Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Spolu s Bron/Broen a Game of Thrones najlepší seriál. Výborné nápady a myšlienky, ktoré vás nútia zaoberať sa nimi trochu dlhšie, čo by vlastne malo byť cieľom každého dobrého filmára. Oceňujem aj tú nezvyčajnosť, že epizódy navzájom nie sú prepojené, vždy ide o iný príbeh s inými hercami, čo by som teda skôr ako sériou nazvala kolekciou podarených kúskov. Najlepšie však aj tak hodnotím prvú epizódu. Napokon, nápad so šukaním prasaťa v priamom prenose sa len tak nevidí.

Fargo (2014) (seriál)

Martin Freeman je typická obeť. Na svoju úlohu sa stopercentne hodí. Ostatní herci by sa možno dali nahradiť inými, ale na jeho mieste si proste nikoho iného predstaviť neviem. Seriál má výborný humor, ktorý nie je prvoplánový, a už dlho som sa tak dobre nepobavila.

Penny Dreadful (2014) (seriál)

Dávam dve hviezdy iba za výborné herecké výkony Harryho Treadawaya s Evou Green za pätami. Tá je síce vynikajúca, ale neustále púlenie očí a kŕčovité zvíjanie sa, ktoré má akože pôsobiť démonicky, či hororovo, je už smiešne. Inak, čo sa týka deja, som si istá, že aj retardované dieťa by vymyslelo lepší.

Most (2011) (seriál)

Zatiaľ najlepší seriál, aký som videla. Cez hudbu, myšlienky, herecké výkony, po záverečné titulky každého dielu, som bola nadšená.