Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Skvělé, dech beroucí a plné emocí... Nudná první část? Tak to v žádném případě nehrozí. Skvělý herecký výkon Jennifer i ostatních plně vyhrazuje menší množství akce, než tomu bylo u předchozích dílů... Zkrátka dle mého si zaslouží 5 hvězdiček.

Stoupenci zla (2013) (seriál)

Tento seriál jsem si velice oblíbil, díky jeho ponuré atmosféře, nečekaným zvratům a neustálému, gradujícímu napětí, které nedovolí odtrhnout pohled od obrazovky. Velmi dobré herecké výkony a charismatičtí hlavní hrdinové už jen podtrhují kvalitu a originálnost seriálu, který stojí za zhlédnutí. Obzvláště obdivuji protagonisty rodiny „Hardyů" (Kevin Bacon a Jessica Stroup) za to, jak zvládli své temné a náročné role s naprostým přehledem.

Smrtonosná past (1988)

Věřím, že některým se moje hodnocení nebude líbit, avšak já prostě nedokážu přehlédnout někdy až přílišnou nerealističnost tohoto filmu. Vím, je to akční film, od kterého se očekává, že bude nabitý bojem, drsnými hláškami a hlavně neporazitelným hrdinou. To vše do tohoto žánru patří, ale není to můj šálek kávy.

Zelená míle (1999)

Vynikající mysteriózní drama, které mě uchvátilo svou hloubkou. Nejsem tak úplně věřící, ale tento film ve mně zanechal velkou stopu. Výborné herecké výkony a obsazení (obzvláště M. C. Duncan). Plně si zaslouží všech pět hvězdiček.

Informátoři (2008)

Nedovedu si představit, na co myslel scénárista, když psal tento film. Neuvěřitelně prázdné střípky příběhů, které ani nemají nějaké zakončení. Film prostě skončí uprostřed děje. Velice nudnou zápletku nezachrání ani slušné herecké obsazení. Ale i to je na tomto filmu rozporuplné. Proč největší herecké hvězdy nechají hrát ubohé vedlejší role a hlavní přenechají (alespoň pro mě) neznámým hercům? V souhrnu je film velice nudnou a nicneříkající záležitostí.

Top Gear (1978) (pořad)

Tento pořad je unikátní tím, jak dlouho běží a přitom je stále zábavný a originální. Na své si přijdou nejen fandové „nabušených" aut, ale také obyčejní lidé, kteří se chtějí pouze odreagovat.