Prokletí městečka Bridge Hollow (2022)

Průměrnější film, aby člověk v distribuci pohledal. Tady nefunguje nic záporák je trapný a k smíchu a jeho banda poskoků je tak trapná, že je zmlátí několikrát po obě i malé děcka. Wayans šel od Scary movie herecky dole a je smutné, že se snížil k něčemu takovému Kelly Rowland je tam zbytečná úplně a zhruba z 10  pokusů o vtip jen jeden   padne na úrodnou půdu (je to ten s tím kovidem). 20 procent za kostým Scarlet spider z animovaného spidermana into the spiderverse a song Hit the road Jack a 20 za ten vtip. 40 procent

Black Adam (2022)

Nejlepší Dc film od Man of steel na to, že to točil člověk co nikdy žádný superhrdinský film netočil paráda. V podstatě 2 hodinová mlátička Rocka s lidmi, justice society a záporáky na druhou stranu je to přímočaré a není to ke škodě a aspoň si to nehraje na nic co není a nemusí u toho člověk přemýšlet . Potěšil i tým Justice society s , kterým bych si klidně dal i jiné filmy jelikož tam vidím potenciál a nejvíce potěšila brutalita tohle nikdy u marvelu neuvidíte. Na to jak je zde Black Adam op postava i nejméně dvakrát prohraje nebo uzná svou porážku což jsem nečekal  a to, že zde není celý jeho origin vůbec nevadí. Mínus jen za toho kluka a ten konec co připomíná Mumii se vrací naštěstí je to krátké.  Potitulkovka paráda akorát nedává smysl, že pokud má Wallerová pod sebou Justice league proč na Black Adama pošle takové ´´slabé,, lidi , ale tam je asi nějaký časový posun.  80 procent

In Isolation (2022)

V době kovidu (pro film to není vůbec důležité nic z toho netěží) se odehrávající thriller o 3 chlápcích co ukradnou trezor. Pak se pohádají a jednoho postřelí ten narazí na ženskou co žije sama v chatce a trpí fóbií z tmy a přišly jí její kámoši uspořádat oslavu narozenin  a snaží se přežít mezitím ti dva po něm jdou . V tomhle žánru home invasionu  jsou daleko lepší kousky na koukání než tahle zbytečnost. Ke konci to zavání i parodií kdy hlavní hrdinku mlátí pořád rýčem a ona je v pohodě její přítel  pro změnu přežije pobodání,  pád z výšky, havárii auta. 20 procent za hlášku, že to vypadá jak sračky s Brucem Willisem což je taky pravda režisér by mohl z fleku s ním něco natočit.  Ruce pryč nebo mít hodně nízké nejlépe nulové nároky.

Grimcutty (2022)

Nemyslím si, že je to tak špatný horor (na debut je to obstojné) , aby to dostávalo takové čočky klidně to mohlo jít do kin jako tematicky podobný Úsměv. Na internetu je nějaký Grimcutty co nutí děti se řezat (tady se mě líbí ta myšlenka, že za všechny děti co se pořežou může Grimcutty)  holka se o tom dozví a on jde po ní její rodiče, aby ji uchránily tak jí zabaví mobil a notebook a snaží se ji izolovat což ona nechce a chce spíše zjistit kdo za tím stojí (tady škoda, že nezjistíme původ). Má to nápad (tyhle městské legendy v poslední době jsou hodně moderní a povedené vyloženě sračka byl pouze Slender Man) hlavní postava je  koukatelná  a má to zajímavého záporáka co vypadá jak hororová verze Grua z Já Padouchů. 60 procent

Hokus pokus 2 (2022)

Jedničku jsem neviděl tak nebudu srovnávat jestli je to lepší nebo horší. 3 čarodějnice se dostanou do novodobého Salemu a chtějí ho zničit jelikož jeho obyvatelé je dříve upálily (tohle jsem si zjistil až z popisu jedničky tady o tom nezazní ani zmínka). V tom se jim snaží zabránit černoška a dvě holky. Je to hodně průměrné a televizní a taková sázka na jistotu  není zde ani jeden vtip a ani jedna scéna co by stála za zapamatování. Zhruba v prostředku začnou zpívat song od homosexuální kapely Homo Direction ačkoliv by ho neměly znát a takových blbostí je tam více. 40 procent

Halloween končí (2022)

Budou spoilery předem se omlouvám , ale bez nich to prostě nepůjde. Jako závěr trilogie je to hodně špatné bohužel to není ani o Michaelovi což zamrzí nejvíce. Tak, že poté co Michael v minulém díle přežil opakovaně svou smrt (mám to v minulé recenzi, ale kdo si to chce připomenou  tak ho pobodali, postříleli a umlátily) a zabil Laureinu příbuznou   zmizel do jakési odpadní roury (proč to udělal a nešel po Laurie , když o tom byl celý druhý díl nevíme a nedává to ani smysl ono v tomhle filmu nedává smysl více věcí a působí to dojmem jako by dvojku a trojku točil jiný režisér což není pravda celou trilogii točil jeden a stejný proč si v tom udělal takový bordel je mě záhadou) a tam si náhodně zabíjel lidi .  Všem lidem včetně Laurie co po něm ve dvojce šly to začalo být u prdele a řekly si Michael Myers neexistuje byl to mýtus a asi i policie si řekla se*eme na to necháme to být i příbuzným těch mrtvých to nevadilo  . Mezitím jeden chlápek během hlídání omylem zabil hlídané děcko a všichni ho odsoudily pak se pohádá s místní mládeží  a ta mládež ho chce zabít on přežije dostane se do té roury kde ho chce Michael Myers zabít , ale vidí v něm jaksi , že je ´´vrah,, a nechá ho žít. Pak sledujeme toho kluka jak vraždí náhodné lidi a chodí s dcerou Laurie, které vůbec nevadí, že Michael zabil její kámoše a chtěl zabít její matku a pak zmizel  pak zabije někoho s Michaelem a nakonec jde po Laurie. Mezitím tam dojde i Michael a máme konec.  . Jestli budou další díly nevím na co chtějí navázat jedna postava je mrtvá a je to i potvrzené dvě postavy odjely kamsi do prdele a maska tam stále je s tím, že ji může nosit kdokoliv. Edit s odstupem času to snižuji na dvě hvězdy 40 procent P.s. to odvážení té mrtvoly na konci nedává ani smysl v tomto filmu všichni Laurie nadávají, že Michael neexistuje a , že si vymýšlí ona jim ukáže náhodnou mrtvolu bez masky (pokud to chápu dobře) a oni hned jo už ti věříme.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Čí je tenhle seroš? (2022) (epizoda) odpad!

