Transformers: Probuzení monster (2023)

Neviděl jsem předchozí díl mám ho někde stáhnutý, ale zatím mě to nějak neláká tak, že pokud to má nějakou návaznost jde to mimo mě. Unicron požírá planety na začátku sežere planetu maximalů (to je ten orel, nosorožec, gepard a gorilák) oni, ale předtím utečou s nějakým klíčem do jiných vesmírů na Zemi. Pak se posuneme do roku 1994 a sleduje jak jedna černoška ten klíč najde te klíč chce i nějaký Španěl pro autoboty a jde po něm i Unicronův poskok Skurge a 2 roboti. Velké plus je , že Bumblebee je zde tak v první 20 minutovce pak ho jako, že sejmou a on se objeví až na konci . Tyhle jako, že smrti začínají být už trapné dělal to už Bay v Posledním Rytíři a tady v tom pokračují to samé platí  s tím sebeobětováním Optima i tohle už je trapné. Další plus je absence humoru kdy jediná trapná scéna je vyhrožování usmrkaného parchanta robotovi.   Velkým mínusem je to, že je to levné v celém filmu zemře jeden člověk a to ještě náhodný ochrankář a mimo záběr film nemá ani pořádné davové scény a konec je digibordel kde se berou odněkud z prdele záporáci a zahrajeme si na levnou verzi Iron mana 4. Na konci máme možné pokračování s G. I. Joe. Jinak Wheeljack vypadá a mluví jak teplá buzna. 60 procent

V kruhu ohrožení (2020)

2 ženské a 2 chlápci sedí v kruhu a povídají si hororové příběhy pak jdou k zrcadlu a chtějí něco vidět . 1 je o malé holce co běhá v lese najde tam holku na houpačce a houpe se s ní pak se z té nalezené holky stane čarodějnice a chce ji zabít, ale otec té druhé ji zabije.  Tohle je nuda nemá to děj ani pointu 0 procent 2 je o chlápkovi co žije v lese s klukem kluk nemůže ven, protože tam něco je jednou vyleze ven a něco uvidí pak zjistíme, že toho kluk ten chlápek unesl a pro toho kluka si přišla police a jeho rodiče 40 procent 3 je o babce s kyslíkovou maskou co ji straší děcko s červenými balonky s tmavýma očima nakonec ji zabije a ji si odnese smrtka (asi to byla ona) 60 procent 4 je o ženské s dvěma děckama co bere léky pokud jich nebere představuje se, že nějaká příšera ty děcka chce zabít jednou si nevezme lék a zabije své děcka 60 procent 5 je o ženské co ji jiná ženská zakope v rakvi pod zem za to, že se vyspala s nějakým klukem co se jí líbil a zakope tam i toho kluka tohle bych bral i jako celovečerák 80 procent 6 je o vymítači ďábla co vymítá ďábla z těhule vymítí ho a dostane to dítě pak ji vrátí zpět d původního stavu a ona zabije své rodiče a asi i kněze 60 procent 7 je o ženské co je v bytě kde ji někdo na její mobil fotí pak tam objeví šlápoty a i mrtvolu vyfotí si ji a pak zemře i ona vyfotí si ji policajt a jede to od znova 40 procent . 8 je o tom, že jim jedna z nich řekne , že jich sem přivedla , aby viděla svou mrtvou matku tak je přivede a ona je zabije 40 proent celkově 40 procent  za podívání stojí 4 a 5 .

