Koputus (2023) odpad!

2 ženské a 1 chlápek zdědí po rodičích barák  s lesem (otec totiž kdysi zemřel a matka se pohřešovala a po x letech ji prohlásili za mrtvou) tak to tam jdou omrknout s tím, že to prodají. Následně 3/4 filmu debatují o tom zda to prodají nebo ne  jedna ženská nechce ten zbytek chce pak ten chlap zjistí, že ten les je neprodejný jelikož ty stromy jsou nepoužitelné  . Na konci ta co to nechtěla prodat spolu s tou mrtvou matkou co je z ní nějaký tvor  uvězní ty dva zbývající do stromů. Je to nudné  většinou se tam nic neděje a střídají se tam scény z minulosti se scénami z současnosti. 5 procent za ten konec

Kancl doma (2022) (TV film) odpad!

Co je tohle za sračku? Kdo to schválil a jak dokázal, že to Paramount vůbec koupil? Ženská přijde o práci tak si najde novou kde si po noteboocích vykecává zhruba s 6 lidmi a řeší jejich starosti.  Asiat má problémy v sexu a jeho černá žena (pěkná zrůda mimochodem) roztahuje sousedovi co má přes 80 let nohy to zjistí jeho žena a nadává jí tenhle Asiat i sere z okna jelikož jí říkal, že dokud se ona neomluví nevyleze z místnosti  . Druhý blbeček se hádá s jiným  blbečkem kdo umí udělat lepší jídlo jsou to úplně stejné jídla jen jeden dává červené víno a druhý bílé (ještě , že tam nebyl třetí a nedával růžové)  ten jeden blbeček je navíc neplodný jeho žena to chce dělat s jeho bratrem a on to posvěcuje (proč to nenechaly na náhodném chlápkovi v spermabance film neřeší ) a kdyby na to náhodou divák zapomněl tak mu to ještě zopakují tak padesátkrát. Pak už je tam jen jeden černoch co je neškodný (jediná sympatická postava společně s tou ženskou) co chodí s tou ženskou. Jelikož je to nudné tak pak si zajdou na schůzku kde zase řeší sračky a ten neplodný s tím jídlem z toho páru odejde jelikož jeho žena jedla to druhé jídlo. Ten Asiat si na seznamce najde blondýnu s chlapem chce si vrznout a pak zjistí , že to jsou nějací divadelní herci a chtějí s ním hrát divadelní hru. Ta s tím černochem se pohádá a někde nabalí chlápka a vyspí se s ním ten černoch to zjistí a nasere se. Ta vyhozená pak zjistí, že porodila dvou homosexuálům dítě oni jí za to poděkuji , i když chlastala a pak mají další pokec té ženské z toho neplodného páru začne hořet konvice a oni až na toho Asiata jí jdou pomoct. Jelikož jim vyhořel barák přestěhují se k Asiatovi toho opustí žena a černoch se udobří s tou co hledala tu práci.

Honor Society (2022)

Holka chce jít na Harvard , ale učitel jí řekne, že tam jsou pře ní další 3 studenti 2 kluci a jedna holka. Jeden kluk má holku a hrají si na dokonalý pár druhý je podivín s , kterým se nikdo nebaví a ta holka je divná.  Tak, že ta co tam chce jít se dostane divadla kde má mít ta divná holka svou hru pomůže jí to schválit a jako herce tam navrhne toho kluka co si hraje s tou holkou na dokonalý pár. Toho posledního kluka se domluví na doučování u ní doma a snaží se ho sbalit mezitím se do sebe zamilují. Jinak je zvláštní, že na kdejaký náznak homosexuality se ve filmech nadává tady jsou dva homosexuálové co se i líbají a objímají  a je zde i homosexuální divadelní hra kde hraje  chlap královnu nebo nevím koho, ale nikomu to nevadí. Na konci se na ten Harvard dostanou všichni kromě ní a ona zjistí, že ten kluk po ní nejel, ale hrál to tak, že to má asi morální poučení až na to, že oni by se tam dostali i tak , že to žádné poučení to nemá. 40 procent

On the Line (2022)

Chlápek zavolá do rádiové show , že unesl rodinu moderátora a chce ji zabít kvůli tomu, že si moderátor udělal srandu z jeho ženy a ona se pak zabila. Tak, že pak moderátor plní jeho pokyny a zjistí, že je v té samé budově odkud vysílá jsou tam bomby a i ta jeho rodina má 40 minut na to, aby je našel. Posud dobré pak , ale zjistíme , že je to prank a jde to do háje pak máme druhou pointu ta je lepší, ale nezachrání to navíc je stejně debilní a je to delší prank. Kdyby to mělo normální konec dám 60 procent tohle mě jen nasralo tak, že 40.