A poslední díl téhle sračky si zaslouží opět odpad. Po předchozím díle  skončí Jen v cele policie jí nabídne dohodu, že ji nechá být , když bude nosit náramek co jí zabrání být She Hulk a , když odejde z práce na což Jen kývne. Mezitím chce zjistit kdo za tím jejím odhalením stojí a na konci se pobije Hulk , Abomination zmutovaný Hulk King (vypadá příšerně) a Titania pak řekne She Hulk něco ve stylu tohle ne vždyť je to sračka (nejlepší reakce k divákům v celém seriálu) a jde si do Marvelu stěžovat tam se domůže setkání s Kevinem Feigem což je robot (ne není to vtipné jak si Marvel myslí) předtím co zmlátí 3 fízly a  Kevin Feige se jí optá co je pro ni lepší konec ona řekne 10 roků žaláře pro Abominationa a soudní proces s Huk Kingem a objevení Daredevila to se taky stane  a máme konec. Jo ještě se objeví Hulk a Skaar.  0 procent

Jeepers Creepers: Reborn (2022)

5 roků trvalo než se natočil další díl Jeeperse Creeperse myslíte si, že ty roky čekání stály za to a je tento díl  kvalitní? Odpověď zní ne z Creepera nejde žádný strach vypadá jak nějaký bezďák co ho odchytly někde na ulici jeho maska je příšerná je to tak nepodařený cosplay , který by z fleku mohly nasadit v nějakém hororu od Asylumu. Vraždy zde nestojí za nic  a na nějaké kvalitní gore rovnou zapomeňte je zde třeba urvaná ruka , vyrvaný mozek, ale že by to za něco stálo se říci nedá i ta krev vypadá divně. Creeper nikdy nepotřeboval pomoc lidí s tím, aby mohl zabíjet našel si je a zabil si je sám tady jsou nějací 3 blbečci co mu dají oběti na zlatém podnosu zavřou mu je do baráku a on si je jen zabije. Docela by mě zajímalo jak z toho chtějí udělat trilogii, když hned první díl je příšerný. Abych jen nekritizoval je zde slušný cosplay na Freddy Kruegera v ženském podání a na Harley Quinn  a začátek je dobrý. 20 procent

Zběsilé tlapky: Legenda o Hankovi (2022)

Obstojný animák o psovi v kočičí říši , který chce být samuraj od jednoho režiséra Lvího Krále  a druhého režiséra co zde debutoval.  Má to dobré vtipy ačkoliv to má fekální humor tak je to podané vtipné a záporák je dobrý blb myšleno , ale v dobrém. Na to, že to je od menšího studia tak klidně to může konkurovat i Pixaru. třeba. 60 procent

Hádej, kdo je vrah (2022)

Na tohle jsem se hodně těšil už od doby kdy jsem se o tom dozvěděl a realita je taková, že to za to nestálo. Scénář k tomuto filmu psalo 5 lidí a stojí za hovno. 5 holek a 2 kluci jdu pařit do baráku venku je bouřka tak hrají hru těla , těla,  těla , který se hraje následovně vylosujete si papírek a kdo má x je vrah pak se zhasne a ten vrah se někoho dotkne a ten jako, že umře a všichni  pak tipují  kdo je vrah tady jsem teda nepochopil jak ten kdo má ´´umřít,, ví, že má umřít , když nikdo z nich neví ani kdo je vrah a nikdo si nedal ani tu práci to vysvětlit nicméně to není zas tak důležité. Pak umře jeden kluk a oni zjišťují, že jich někdo vraždí a takhle to jde až do konce. Na konci se dozvíme , že minimálně 3 z nich jsou cáklé na hlavu a léčili se s tím  tři z nich jsou lesby přičemž jedna má holku , ale má sex i s tou druhou o , kterém ta druhá neví. V čem je teda problém? no největší je v postavách jelikož jsou nesympatické máme zde 40 letého chlápka co zde pasuje asi tak jak papež na swingers party pak tu máme kluka co si hraje na největšího bouchače a hned na začátku přizná, že mu někdo rozmlátil hubu 3 lesby jednu herečku a ta poslední je tak nezajímavá, že ani nevím co nebo kdo byla. Pointa filmu je úplně debilní. Dialogy v tomhle filmu člověka zabíjejí jelikož se zde řeší strašné sračky ke konci je třeba scéna kdy jedna postřelí jinou a oni se tak 10 minut hádají ve stylu ty si mě postřelila ne nepostřelila , ale ano já krvácím  a před tím je třeba scéna kdy jedna říká jsem psychicky  nemocná léčím se s tím na to druhá říká  vím  jaké to je léčila sem se  s tím a na to třetí i já jsem nemocná. Pokud čekáte nějaké gore nebo kvalitní vraždy zklamu Vás nic tam není jen se chodí ve tmě a nacházejí se mrtvolky. 40 procent