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Spoilery Docela mě překvapuje , že to tu nikdo nezmínil a nikomu to nevadí tak to zmíním já.  Ten film v podstatě vykrádá Spidermana No Way Home (více variant spidermanů, záporáci z jiných filmů v jiném světě ) Avengers Endgame a Doktora Strange 2 (více variant spidermanů, paralélní vesmíry, cestování časem )  a pokud to dokáže Sony v druhé části dobře zpracovat můžou tam být narážky na potitulkové scény z Morbiuse . Tak, že Miles díky konci jedničky stvořil Spota záporáka co je flekatý a dokáže cestovat vesmíry Spot se nějak nabije zesílí a chce zabít Milese a jeho rodinu Milesovi pomáhá společenství Spidermanů kde jsou v popředí spiderwoman co zaujme pouze tím, že je těhotná spider punk což je nameděný kokůtek objeví se indický spiderman , který zaujme jen tím, že ty vlákna namotává na nějakou ruličku a Miguel O´hara  co to vede. Ti všichni chytají záporáky z jiných dimenzích v jiných světech a posílají je zpátky pak přiberou Milese mezitím Spot zesílí Miles zjistí, že na to, aby byl pravý Spiderman musí někoho obětovat on to nechce oni ho honí on se dostane do dimenze kde je zlý a chce se vrátit zpět do toho Spider- Gwen stvoří skupinu co mu jde pomoct  v druhé skupině je Miguel O´Hara a spiderwoman co zase ho jdou zastavit. Animace je opět top příběh je lepší průměr vtipy jsou lepší jak v jedničce 80 procent

To Catch a Killer (2023)

On to není špatný film, ale pokud nad tím začnete přemýšlet tak se to zbortí jak domeček z karet. Posuďte sami chlápek vystřílí na Silvestra v Usa  odstřelovačkou 29 lidí už tohle je blbost je zde sice zmíněn případ kdy jeden zastřelil 58 lidí , ale ten to udělal pokud se nepletu na jedné party tenhle jich odstřeluje z dálky na jednom místě a nic se neděje  přijde tam policie udělá trajektorii  střelby a zjistí z kama se střílelo  on je pořád na místě a pak to místo zničí a odejde nepozorován (proto je asi žánr mysteriózní) . Vyšetřuje to homosexuální policajt , kterého zaujme jedna policajtka co byla dříve  fetka a řezala se tak ji přibere k sobě pak ten chlápek vystřílí 20 policajtů  v obchoďáku a odejde nepozorován  na kamerách nejde poznat kdo to je (i tohle je blbost navíc v Usa mají policajti na sobě kamery, které točí průběh zásahu je to kvůli tomu, aby nedošlo k případům kdy v Usa zastřelily policajti neozbrojeného černocha ) . Policie už to nezvládá tak zveřejní záběry z toho obchoďáku na ty se ozvou 4 sektisté a policie je zastřelí ( i tohle je blbost na záběrech je jeden proč by šly po 4) toho homosexuálního policajta a tu ženskou suspendují. Oni pak jdou za jedním podezřelým co má 2 práce on jim řekne, že zvládá ty práce tak, že dává své kšefty nějakým nelegálním imigrantům (nevím jak to funguje nedává to ani smysl) a jedním z nich je ten střelec tak tam jdou a je finále . Ještě k tom konci on zastřelil přes 20 policajtů (ještě na konci zvládne zhruba 5) v Usa už za vraždu jednoho je automaticky trest smrti tak, že šance, že by mu zajistila nějaký blázinec je nulová je to Usa ne Norsko s Breivikem  i jeho motivace je nulová dělal na jatkách a nelíbilo se mu co se tam děje (proč  neodešel nevíme co jako čekal , že se na jatkách bude dít to je jak kdyby někdo nastoupil jako taxikář a nelíbilo se mu ježdění autem) pohádal se tam s jedním co ho šikanoval a zabil ho za to dostal 2 roky vězení vyšel z něho a choval se jako bezdomovec kradl oblečení v obchodech a jedl lidem z jídel saláty. 60 procent

Tin & Tina (2023)

Ženská nemůže mít děcka tak  6 měsíců to vstřebává (chlapovi je to šumák) a pak jdou adoptovat dvě blonďaté děcka do nějaké katolické instituce. Děcka žijou podle bible  a jsou divné tak, že se kolem nich dějí podivné nehody kde ty děcka figurují. Bohužel film je zbytečně dlouhý a většinu času se tam nic neděje navíc máme zde i to klasické klišé kdy chlap je debil a vše ignoruje a naopak ženská je uvědomělá , ale nikdo ji neposlouchá (Zdravíme oba Sirotky) . Film má dvě krvavější scény, ale ani jednu neukáže a pointa je debilní v podstatě žádná asi ani nevěděli jak to ukončit . 40 procent

Láska natvrdo (2023)

