Baiohazado: Desuairando (2023)

Všechny ty Resident Evil animáky mě přijdou na jedno brdo nevidím tam ani zlepšení ani zhoršení.  Claire, Jill, Leon a Chris jdou na ostrov Alcatraz Leon tam hledá vědce a zbytek zjišťuje proč se z tama šíří nová mutace t-viru tam už je čeká záporák co pomocí bio dronů (robo hmyz) šíří nákazu má tam i několik lickerů a ženskou co je dcera záporáka z minulého dílu (nepamatuji si na ni, ale je to tam asi naznačeno).  Na konci i nějak zmutuje a sežere ho mutantní žralok tak zmutuje v nevím co.  60 procent

The Haunting of Margam Castle (2020) odpad!

K nějakým studentům parapsychologie přijde jejich šéf a řekne jim, že jejich projekty už nebude dotovat, ale má pro nich nabídku jít do zámku Margam v Anglii kde straší a natočit to. Tak oni tam jdou po cestě se zastaví v restauraci kde jich majitelka varuje oni neposlouchají a dojdou tam zde jich čeká ženská co umí mluvit s duchy a chlápek co jim povykládá o historii hradu. Ačkoliv má fim jen 77 minut  tak zhruba 40 minut se nic nestane pak jednoho chlapa vyděsí duch holky a zjistíme, že to byla holka co ji zabila matka jelikož se rozváděly s otcem a otec jí ji nechtěl dát pak se ta matka taka zabila  pak jednoho chlápka zabije duch hajného co načapal pytláka ve svém rajónu a ten pytlák ho zastřelil a na jednu ženskou bafne duch ženské. Na konci zjistíme, že jsou všichni mrtví a 4 ze 6 zemřou mimo záběr. Nejvíce asi stály ty záběry na ten hrad z vrchu na konci. Andrew Jones zemřel tento rok za svou kariéru vyplodil přes 20 hororů (nechce se mě počítat přesný počet) až na 1 (a to ještě ten má 30 procent hranice pro černé je 29 procent) jsou všechny v černém čísle. 0 procent ztráta času

Bushwick (2017)

Ženská jede s přítelem do Bushwicku představit ho jejím rodičům tam ,ale vypuknou nepokoje a on zemře  a ji chtějí znásilnit. Pomůže jí Drax a snaží se přežít a to je ve zkratce celý film. Pominuli takovou blbost, že profesionální žoldáci nedokážou sejmout několik vidláků tak se to dá. Jsou zde i věci, které můžou v dnešní době vadit a v dnešní době by neprošly například při první příležitosti zde chtějí černoši bělošku znásilnit a zabít  (narážka na Blm kdy to opravdu chtěly dělat) další černoch zde káže o tom, že je to jeho čtvrť a nikdo jiný tu nemá co dělat (ačkoliv jsou zde později jak běloši tak Asiaté) a na konci velí ta běloška celé skupině kde je to takřka samý černoch (v dnešní době by to neprošlo jelikož rasismus). Kazí to  ta stupidita , že nedokážou porazit několik vidláků a , že na ně americká vláda nedokáže za celý film nikoho poslat přitom takových 1000 vojáků by bohatě stačilo , když jim natrhly prdel místní vidláci . I triky ve scénách kdy něco hoří vypadají strašně. P.s. ten konec je jako co zkušený voják co si vše kontroluje je náhodně zastřelen černoškou pak umře i ta ženská a přežije to ženská co jen fetuje a hulí.  60 procent

Neznámí (2022) odpad!

Nejhorší australský thriller co kdy vznikl a asi i vznikne mělo mě varovat už to, že to vysílal Netflix. Tajný polda je nasazený ke skupince lidí kde je jeden z nich vrah děcka spřátelí se s nima a snaží se získat přiznání. Je to nezáživné a většinu filmu spolu vykecávají dva chlápci co jsou takřka identicky stejní tak, že se Vám pletou a navíc Netflix tam dal i svou homoušskou propagandu tak, že si v jedné scéně šahají i na ptáka celkově to působí chvílema jak kdyby si to chtěly rozdat k čemuž díky bohu nedojde. Ještě v 70 minutě ze 100 se nic zajímavého nestane cca v 80 minutě z něho to přiznání vytáhnou a zatknou ho a pak prohledávají les a pak je to ukončené nedozvíme se ani kolik dostal jestli našly to tělo nic .  0 procent

The Black Demon (2023)

Tak si to shrneme dva potápěči z ropné plošiny dávají nálož na nějaký pilíř pod vodou objeví se tam žralok a zabije je mezitím uplyne nějaký čas mluví se zhruba o měsíci a celý život a turistika na nějakém ostrově jde do háje. Přijíždí tam zaměstnanec  se svou rodinou to zkontrolovat zjistí, že je to tam divné a na té plošině jsou všichni mrtví až na 2 zaměstnance a čivavu čluny nemají jelikož je ten žralok zničil a není tam ani elektrika ani internet (i přes to, že ten kluk je připojený na internetu asi byl ten žralok tak hodný, že mu to dovolil navíc tam vše funguje což je taky zvláštní) .   Ten žralok i nějakým způsobem vytváří u lidí i vidiny což se nevysvětlí a pokud se těšíte, že ho uvidíte zklamu Vás neobjeví se ani blbých 5 minut ze 100 tohle je asi první horor se žraloky kde ten blbý žralok se skoro ani neobjeví. Jinak herci příšerní malý spratek co neumí vyslovovat L a ve filmu mu to minimálně 5 krát připomenou blbá puberťačka co se s ním pořád hádá matka co pořád bečí, že kvůli ní umírají lidé (jako má pravdu, ale pořád bych to teda neřešil) a otec co si hraje na odborníka v posádce máme pro změnu chlápka co káže o ekologii a o zabíjení zvířat , ale sám na té plošině pracuje tak, že to má takovou hodnotu jako kdyby pracovník jatek mluvil o zabíjení zvířat, že je špatné. P.s. Jak to, že ta plošina spadla , když tu bombu ten žralok sežral? P.p.s Ten žralok byl v podstatě klaďas, když nechal hlavního hrdinu vykecat a rozloučit se s rodinou.  20 procent za ty utržené ruky,  nohy a jedno oko.

