Průvodce zlem (2018)

1. Rakousko 2 lesby si spolu užívají.Jakási ženská jim řekne, že, když v tom budou pokračovat něco vyvolají, ale oni v tom pokračují a vyvolají to. odpad 2. Turecko ženská porodí děcko a má vize, že to děcko někdo zabije.Obětuje proto svého kozla a hodí ho do studny, ale nepomože to odpad 3 Polsko chlápka navštíví jakýsi démon (nebo co to bylo) a řekne mu, že když sní 3 lidské srdce získá moudrost světa a vyhraje všechny války on to udělá , ale zatknou ho a uvězní odpad 4 Usa Rodina se přestěhuje kdesi k lesům ke jejich syn narazí na zmutované děti co je napadnou 80 procent 5 Řecko Někdy vylézají na zem skřeti a mísí se s opilcema. Jeden jednou vyleze a oni ho odchytí jelikož mu teče místo krve víno tak se ožerou a mrdne jim v palicách a jeden z nich vleze do skřetí říše kde se promění na skřeta 20 procent 6 Indie Kdesi v Bengálsku narazí chlápek na místo kde žijí zmutovaní lidé. Koupí si je a zaujme ho místo kde žije jeden co nesmí být vidět. Jednoho dne tam vleze a umře jeho pomocník se pak probere v nemocnici dobré, ale krátké 60 procent 7 Německo V Bavorských horách žije bratr se sestrou. Jednoho dne ji napadne démon a on, aby i zachránil nechá se od toho démona nakazit, aby byla ona volná 20 procent 8 Maďarsko 2 ševci bojují o přízeň princezny ta nemá, ale zájem o žádného 20 procent Resume první tři rovnou přeskočit nejlepší je americká,která by klidně mohla mít celovečerák 5 nic moc 6 se dá, ale je krátká 7 slabota a 8 je taková hororová pohádka dám celkově 2 hvězdy

Toxic Shark (2017) (TV film)

Tyhle filmy se nedají brát vážně a kdo to bere toho upřímně lituji jelikož musí mít ubohý život. Už za nápad s žralokem co stříká kyselinu a po jehož kousnutí se z Vás stanou zombie si to body zaslouží. 60 procent určitě je to lepší než poslední Sharknado i než některé z útoků vícehlavého žraloka od Asylumu.

Plán útěku 3 (2019)

Celá série je hodně nevyrovnaná z jedničky si většina lidí ustříkla z toho, že tam byl Arnold s Sylvestrem a z neznámých důvodů se dostala do červených čísel dvojka byla sračka a tohle je lepší průměr. Nejprve menší zklamání jelikož to nenavazuje na dvojku jelikož co bylo na ní nejlepší bylo ten konec a zajímalo mě kam to bude směřovat což se bohužel asi nedozvím. Jinak k filmu jak tu někteří píšou laciné béčko bez scénáře (během ani ne 5 minut se zde dozvíme kde záporák sídlí a to pouze podle jen jednoho náboženského obrazu Dave Bautista si zde chodí po věznici s puškou a hraje s tam na Ramba a střílí na počkání to tam jako nebyla žádná ochranka ) a bez nějakých hereckých výkonů. Plusem je to, že Stallone zde má oproti dvojce více prostorů a něco předvede a výší porce brutality naopak mínusem je hlavní záporák , který je totální looser, který se zmůže maximálně na zabíjení rukojmích, scénář a logika postav a jejich herecké výkony (ten asiat si tam hrál na Karate Kida nebo co to tam bylo za parodii navíc vypadá jak ženská a na konci, když odejde z ženskou vypadá to divně).

Stillwater (2018)

To si takhle 6 chlápků zašlo k vodě zachlastal a zahulit po cestě narazily na jakéhosi dealera a dvě šlápoty a užilo si. Ráno se jich, ale probudilo jen 8 a postupně to ubývá. Mezitím jeden co sloužil v Afghánistánu měl posttraumatický stres a hráblo mu a postupně jich ubývalo tolik až to skončilo u čísla 4 a pak 5. Tragický thriller s tragickými herci, který se snaží na konci šokovou rádoby pointou, která, ale nefunguje. Za to roční čekání na titulky to nestálo a nedivím se ani tomu kdo na nich původně dělal , že to vzdal. Ta 1 hvězda je tomu uživateli kdo je udělal za práci a to utrpení co musel zažít, když to překládal. Nedoporučuji nikomu.