V roce 2000 vyšly Kalhoty v pozoru (2000) pak vyšlo Kluci to taky chtěj... a pořád! (2002) což byly oba filmy o mluvícím penisu co radí svému majiteli jak zasunout v roce 2023 vyšlo tohle co je zhruba o tom samém, ale méně vtipnější jak oba předchozí díly. Tak, že kluk co se mu všichni smějí , že má malý penis a holka s , kterou se nikdo nebaví se spolu baví jednou udeří blesk a mu mluví penis a jí vagína pak se mu  na hudebním vystoupení postaví penis a všichni to natočí a stane se z něho vzor mužů a žen a z ní se stane štětka jelikož jeden kluk co ho má malého rozkecá, že dává každému , aby ona nerozkecala dříve, že ho má malého. Do toho se na něj nalepí jedna holka a ta jeho kámoška po něm jede ta co se na něj nalepila se s ním rozejde jelikož chce toho s tím malým penisem a ten s tím malým penisem chce zase ji do toho ti dva co jim mluví pohlavní orgány  to chtějí vykecat, ale bojí se, že jim nikdo nebude věřit  . Do toho se řeší to, že  otec toho s mluvícím penisem  má problémy v manželství a spí na školním pozemku a jeho matka naopak chytla druhou mízu a nabaluje chlapy na seznamkách.  Občas se zde zadaří a jsou zde vtipné hlášky a scény bohužel takoví Kluci to taky chtěj v té době předvedly daleko více a ukázaly zvrácenější věci tady je to hodně seříznuté tak, že se musíte jen spokojit s tím, že vagína říká , že by chtěla tolik a tolik penisů a penis říká, že chce zasunout.  Na konci ukážou všem , že má ten kluk opravdu malý penis pak je jim ho líto tak ten s tím mluvícím penisem ukáže svého a ta holka s mluvící vagínou ukáže svou mají přednášku o tom, že by se neměli lidé odsuzovat podle toho jestli mají malý penis nebo jakou mají vagínu a všichni se tam začnou vyslékat.      Zabíjí to i stopáž co je zbytečně dlouhá a hned na začátku máte dva homosexuály co se líbají a mají přednášku o tom jaké má výhody píchat s chlapem (Klasika Netflixu nemohl si to prostě odpustit) a hlavní herečka není vůbec pěkná  pak až si rozpustí vlasy vypadá lépe , ale ne o moc .  Jinak návaznost na předchozí dva filmy není žádná nejsou tady ty filmy napsané ani v podobných. 60 procent

La niña de la comunión (2023)

2 ženské si jdou zapařit na diskotéku jedna má otce alkoholika a druhá má přísného otce co po ní chce , aby došla do 1 ráno na diskotéce se zdrogují a odjede jim odvoz tak berou auta na stopa. Stopnou  svého feťáckého dealerského kamaráda a jeho kámoše  a najdou na silnici panenku  a jedna si ji vezme domů. Mezitím jim naskakují  modřiny a chce jich zabít nějaká nevěsta problém je v tom, že je hodně neschopná ze 3 útoků nedokáže zabít nikoho vždy jich nějak přenese do vody a chce je utopit , ale oni jí utečou jednoho chlápka zabije mimo záběr tak, že nic nevidíme a jeden to radši s autem napere do auta s traverzami pokud vydržíte do konce uvidíte i gluma .  V tomhle žánru urban legends jsou lepší kousky třeba Smrt přichází v bílém (2003) nebo Úsměv (2022)  40 procent

Cool Girl! (2023)

