Zbohatlíci (2011)

Ze začátku jsem si říkal.. ''Bože to je zase ptákovina!''. Jenže jsem se překvapivě rychle zakoukal a fakt mě zajímalo, jak rychle rodinka rozhází své lehce nabité peníze. Jak to dopadne by mě ani ve snu nenapadlo. Happy End je velice nereálný, takže ty tři hvězdy, kterými film hodnotím je fakt maximum!

Nevyhrožuj (1996)

Marlon Wayans fakt dokonale zahrál blbečka z ghetta. Jinak je film Nevyhrožuj spíše průměrnou černošskou komedií. Byly zde scénky u kterých jsem se od plic zasmál, ale kostelní break dance babiček a podobné absurdní scény mi přišly jako trochu přetažená trapárna.

Signál (2012) odpad!

Tento film jsem dokoukal do konce, protože jinak bych nepovažoval za správné psát tento komentář. Teď mohu říct, že to byla ztráta času. Stačilo by tuto slátaninu pouze ohodnotit. Škoda slov pro tento odpad.

Vítej doma (2008)

Těšil jsem se na Michaela Clarka Duncana, jenže tohle nebyla role, ve které zazářil, jako Medvěd v Armageddonu. Mám rád černošské komedie, ale při sledování této jsem se od začátku nudil. Pár hlášek mě sice pobavilo, ale to nic nemění na tom, že je to slátanina.

Mars útočí! (1996)

Zcela průměrná, americká, oddechová komedie se zcela neobvykle mnoha známými herci. Nejvíce mě pobavil Jack Nicholson, který zde sice ztvárnil hned dvě role, ale v roli prezidenta však zazářil mnohem více, nežli jako ''hotelový podnikatel''.

Báječná léta pod psa (1997)

Tak už konečně vím, proč Ondřej Vetchý hraje tak dobře fotbal v Okresním přeboru. Evidentně ho zde natrénoval z donucení. Knihu jsem nečetl, takže nemohu porovnat, ale moc se mi líbilo, jak výborně zde byla zachycena spousta situací, kterým musela za bývalého režimu taková normální rodinka čelit.

Rivalové (2013)

Nedávno jsem se bavil s kamarádem o filmech a když se mi zmínil o Rivalech, řekl mi jen.. ''moc ti závidím, že jsi ten film ještě neviděl, užij si ho''. Jestli čtete můj komentář, řeknu Vám to stejně. Užijte si jej! Je to opravdu velmi vydařený film, plný adrenalinu, který mě namotivoval do práce. Nejsem moc na závodění, ale tento film není jen o závodění. Je to reálný příběh rivalů, kteří své životy zasvětili své vášni.

Rub a líc (2013) (pořad)

Zaujal mě díl o českých miliardářích. Je zde popsáno jak přesně dosáhli bohatství lidé, jako Karel Janeček, nebo Andrej Babiš. Kdo se zajímá o finance, tak si zde určitě přijde na své.

Na plovárně (1998) (pořad)

Marek Eben je úžasná osobnost. Je neuvěřitelné, že se podařilo natočit díly s lidmi, jakými jsou např. Bill Gates, nebo Robert Kiyosaki. Většina ostatních hostů je pro mě neznámá, ale přesto velmi cením tento skromně natočený pořad.