Teen Titans Go! Vs. Teen Titans (2019)

V roce 2018 vyšly mladí titáni ve filmu co měly v potitulkovce  mladé titány tohle na ně navazuje. Raven z mladých titánů praská krystal kde má vevnitř démona a toho chce Trigon z té země a díky němu oživí Trigona ze země mladých titánů a společně chtějí vládnout. Oproti předchozímu dílu je to méně vtipné a naopak se tam až moc zpívá . Hodně to zachraňuje konec s jinýma variantama titánů. 60 procent

Planeta nezadaných 3 (2019)

Jednička byla v rámci žánru lepší průměr dvojka už byla slabá a trojka je taky slabá. Tomek a Ania chystají svatbu zatímco Ania se těší až pozná Tomkovu rodinu Tomek ne jelikož jeho otec je věčně na cestách a jeho bratr je nameděný idiot.  Marcel jim organizuje svatbu a dojdou mu tam dva chlápci co ho ve škole šikanovaly a Anina matka umírá , ale nechce to nikomu říct jelikož nechce pokazit svatbu.  Humorově to šlo od jedničky dole tak, že pokud Vám nepřijde vtipné s kým vším Tomek spal a zpovídá se z toho nebo, že starý dědek píchá 90 letou babku nebo, že píchá manželku hodiny asi to neoceníte. 40 procent

Tajná invaze - Sklizeň (2023) (epizoda)

U minulého dílu někdo psal, že jde na tom vidět, že neměly na to prachy  a ani herce a proto to tak vypadá já bych dodal , že platí nejen to , ale  to, že celý seriál by šel zkrátit na takových 30 minut a o nic by divák nepřišel. Tak, že po smrti Talose je prezident v nemocnici  jako první tam dojde Fury (už tohle je píčovina při tom útoku tam bylo policajtů jak nasŕaných to ho žádný nedoprovodil? Navíc opravdu by ho zavezly do nemocnice a nikdo ji nehlídal je to prezident?. Do toho Gravik vymyslí , že z toho útoku   obviní jak skrully tak Rusko a ukáže lokalitu místa kde jsou. U skrullů jsou mezitím rozepře tak Gravik zabije několik skrullů do toho ta Angličanka najde ty vědce co dělají ten program pro Gravika a Fury se tam pořád prochází jak kdyby se ni nedělo ačkoliv po něm pase jak americká vláda tak ruská vláda. Tohle je těžká fanfikce jelikož kdo se v tom orientuje tak ví, že by jim nejen neprošel ten teroristický útok , ale Rusáci by někoho poslaly na Furyho nepíšu, že to má být podle skutečných událostí, ale trošku logiky by tam mohlo být smutné, že to lidi nevidí a hypeují to do červených čísel jen kvůli tomu, že je to Marvel. Na konci to člověka láká na něco velkého , ale nemůžu se zbavit pocitu, že to bude průser a vše co chci , aby tam bylo a vysvětlilo se tam nedají. P.s. nepovolal Avengers jelikož je to jeho osobní záležitost to je ještě horší výmluva než to proč nepomohla Captain Marvel v Avengers Age of ultron.  P.s. 2 ta Angličanka mě neskutečně irituje  40 procent.

Hinterland (2021)

Pan Ruzowitzky se proslavil Anatomiema pak jsem od něho asi viděl Patienta Zera a až nyní tohle. Chlápek s kamarády se vrací z války do Rakouska mezitím tam padlo císařství a je z toho monarchie a někdo mu ty kamarády vraždí. On jelikož je policajt to vyšetřuje bohužel je to nudné a táhne se to a ani pointa kdo to dělá to nezachrání. Zachraňuje to pouze prostředí ten policajt a ta patoložka co vykouřila nejspíše krabičku cigaret na posezení. 40 procent

Americký masakr (2022)

On to není špatný film , ale je blbě natočený. Nějaký kandidát na starostu vyhlásí zákon, že se zatknou všichni imigranti tak jich vláda drží v celách a pak jim některým nabídne, že půjdou pracovat pro dům seniorů a tím získají občanství a tak zhruba 6 lidí do toho jde. Bohužel zhruba hodinu se nic neděje máme sice náznaky , že ten domov není normální, ale nic více a rozjede se to až cca 30 minut před koncem. Na konci zjistíme, že z nich dělají hamburgery a prodávají je, ale ten postup je komplikovaný a nelogický (ve zkratce píchají jim nějaké sračky oni pak odpadnou zestárnou a zemřou sami od sebe a oni je pomelou v jednom stroji) i ten konec je nelogický jelikož takoví staří dědci a  babky by nepřepraly nikoho to, že zhruba 50 kilový chlápek co chvíli předtím chodí o vozíčku  zabije někoho kdo má tak 150 kilo neřeším radši. I kásting stojí za hovno kromě herečky z Vřískotu 6 nikdo nezaujme. 60 procent