V podstatě se jedná o vykrádačku tohohle Backstage (2018) jen změnili tu soutěž z taneční na vědomostní/taneční a pak volný styl.  3 holky se přihlásí do soutěži Cool Girl kde je hlavní cena 1 milion a dovolená na kanárech jedna je tanečnice a její matka dluží přes 400 000 (úplná blbost, že by ji nevyhodily z baráku) druhá je běžkyně a je lesba  a třetí je beauty infuencerka (ženské líčení)  co má otce co neuznává tuhle ´´živnost,, . Do toho ta první má chlapa u ,kterého zjistí, že jí zahýbá (úplná blbost, že by jí vše na konci vyslepičil) druhá řeší to, že se jí líbí ta s tím chlapem a do toho ví, že jí její chlap zahýbá a třetí ma kamaráda co po ní jede , ale nechce jí to říct. Tak se dostanou do finále (tohle není ani spoiler je to tak okaté, že to je jasné každému i v trailerech to jde vidět) kde vyhraje ta s těmi dluhy nečekaně. Pak se ta co je na holky přizná, že je lesba   ta s těmi dluhy rozejde s tím chlapem a dostane nabídku na prodej nějakého nápoje a ta třetí dostane nabídku v seriálu a  začne chodit asi s tím klukem co po ní jel. Jinak je to film spíše pro puberťačky (spíše holky) v kině jich byla většina a byly nadšené neřeším kdo ty holky jsou nebo nejsou nemám instagram ani tiktok a je mě to jedno film má slušnou hudbu a ty holky taky nejsou k zahození. Kdyby to nebylo tak přímočaré a okaté, že zvítězí ta s těmi dluhy tak bych to ocenil výše plusové body za hudbu a celkově se film dá.  Je to na stejné kvalitě jak ten Backstage , ale tady to schytá ze všech stran jelikož jsou tam takové ´´herečky,, . Je to mezi 40 a 60 nechám to zatím na 60. P.s. v čem spočívala ta cool girl jedna uměla běhat, ale to umí snad každá jedna uměla tančit ,ale ve filmu se tomu věnují tak 5 minut a to umí taky každá a jedna radí holkám jak se líčit i tohle není umění a takových holek je více.

Malá mořská víla (2023)

Zhruba takhle hlavní herečka není tak špatná jak jsem to čekal měl jsem z ní obavy , ale nepotvrdily se Disney trochu nedomyslel, že je ve vodě namalovaná a na souši někdy ano a někdy ne, ale budiž . Má pěkný hlas nevím jestli je to opravdu  její nebo to nějak upravovaly přes vizualizér bohužel v některých písních zbytečně řve a jde to hodně poznat  . Sebastian vypadá příšerně kdo tohle schválil měl by dostat padáka  šupinka nevadí ten má tak 10 minut. Naopak ta rackyně je příšerná v animáku to byl pokud se nepletu racek tady změnili pohlaví nevím proč to jako vadilo dabuje ji Awkwafina což je příšerná herečka (čestná výjimka Raya a drak) , která je v Asii velmi oblíbená (nevím proč)  zde si i z Sebestianem zarapuje (to nejhorší co asi letos v kině uvidíte) a celkově její postava kdyby tam nebyla ni se nestane.   Triton vypadá taky divně speciálně na konci a Uršula je nemastná neslaná pak už si tam vyloženě nikoho nevybavím.  Jsou zde zhruba 4 nové písně jedna je rapová to je hnus dvě zazpívá Eric taky nic moc a tu poslední Ariel ta taky nezaujme naopak ty staré part of the world nic moc kiss the girl je příšerná oproti animáku a jediná vizuálně a trikově zajímavá  je under the sea kde se vystřídá hodně mořských zvířat sice je to takový guláš , ale na pohled je pěkná. Jinak je zde trochu změněný konec kdy Uršulu zabije ta loď akorát v animáku byla menší a dávalo to smysl tady je veliká jak kráva a zabije ji to i tak. Stopáž je smrtící, ale nejde to poznat uteklo to rychle. P.s. Eric je asi debil , že nedokáže poznat černošku od bělošky. 60 procent

S rodinou za každou cenu (2022)

Matka s otcem mají dvě děcka děcka se osamostatní a neozývají se jim tak si matka s otcem vymyslí, že jsou milionáři. Děcka se jim ozvou s tím, že chtějí svůj podíl a ti rodiče jim to nedokážou vysvětlit, že  si to vymyslely tak se do toho zamotávají. Průměrný film  z , kterého si maximálně zapamatuji to, že zde někdo dostane golfovou holí a pak už nic. Vtipné jsou tam tak maximálně 3 scény herecky zaujme ta matka a dcera jinak nic. Plusové body za to, že tam Netflix nedokázal narvat žádné homosexuály, transsexuály, pedofily, zoofily a ani zde nejsou feminisické hovna.  40 procent