Neposlušnost (2017)

Židia sú podľa všetkého ešte väčší kokoti ako kresťania. Za celý film som videla iba jedno povolanie - fotografku. Z čoho oni žijú? Ak považujú za prácu recitáciu nejakých bludov a spievanie, tak potom neviem. Môžu sa rovno prihlásiť do X Factor. Samozrejme kóšer. Ľudia sú schopní veriť aj tomu, že Zem je plochá doska, ale toto je už cez čiaru. A byť Rachal McAdams, tak by som si tú bradavicu na ksichte už sama odstrihla.

Nech svět světem (2023)

Keď na mňa minule zízal jeleň, mala som vedieť, že mi spadne čajník, váza, kávovar, celý šatník, kúpeľňa, prepadla sa posteľ, kuchyňa, a že je vlastne koniec sveta. Ale ten jeleň zízal furt, takže je to posledná spomienka na tento svet. Mimochodom film roka, čakala som Finchera, ktorý mi naservíroval nudnú kravinu, ale dočkala som sa niečoho s Juliou Roberts, ktorá nepatrí k mojim najobľúbenejším herečkám, ale začínam si ju obľubovať.

Iluzja (2022)

Aj mne sa zdá o mŕtvolách každý deň, ale nikdy mi nenapadlo kopať. Možno keby som kopala... Veľmi pekne natočené NIČ. Asi mám niečo s mozgom, ale mám slabosť pre takéto filmy. Pekné prostredie, čiže pekné obrázky, ale v podstate sa tam nič nedeje. Hľadá sa čurka či džurka či dzurka či curka či čo. A tá dcérenka furt nie je k dispozícii, takže z toho prepne otcovi aj mame. Nijaké prekvapko, ale pekne natočené.

Peklo (2021) (seriál)

Ďalší pekelpičonezmysel. V rámci demonštračného násilia to nie je pre deti, ale v rámci scenára je to pre retardované deti. Je celkom fajn vidieť, že si po ľuďoch z pekla chodia čerti. To je cool. Ale že tam vkuse vyskočia odnikiaľ nejakí traja kamenní retardi (neviem prečo traja, a neviem prečo stále tí istí, ocenila by som viacero príšer), ktorým entrée robí obrý škaredý ksicht, šepkajúci obetiam "Vtedy a vtedy pôjdeš do péééééékláááááá!", tak to sa mi nepáčilo. Ani ten odfláknutý reborn - akože novorodenec. A ak si myslíte, že sa dozviete nejaký záver s aspoň troškou logiky, že prečo sa to celé deje, tak hahahaha...

Zastavte temnotu (2018)

Vraj vlčí démon. Moja riť! V nejakej zasneženej diere na Aljaške začne žene zákonite hrabať, asi z nedostatku slnka a vitamínu D alebo čo, a "zachráni" syna pred "temnotou" mimo tej drevárne, v ktorej žijú, svojským spôsobom. A.S. hral kus blázna a kus retarda, nepáral sa so zabíjaním, konal úplne nelogicky a absurdne, a na to mu ani netrebala tá vlčia maska. Nebyť tej komickej prestrelky s policajtmi, kde asi dvadsiati nevedeli trafiť jedného chlapa, a kde zostalo viac mŕtvol ako na cintoríne, pribudol by u mňa bod. Mimochodom, vlci sa správajú aspoň nejako logicky, na rozdiel od ľudí.

Křivák se skalpelem (2023) (seriál)

Človek vo veľmi veľkých mukách už súhlasí s kadečím. No dať sa na nejakú umelú rúru, ktorá má akože nahradzovať tvoj hrtan, lebo celý ti ho až po pľúca vydrbajú z hrude... To už je iba napísané nonsens. Nejaký škaredý šúľok umelej hmoty, vraj obalený kmeňovými bunkami, by mal zabrať na milióny ľudí, lebo vlastne neviem prečo. Kmeňové bunky na umelej hmote - drbe? Aj keby takáto absurdita fungovala, tak iba niekoľko rokov kvôli plastovej espirácii...

Procesí (2021)

Terapia Netflixom je asi rovnako účinná ako cirkevnícke fantazmagórie. Ľudia veria, že typ vyletel po smrti do neba, a potom od nich čakáte, že to budú mať v hlave v poriadku? Niet divu, že cirkev je ihrisko pre psychopatov, pedofilov, narcistických jedincov a kreténov. Nejaký z týchto kreténov doslova dojebal chlapcov, a teraz sú z nich mužské trosky. Ten tras celého tela sa nedá zahrať. Je mi ľúto tých pánov, ale pri celom tomto počine nepociťujem satisfakciu. Kde je ten čurák, kvôli ktorému je celé toto?! Predpokladám, že sa kúpe v svätenej vode a chlasce omšové víno. Alebo je na druhom svete vo vymyslenom nebi.

Black Adam (2022) odpad!

V zlatej mise podaný výcuc z klystýru všetkých superhrdinov. Všetci superhrdinovia sú v podstate výcuc z hrubého čreva, pretože sa nenarodili, ale boli vyprdnutí z rite nejakých magorov s nie príliš vyberavým jedálničkom. Vyprdnuté, vycucané, zamiešané a okorenené všetkou stupiditou sveta - počnúc mentálnymi inštitúciami a končiac u opíc pred objavom ohňa.

Harryho dcery (2005)

Úplne jednoduchý vzorec vhodný pre divadelnú hru. Dve sestry - obe tehotné, jedna potratí, druhá porodí. A potom začne drbať najprv jednej, potom druhej, a nakoniec zistia, že sú obidve úplne drbnuté. Mimochodom, budem skákať na aerobiku v konečnom štádiu tehotenstva, a potom sa čudujem, že dieťa v bruchu je kaput!

Nechte maličkých... (2004)

Jááááj, tá blonďavá pííííča s tým deckom ma tak srala! Keby záver nebol taký, aký bol, tak by išli dve hviezdy dole. Každý má vlastné problémy - či s deťmi, alebo bez. A každý ich rieši po svojom, pretože nejaké presne stanovené vzorce na riešenie problémov nie sú.