australský. Tyhle filmy bych povinně pouštěl sluníčkářům a vítačům imigrantů co tak podporují muslimy, aby věděly jaký ´´pokrok,, nás čeká, když je vezmeme do svých zemí i když oni by to nejspíše nepochopily , ale třeba 1 z milionu by to zvládl. Jinak k filmu kdyby sejmuly i to mimino (místo toho otce například) jasných 5 hvězd bohužel se tak nestalo dám 4 (ne, že bych propagoval zabíjení dětí, ale strašně mě tam to děcko štvalo) . Jen jen docela škoda, že na konci není dovětek kolik tam umřelo lidí , cizinců a kdo to spáchal. https://cs.wikipedia.org/wiki/Teroristick%C3%A9_%C3%BAtoky_v_Bombaji_v_listopadu_2008 P.s. tohle by mělo povinně být každý den na programu všech ČT

Tajný život mazlíčků 2 (2019)

Bohužel kouzlo prvního dílu vyprchalo a přijde mě, že to uspěchaly navíc tomu uškodily i trailery kde je 90 procent scén . Koule nemá ani jednu vtipnou scénu oproti jedničce ten jestřáb tam pro změnu není vůbec a ostatní postavy jsou upozaděny na úkor nových. Rooster je tam úplně zbytečný a Daisy též moc nepředvede. Humor oproti jedničce klesl z kvalitního na dětinský (malé děti budou potěšeni dospělí budou trpět) a i příběh je spíše takový slepenec scén. Celé to zachraňuje Chloe + kočky krocan a kráva co si hraje na psa (ti dva by si zasloužily sólovky případně ten krocan hrát záporáka v třetím dílu ). 60 procent pokud to vydělá a bude třetí díl sem ochoten na to klidně jít. P.s. nechápu proč český překladatel počeštil Rooster na kohout zní to divně radši to měly nechat pod názvem Rooster. P.s.2 tu hip hopovou scénu na konci si mohly odpustit

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Kdybych měl hodnotit pouze závěrečnou scénu tak by to bylo minimálně za 4 bohužel než k ní dojde máme ze minimálně 60 minut vaty kde se nic podstatného a úžasného nestane (zničí se zde několik policejních aut a jeden vrtulník to i X Men Poslední Vzdor nabídl více) nechápu proč například absolutně upozadily Quicksilvera tam nemusel vůbec hrát a nic by se nestalo . Smrt Mystique už vyspoilerovaly trailery a k žádnému dalšímu překvapení nedojde je sice pěkné , že zde máme 2 nové mutanty, ale oba dohromady nic nepřevedou a jediné co si z nich divák vezme je to, že jeden bojuje pomocí vlasů a druhá bojuje pomocí mysli nebo co to tam dělala. Naopak záporačka co převezme sílu po Jean (která je plochá jak žehlící prkno a nemá absolutně žádné charisma a nevyzařuje emoce) má slušný potenciál, který je bohužel nevyužitý jelikož už docházela stopáž tak má málo prostoru. Optimálně je to 40 procent 20 procent přihazuji za ten konec (kdyby přišel dříve dal bych i 80 možná). Určitě je to lepší než X Men Apokalypsa. P.s. ohledně těch feministických pindů se radši nebudu vyjadřovat chlap wolverine zachránil v celé sérii více lidí než, kterákoliv ženská z x menů to nemluvím o quicksilverovi a nighcrawlerovi například.

Mladí Titáni do toho!: Ve filmu (2018)

Tenhle film mě zaujal hned jak to mělo jít do kin bohužel to pak z českých kin stáhly což je škoda jelikož je to lepší a celá filmografie Filipa Renče a i na úrovni některých filmů co do kin jdou. Seriál neznám a nikdy jsem ho neviděl, ale klidně bych do něho i šel. Film má dobrou kadenci vtipu (nejlepší je parodie na cameo Stana Leeho, které je dokonce lepší než většina jeho cameí v marvelovkách minimálně v Captain Marvel) a ze začátku se zde i dobře paroduje (Supermanův a Batmanův otec jména, sólovka Green Lanterna atd) bohužel ke konci už dojdou nápady a recykluje se to. Každopádně lepších 60 procent

Šprtky to chtěj taky (2019)

Přijde mě, že v Usa je nějaká pásová výroba na tyhle ´´komedie,, jinak si nedovedu představit proč toho tolik vzniká. Celá zápletka je neskutečně stupidní (mě chcete jako říct, že lidi co věčně chlastají, hulí kdejaké sračky a šoustaj vše možné se dostanou na univerzity apod) a ani scénář není nic světoborného. Tak, že jako vždy jdeme po stejné ose máme tu dvě pipiny (nebudu psát ženy to bych urazil to pohlaví navíc ta tlustá je tak hnusná a netalentovaná , že by o ni snad nikdo neopřel ani kolo hold geny Jonaha Hilla nezapře bohužel ) , které si nikdy neužily a naráz si chtějí užít a jdou na party kde se jedné líbí jedna holka a jedné jeden kluk. Samozřejmě to nejde podle plánu tak se dostanou na jednu party na lodi kde skoro nikdo není pak na party k jakémusi maníkovi a na konec až tam kde chtějí a to je celý film. Jsou zde zhruba 2 vtipné scény jedna s pandou a jedna s člověkem co vozí pizzu jinak to nemá co nabídnout, Chtěl jsem dat 3 hvězdy a ocenit to, že zde není fekální scéna bohužel ji tam musely ke konci narvat tak, že 2. Nedoporučuji nikomu a už vůbec dávat za to prachy v kinech.