Nikdy to nevzdávej (2008)

Tohle asi není film pro starší generaci a filmoví kritici ho jistě také nedocení. Já ho ale mám moc rád a obvzlášť ten soundtrack. Ten je výborný do auta.

Bohové musí být šílení (1980)

Díky Xi Xaovi si člověk uvědomí, že jsou na světě důležitější věci, než peníze a že nejšťastnější člověk je pravděpodobně ten, kdo nepotřebuje ke štěstí víc, než zdravou rodinu.

Bezpečný přístav (2013)

Jsem moc rád, že jsem měl tu možnost se na tento snímek podívat. Je to vynikající film plný skvěle zachycených emocí s příběhem, který chytí za srdce až jsem měl místy slzy na krajíčku.

Expres (2008)

Americký fotbal mě nějak nebere. Sledoval jsem tento film na dvakrát, protože poprvé jsem u něj usnul. Čekal jsem, že hlavní hrdina jako první získá ten pohár, ale nezískal. Teda možná jo, ale jen pokud jsem zrovna nespal. Viděl jsem samozřejmě i horší filmy, ale s jistotou mohu říct jen to, že se na něj podruhé dívat nebudu.

Skrblík (2006) (TV film)

Je to moc dobrá francouzská komedie. Není sice vtipná jako Blbec k večeři, ale byl jsem od začátku zvědavý jak to dopadne. Jen mě trochu štvala ta nešikovnost hlavních hrdinů.