Tajná invaze - Zmrtvýchvstání (2023) (epizoda)

Začneme pozitivy vypadá to lépe jak She Hulk (to snad, ale i hovno od antilopy) a Ms Marvel má to potenciál a vrací se minimálně 4 staré postavy (Talos, War Machine, Nick Fury, Maria Hillová). Už začátek je , ale plný děr, které se sice Marvel snaží nějak obkecat , ale nejde mu to jde mě hlavně o to, že v Rusku je základna zlých Skrulů  co mají 500 členů a přibývají chodí si tam vesele v jejich skrullí podobě a nikoho to netíží Marvel se to snaží okecat tím, že je tam moc jaderných elektráren  tak jich nikdo nemůže detekovat pořád  to , ale nevysvětlí to , že jich nevidí třeba satelit nebo družice či dron. Dále všichni ví jak vypadá hlavní záporák, ale nikdo ho nedokáže sledovat ? Kdyby měnil ksichty na počkání pochopil bych to, ale on má jeden  a ten samý ksicht pořád jinak představí nám to nějakou psychopatickou Angličanku , ale k čemu nám to je, když o ní nic nevíme (tohle možná napraví další díly). P.s. chválím smrt jedné z hlavních postav  Zatím dám 60 procent   udělaný z toho nejsem , ale na dívání to bude stačit.

Stalker (2022)

Konverzačka o herečce co uvízne ve výtahu s kameramanem. Tak si vykecávají o tom jaké mají životy jaké se jim líbí filmy a o nějaké herečce co se kdysi ztratila , aby se tam něco dělo občas ten výtah sjede dole občas tam spadne sklo a občas zhasne světlo. Tak se to to táhne až ke konci kde  máme zvrat kdo je kdo a kdo co udělal. Ten zvrat je zajímavý navíc tu máme jednoho uříznutého ptáka , ale je toho málo  40 procent

Room 203 (2022)

Další z průměrných až podprůměrných hororů co je v distribuci. 2 ženské se nastěhují do bytu 203 kde došlo v minulosti a současnosti k vraždám nikdo jim to neřekne (příjemná změna tady se to řeší až zhruba 30 minut před koncem) tak jednu něco posedne a druhá se ji snaží zachránit. Do toho mají v bytě díru co nejde zakrýt a něco v ní je a pan domácí je divný. Nemá to čím zaujmout táhne se to a konec problikává jak na diskotéce a jediné co to zachraňuje jsou 4 vraždy což je na tento žánr nadprůměr.  40 procent a i to je možná moc.

Znovu se zamilovat (2023)

Ženská má chlapa a toho zabije auto je z toho špatná jelikož ji měl požádat i o ruku a neudělal to tak mu píše na mobil zprávy jak jí chybí. Telefon má , ale jiný chlap co se měl ženit, ale nevyšlo mu to a ty zprávy se mu líbí tak si zjistí kdo to píše a začne s ní chodit ona, ale pak zjistí, že s ní je  díky tomu on se ji pak snaží zbalit. Bohužel je to na úrovni těch romanťáků od Rosamund Pilcher co chodí v televizích jsou zde lepší herci  a mají spolu chemii, ale to je asi tak vše velkým plusem je hudba .40 procent jsem rád, že mě tehdy nevyšlo kino

Zas a znova (2023)

Amélii vyhodí z práce na její narozeniny co má dohromady v ten samý den s nejlepší kamarádkou. Ona je nasraná a přeje si vrátit se do doby kdy měla 18 let a byla populární tak si jde číst časovou kapsli co si s tou kamarádkou psala a přejede ji náklaďák s maturanty. Pak se probudí v době kdy slavila těch 18 let a pořád se probouzí dokola a dokola první si myslí, že je to tím , že nesbalila jednoho kluka pak tím, že neporadila kámošce jak sbalit jednoho kluka a nakonec zjistí,  že to je tím, že po ní jede jedna holka a bojí se jí to říct. Je to průměrný film ,který dostává čočky jen kvůli tomu, že jsou tam lesby (přitom tohle se řeší až tak 20 minut před koncem není to vyloženě Netflix film kde to do Vás rvou od začátku)  je zvláštní , že to tolikati lidem vadí, ale taková Zkrocená hora kde si to dva teplí kovbojové rozdávají na férovku  je v červených číslech. Jinak chválím soundtrack je tam Wheatus - Teenage Dirtbag , Pink, Scooter - Nessaja, Alice Deejay - Better Of Alone a Avril Lavigne - Girfriend. 40 procent

Le Calendrier (2021)

Staženo až na 3 pokus venku je totiž ruská verze co nemá ani 300 mega , ale nepasují tam titulky pak verze co má přes 2 giga , ale nepasují tam titulky a až na verzi co má 7 giga pasují. Invalidka dostane od kamarádky adventní kalendář musí každý den o půlnoci sníst jeden bonbon a něco dostane (v jejím případě může chodit) pokud to nesplní někdo zemře pokud ten kalendář bude chtít zničit někdo zemře. V tom kalendáři je i nějaký démon co vše obstarává nějak  a ten jí znepříjemňuje život. Ačkoliv to zní  zajímavě je to nudné jednu vraždu ani neukážou a druhou ukážou , ale za nic nestojí a navíc se ze vraždí pes a konec vyjde do ztracena . 40 procent za námět a hlavní herečku.