Útěk z vězení (2005) (seriál)

Útěk je jeden z mých oblíbených seriálů. První a druhá série byla výborná, ale třetí a čtvrtá už mi přišla trochu přetažená. Vždycky jsem měl raději záporné hrdiny a ''herec'' v roli Teodora Begwela byl mou oblíbenou postavou, zahrál padoucha naprosto mistrovsky.

Temné stíny (2012)

Moc vydařený komediální horror. Líbí se mi, jaké role si Johnny Depp vybírá. Barnabáš Collins aka úpír mu seděl, jako kabát ušitý na míru. Bez něj by film za mnoho nestál.

Česká RAPublika (2008)

Jakožto dlouhodobý posluchač rapu asi Českou Rapubliku nedokáži dostatečně docenit. Neříkám, že to není zajímavý projekt, ale když už se do toho pustili, mohli si na tom dát víc záležet a brát to trochu vážně. Soutěž freestylu v Karvinském ghettu? Nevím co si mám o tom myslet.

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Zahulíme, uvidíme je jedna z mých oblíbených komedií. Líbily se mi všechny tři díly, které se od sebe příliš neliší. V prvním díle Harold s Kumarem dostali žravou a tak vyrazili na jídlo do hamburgrárny White Castel. Ve druhém díle se vydali na dovolenou do Amsterdamu, hlavního města marihuany. Ve třetím, vánočním díle sháněli vánoční stromek, aby se Harold zavděčil svému tchánovi. Všechny díly jsou si svým způsobem podobné, ve všech mají nějaký cíl, který kvůli nečekaným nástrahám nemohou lehce zdolat. V tom je ale ten vtip, protože ty nástrahy jsou kolikrát naprosto bizarní. Komedie o trávě mám rád a Harold s Kumarem mě několikrát výborně pobavili. Rád se podívám znovu na kterýkoli díl, protože nejsou náročné na koukání a dobře se u nich člověk odreaguje.

Projekt X (2012)

Tak jestli je tohle natočené podle skutečné události, tak mě teda mrzí, že jsem nikdy v životě nebyl na pořádné párty!!! :-(

Chalupáři (1975) (seriál)

Chalupáře se nedá nemilovat. V tomhle seriálu je tak perfektně vystižené češství, že to až chytí za srdce.

Pena (2010)

Jsem vděčný za to, že jsem tam, kde jsem a že mám zdravý selský rozum. Nechtěl bych skončit, jako jedna z těch trosek. Kolega Zeck tu píše, že se Hugo a 808 team snažili sarkasticky zachytit běžný život feťáků, ale není to tak úplně pravda. Záměrem bylo natočit videoklip Pervitin a herák, který najdete na youtube. Při natáčení, ale získali tolik záběrů, že se rozhodli sestříhat je na tento projekt.

Indy & Wich - Kids On The Click Tour 2007 (2007) (koncert)

Kids on the click byl podle mě velice vydařený projekt. V roce 2007 ještě platilo, že čím větší oblečení, tím víc hip hop. Vždy rád zavzpomínám na dobu, kdy každý hoper vypadal, jako věšák na hadry. :-)

Bankrotáři (2003) (TV film)

Je to velice koukatelné, Miroslav Donutil je skvělý herec a opět mě nezklamal. Přesto, že nevím, co bych tomu vytknul, čtyřmi, nebo pěti hvězdami tento film neocením. Tak dobrý zase není.

TACHO (2010)

Daniel Landa chtěl natočit film a natočil ho. To je fakt. Stejně tak jako se chtěl potápět za žraloky a udělal to! Tento snímek vnímám spíše jako splnění jeho cíle natočit film, né jako snahu natočit SUPER vydařený snímek. Dávám tomu jednu hvězdu jen proto, že jsem na to šel do kina s jednou báječnou slečnou a měli jsme krásný večer. Nelituji že jsem viděl tu sračku, byl to krásný večer.