Annabelle 3 (2019)

Vynikající završení trilogie Annabelle (počítám, že čtyřka už nebude), které je spíše než pokračování takovou ukázkou toho co nás v dalších dílech série čeká. Jako horor to funguje parádně a ačkoliv nikdo nezemře tak atmosféra by se dala krájet. Doufám, že vzniknou spin offy jak těch svatebních šatů tak toho pekelného psa. Jinak díky blbečkům tady na csfd , že to tu spoilerují ve velkém asi ho mají malého tak si tím něco léčí

TvMiniUni: Zloděj otázek (2019) odpad!

V roce 2019 něco takového může poslat do kin jen blázen nebo někdo mentálně retardovaný. Proti tomuhle jsou i Hurvínek a kouzelné muzeum nebo kozí příběhy oba veledíla. P.s. v zajímavostech se píše Barbora Poláková se při čtení scénáře rozbrečela já to mět před sebou tak bych se spíše poblil P.s 2 začínám chápat stát že nepodporuje tak moc českou filmografii neboť kdybych měl dávat prachy do takových ´´projektů,, tak bych to radši prochlastal například.

Kouzelný park (2019)

Tohle je film tak pro 5 leté děcka nic více nic méně. Někomu to ke štěstí bude stačit (koukám, že tady se sešla skupina hodně nenáročných lidí, kteří vidí animák a hned dávají 4 a 5 hvězd) a někomu kdo by chtěl více naopak ne. Humorově je to tragické (pokud Vám teda nepřijde vtipné, že zde medvěd minimálně 5 krát za film usne nebo se nezasmějete Indovi, který chce sbalit holku a ta ně něho háže bobek) a i z příběhu se dalo vytěžit více k tomu připočtěte navíc feministickou vlnu (v popředí je matka s dcerou a ačkoliv jim otec pomáhá stále se to věnuje jen jim dvěma, dcera se musí starat o ´´dospělého,, otce,,). Pochválit se zde dají songy a animace (produkoval Nickelodeon)

Psí poslání 2 (2019)

Oproti jedničce rapidní zlepšení jak po humorové tak po dějové stránce. U jedničky mě štvalo rozmělnění do několika linek kdy vedlejší lidské postavy neměly co nabídnout nebo měly epizodní role tady je to opak většina lidských postav má dobrý a zajímavý příběh a je to dojemné.

Hotel Mumbai (2018)

Hned ze začátku mě překvapilo, že to není indický film , ale australský. Tyhle filmy bych povinně pouštěl sluníčkářům a vítačům imigrantů co tak podporují muslimy, aby věděly jaký ´´pokrok,, nás čeká, když je vezmeme do svých zemí i když oni by to nejspíše nepochopily , ale třeba 1 z milionu by to zvládl. Jinak k filmu kdyby sejmuly i to mimino (místo toho otce například) jasných 5 hvězd bohužel se tak nestalo dám 4 (ne, že bych propagoval zabíjení dětí, ale strašně mě tam to děcko štvalo) . Jen jen docela škoda, že na konci není dovětek kolik tam umřelo lidí , cizinců a kdo to spáchal. https://cs.wikipedia.org/wiki/Teroristick%C3%A9_%C3%BAtoky_v_Bombaji_v_listopadu_2008 P.s. tohle by mělo povinně být každý den na programu všech ČT

Tajný život mazlíčků 2 (2019)

Bohužel kouzlo prvního dílu vyprchalo a přijde mě, že to uspěchaly navíc tomu uškodily i trailery kde je 90 procent scén . Koule nemá ani jednu vtipnou scénu oproti jedničce ten jestřáb tam pro změnu není vůbec a ostatní postavy jsou upozaděny na úkor nových. Rooster je tam úplně zbytečný a Daisy též moc nepředvede. Humor oproti jedničce klesl z kvalitního na dětinský (malé děti budou potěšeni dospělí budou trpět) a i příběh je spíše takový slepenec scén. Celé to zachraňuje Chloe + kočky krocan a kráva co si hraje na psa (ti dva by si zasloužily sólovky případně ten krocan hrát záporáka v třetím dílu ). 60 procent pokud to vydělá a bude třetí díl sem ochoten na to klidně jít. P.s. nechápu proč český překladatel počeštil Rooster na kohout zní to divně radši to měly nechat pod názvem Rooster. P.s.2 tu hip hopovou scénu na konci si mohly odpustit