• Životopisný

René (2008)

Dokument super, Reneho zivot uz tak moc super neni. Prekvapuje me, kolik lidi si mysli, ze ma souvislost s Kateřinou Bradáčovou.. v dokumentu je jeho Katarina chvili i videt, je to slovenka a tim padem jde o jinou fetacku. Co se tyce Reneho osudu, nemyslim si, ze nekdo kdo nechce pracovat (a zastava tento nazor prakticky cely zivot) by byl schopen se do spolecnosti zaradit jinak nez jako zlodej, lupic, podvodnik, prostitut a nebo dealer neceho ilegalniho. Bohuzel se jeho navraty do vezeni budou asi neustale opakovat, nebot on sam neveri, ze by dokazal zit normalne.

Marie Terezie - Série 3 (2021) (série)

Souhlasim s ostatnima, meli to udelat dvoudilne jako predchozi dily.. takto je to v cuku letu, sem tam domysli si.. a osobne se mi nelibi obsazeni Ursuly Strauss.. nerikam, ze je to spatna herecka, jen se mi nelibi ze je tipove pravy opak toho jak vypadala Marie Terezie.. predchozi dve herecky blondynky s modryma ocima a najednou cernovlasa a hnedooka Ursula.. proc???

Kvílení (2010) odpad!

Za me ne a nikdy vice..

Protektor (2009)

Film zajimavy svou atmosferou a hereckymi vykony. Skvela hudba. Ale ten konec, to jsem vubec nepobrala.. uplne hloupy konec, proto davam 3 hvezdy.

De-Lovely (2004)

Je to hezky natoceny, ale mou malickost to nebavilo. Proto davam prumer.

Prezidentské volby (2012) (TV film)

Nejak se nemuzu zbavit pocitu, ze pani Palinova je sice krasna, ale <|>. A stejne jsem to tomu Barackovi prala vic.. :)

Příliš mnoho tajemství (2011)

Ztrata casu.. tohle me moc nebavilo.. jedna hvezda za dobry namet a druha hvezda za Benedicta.

Jackie (2016)

Uprimne jsem od toho cekala vic.. Jackie mela zajimavy zivot plny zvratu a film je bohuzel jen o jednom z nich.. kdyz jsem cetla jeji zivotopis, bylo to pro me prinosnejsi nez tento film, ktery je zameren pouze na atentat a pohreb.. ale Natalie se role zhostila pomerne dobre ;)

Life (2015)

Film jako takovy se mi moc libil, jsem velky fanousek Deana a i kdyz to je v podstate spise o fotografovi, tak to pro me bylo velmi zajimave.. jen proboha proc J.Deana hraje DeHaan? Snazi se mu byt ze vsech sil podobny, ale proste neni.. neda se to srovnat s tim, kdyz hral Deana James Franco, ten mu byl opravdu podobnej a klobouk dolu za ten vykon.. Dehaan je bezpochyby dobrej herec, ale v tomto filmu nebyl obsazen uplne vhod.. chvilema tam proste vidim Kazmu Kazmitche misto Jamese Deana a za to davam hvezdu dolu..